כיצד ליישם לרפא חינה הדבק – insightyv.com

כיצד ליישם לרפא חינה הדבק

Friday
של 08

החלת פריהאנד עיצוב

ברגע שיש לך להדביק את החינה מוכן ללכת – אם זה מראש, תוצרת בית, חרוט, צינור או בקבוק – אתה מוכן להתחיל ליישם את העיצוב שלך. זה החלק הכיפי! אבל זה גם די זמן רב. אתה רוצה לאפשר לפחות 1-2 שעות עבור חלק זה של התהליך. ריצה זה יביא כתם חיוור שלא יחזיק מעמד זמן רב.

רוב עיצובים החינה מוחלים חופשי – אתה יכול להשתמש בעיצוב כהפניה, אבל זה בדרך כלל הכי קל לצייר ישירות על העור עם הדבק חינה. אם יש לך עיצוב קשה במיוחד או אחד הדורש כמות גדולה של פרטים, אתה יכול להשתמש בסופר העור כדי לצייר את העיצוב על הראשון. עור הסופרים הם כמו סמן, בדרך כלל רק לבוא סגול, והם בטוחים לשימוש על העור.

02
של 08

שימוש בתמונה מראש

אם אתה עדיין לא נוח עם עיצובים freehand, אתה יכול לעקוב אחר העיצוב על פיסת נייר trapping עם הסופר העור ולאחר מכן להעביר אותו אל העור באמצעות כמות קטנה מאוד של חומר סיכה ג’ל להחיל בשכבה קלה מאוד על העור כדי ליצור tackiness. הקפד לעקוב אחר העיצוב שלך “לאחור” אם אתה משתמש בשיטה זו. סטיק דאודורנט יכול לשמש גם אם אין לך חומר סיכה ג’ל.

03
של 08

ציור על העיצוב

קל לסחוט את הצינור, קונוס או בקבוק וליישם את הדבק חינה כמו צבע. קטן הפתיחה בסוף המוליך שלך, מדלל את הקו תוכל ליצור. אל תדאג לא להיות מסוגל לעשות קו חלקה. אם זה שובר, פשוט להתחיל שוב איפה זה נשבר. זכור, זה רק הכתם נשאר מאחור, כי בסופו של דבר, לא איך הדבק נראה על העור. נסו לא ליישם את הדבק יותר מדי, כי זה יאט את זמן הייבוש שלך.

04
של 08

תיקון טעות

אם אתה עושה טעות בעת החלת העיצוב חינה שלך, זה מאוד קל לתקן. כל שעליך לעשות הוא פשוט לתפוס צמר גפן צמר עם מעט וזלין או מים על קצה בעדינות לנגב את הטעות. מהר לך לנגב אותו, יותר טוב. לפעמים הכתם יכול להתחיל במהירות רבה.

05
של 08

ייבוש הדבק חינה

לאחר שהחלת את העיצוב שלך לשביעות רצונך, תרצה לאפשר להדבקה להתייבש. זה יכול להימשך כ -30 דקות. כדי להאיץ את זמן הייבוש וגם כדי להגביר את יכולת מכתים של הדבק, להשתמש מייבש שיער על הגדרה נמוכה כדי להחיל אוויר חם להדביק כפי שהוא מתייבש. החום עוזר להפעיל את החינה כדי ליצור כתם עז יותר.

כמו הדבק מתייבש, זה יהיה להתכווץ, עוזב פערים בעיצוב שלך ללא כל הדבק. יש ליישם מחדש את החינה כדי למלא את כל הפערים ולאפשר להתייבש שוב.

06
של 08

ריפוי חינה הדבק צבע אינטנסיבי יותר

צעד זה אינו נדרש, אבל זה עוזר להגביר את הכתם חינה. אם יש לך זמן לרפא חינה שלך, לעשות תערובת של 2 כפות סוכר ו 3 כפות מיץ לימון. זה צריך להיות דביק, אבל לא להדביק כמו. השתמש צמר גפן כותנה להחיל טיפה אחת בכל פעם על העיצוב כולו שלך. ברגע שהוא מצופה לחלוטין בתערובת לימון / סוכר שלך, השתמש במייבש השיער שוב כ 15 דקות ולאפשר אוויר יבש לפחות 30 דקות – שעה הוא אפילו טוב יותר.

חומצה ממיץ לימון מסייע להמשיך להפעיל את הדבק כדי ליצור כתם עשיר. הסוכר עוזר למיץ לימון להיצמד לתכנון מבלי להמיס את הדבק ולהפעיל את העור.

07
של 08

הסרת הדבק

ברגע שיש לך את הדבק על מספיק זמן ואתה מוכן להסיר אותו, לקבל משהו רזה בוטה כמו סכין חמאה לאט לגרד את הדבק את העור שלך. אל תנסה לנגב אותו או להרוס את העיצוב שלך. לאחר שפשטת את רוב הדבק, אז אתה יכול לקחת מגניב, רטוב בד ולשפשף את השאר. אתה צריך להיות עם כתם בהיר כתום בהיר. אל תהיה מאוכזב אם זה עדיין לא כהה מאוד – צבע יהיה להכהות באופן משמעותי במהלך 24 השעות הבאות.

08
של 08

חינה אמנות טיפול

במהלך 24 השעות הקרובות, לא לשטוף את אמנות חינה שלך אם אפשר (קשה לעשות אם זה על הידיים) או לשטוף אותו כמה פעמים ככל האפשר. מרחים שכבה קלה של שמן זית או שמן חינה כל כמה שעות ומאפשרים לצבע להכהות בכוחות עצמו. לאחר 24 שעות, תראה את התוצאות “נכון” של כתם חינה שלך.

תלוי באיזו תדירות הוא נשטף, אם זה לא מקבל שפשף במהלך פעילות רגילה, וכמה טוב העור שלך ספוג בתכנון מלכתחילה יקבע כמה זמן העיצוב שלך תימשך. בדרך כלל הם נמשכים לפחות שבועיים, לפעמים עד ארבעה שבועות. הכתם יימוג לאט עד שלא יישאר דבר. לאחר מכן, אתה יכול להתחיל מחדש.

No Replies to "כיצד ליישם לרפא חינה הדבק"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.