איך לטפל הקעקוע החדש שלך

איך לטפל הקעקוע החדש שלך

יש לך דיו, עכשיו לא לשכוח את הקעקוע aftercare שלך.

אומנות הגוף היא תחושה מדהימה. זה טרנספורמטיבי ולא פחות זהה לכולם. יש אנשים שאוהבים להתרברב על הטאטים החדשים שלהם, מראה את העיצוב שלהם לפני שיש לו סיכוי לרפא.

צבע דוהה, עיצובים לדמם וגלדים להשתלט על מה יכול להיות עבודה צבעונית ויפה דיו. ללא שם: כן, לא להיות הבחור הזה. אתה יכול להיות הבחור שמקבל את הקעקוע, לא את זה ששוכח לטפל בו.

קבל דיו. לך הביתה. שמור על הגוף שלך כמו המקדש זה.

הנה איך

 1. החל אנטיביוטיקה: בושה על האמן שלך אם היא שולחת אותך הביתה בלי הראשון החלת משחה אנטיביוטית. אבל, אתה צריך למצוא את עצמך נודד המעבר בית מרקחת בשעות הקטנות של הלילה לאחר עבודה קעקוע טרי, להרים צינור של Bacitracin כדי לסייע להדוף זיהום ולמנוע דהייה ככל האפשר. אתה יכול גם ללכת לבית הספר הישן לבחור ג'לי נפט. כמה אמנים אוהבים את זה.
 2. לעטוף אותו: אנשים שוכחים קעקועים הם פצעים. זה לא נורמלי להיות מחטטים על ידי מחטים. התייחס לקעקוע הטרי שלך באותה חריצות כמו כל פגיעה עורית אחרת. תחבושת גזה יהיה לנחם את העור שלך צריך להיות משוחק במשך שעתיים מינימום לאחר הקעקוע שלך. הפסק להציץ ולאפשר הקעקוע שלך הפעם מסתער לרפא ולמנוע חיידקים מובילים אוויר להיכנס העור הפתוח.
 3. שמור את זה נקי: עכשיו זה הזמן לטפח את הקעקוע הטרי שלך עם אמבט ספוג חם. השתמש בסבון אנטי בקטריאלי ולשטוף בעדינות 3-4 פעמים ביום במשך שלושת הימים הראשונים. היזהר עם העור רך שלך לא לשפשף, במקום להתיז מים וסבון על האזור הפגוע.
 1. פט יבש: פאט את העור יבש עם מטלית נייר או מגבת נייר רכה, לא שוחקים. אל תרדוף כאן. במיוחד אם הקעקוע שלך ממוקם באזור כהה וחם שבו לחות וחיידקים לשגשג. זה כל ההשפעות על התוצאה הסופית של העבודה צבע שלך, אז להיות חרוץ לקחת את הזמן כדי לטפל בעור החדש שלך קעקוע.
 1. שמור אותו לח: קעקועים צריך לחות כדי למנוע דהייה, כך סיכה. Lubriderm, Eucerin, קעקוע Goo; מה שתבחר, לשמור על קעקוע לח שלך כפי שהוא מרפא. להחיל קרם יומי והוא ישמור על גלדים במפרץ לעזור לשמור על צבע תוססת שלך. שקול את זה כסף וזמן השקיע היטב ולהיות בטוח להחיל reguarly במהלך הריפוי הראשוני שלבים לאחר הקעקוע שלך.
 2. הגנה מפני השמש: קעקועים יהיה להאיר. החל SPF30 ליברלית בכל פעם שאתה סיכון בחוץ. גם בימים מעוננים כאשר הקרניים האולטרה סגולות הן למעשה אינטנסיביות יותר. כמה דהייה קעקוע הוא בלתי נמנע, אבל אתה בהחלט יכול לעשות את המיטב כדי לשמור על ההשקעה שלך בהירים חי.

טיפים

 1. דקירה קלה היא נורמלית; עודף scabbing לא. נסו לא לבחור את הגלדים. הם יגרדו, אבל בסופו של דבר הם ירפא לחשוף את היופי של הקעקוע החדש שלך. שמור על גלדים נקיים ותראה את האור בקרוב. אם אתה צריך עצות קעקוע, לחזור האמן שלך. הם יכולים לעזור.
 2. תגובות אלרגיות עלולות להתרחש. אם אתם חווים פריחה, כוורות, גלדים שלא ירפא, דימום מוגזם, הפרשות ריח רע, חום, צמרמורת או בעיות נשימה, לחפש טיפול רפואי מיד.

מה אתה צריך

 • משחה אנטיבקטריאלית
 • תַחלִיב
 • רפידות גזה
 • מגבת נקייה
 • SPF30

  No Replies to "איך לטפל הקעקוע החדש שלך"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   68 + = 78