האם אתה יכול להשתמש קרמי קהות כאשר מקבל מקועקע?

האם אתה יכול להשתמש קרמי קהות כאשר מקבל מקועקע?

כאשר השתתפתי ב NTA (National Tattoo Association) כנס בשנת 2000, היה שם דוכן עם שתי נשים המייצגות את החברה עבור אמלה קרם. אחד מהם, בפרט, היה שמעו לדחוף את המוצרים האלה כמו הדרך היחידה שאפשר לשרוד קעקוע. היא סיפרה "סיפורי זוועה" על הכאב המעורב ועודדה קעקועים אמנים לשאת את המוצרים האלה כדי למשוך לקוחות יותר כי פחדו הכאב.

כדי להקשיב לה, אפשר היה להשתכנע כי מקבל קעקוע היא חוויה טראומטית קשה יכול להיות מטופלים כמו לא פחות מניתוח קטן.

האם הם עובדים?

הבה נבחן כיצד פועלת אמלה. קרם או תיקון מוחל על העור ואתה צריך לחכות 30 דקות זה ייכנס לתוקף. ברגע שזה מתחיל לעבוד, זה נמשך רק על 30 עד 45 דקות. קעקוע בגודל ממוצע לוקח בערך שעתיים. זה אומר שאתה צריך:

 1. החל את הקרם על 1/4 של האזור להיות מקועקע.
 2. המתן 30 דקות.
 3. להתחיל קעקוע, ולהפסיק לאחר 30 דקות כאשר הוא מתחיל ללבוש את.
 4. מרחי את השמנת על עוד 1/4 מהאזור.
 5. המתן 30 דקות.
 6. קעקוע זה קטע במשך חצי שעה.
 7. מרחים את הקרם על חלק נוסף של 1/4 מהאזור. 
 8. המתן 30 דקות.
 9. קעקוע עוד 30 דקות.
 10. ) החל את הקרם לרבע האחרון של הקעקוע.
 11. המתן 30 דקות.
 12. לבסוף לסיים את הקעקוע.

יש לך רק הפך 2 שעות קעקוע לתוך 4 + שעות הפרויקט.

לא רק זה, אבל יש חיסרון נוסף קרם אמלה.

לארה לבן קרל הוא הבעלים של ג'קסונוויל קעקוע סטודיו עם בעלה, ג 'ים "Finster" קרל באילינוי. היא גם אחות, ובדברה על עמלה היא אומרת: "לא רק שעמלה משעממת רק חצי שעה בערך, אבל גם כאשר התחושה חוזרת, זה הלם למערכת והאי-נוחות מקועקעת הופך להיות יותר כואב.

בלי אמלה זה היה מעצבן ואולי אפילו אי-נוחות: ואילו בעמלה, התחושה החוזרת היא פי עשרה מה שהיה מורגש ללא שימוש ".

מעולם לא השתמשתי בעמלה, אבל הבת שלי בת השתים-עשרה מקבלת זריקות דם ורדיוס על בסיס קבוע במהלך ביקורי רופא אצל סוכרת. פעם אחת ניתנה לה האפשרות להשתמש במדבקת אמלה כדי להפחית את כאבי הרדיוס. היא ניסתה את זה, ואמרה שזה הרבה יותר צרות ממה שהיא שווה ועכשיו מעדיף פשוט לוותר על כל מניעת כאב לפני הדם שלה שואבת.

מה על הזרקות לידוקאין?

עדיין חושב שאתה לא יכול לקבל קעקוע ללא איזושהי מניעת כאב? מה עם לידוקאין? שאלה זו הוצגה על לוחות המודעות, והנה מה שאמרו כמה מחבריה על כך:

 • "שמעתי כמה מהחבר'ה בחנות אומרים שכאשר אתה שם קרם אמלה או כל דבר אחר כדי להקה את האזור כי זה מעוות או מתנפח את העור ומקשה על לעשות את הקעקוע." (susieq846)
 • "אני אומר [ללקוחות שלי] שזה יעלה את המחיר של הקעקוע / פירסינג, לא הייתי נותן לאף אחד חוץ מרופא לירות במישהו עם החומר הזה, וגם זה לא שווה את המאמץ. את קעקוע / חודר, ואם זה לא כואב, איך אתה יודע שאתה מקבל מקועקע / פירסינג באמת, אם הם צריכים זריקה כדי לקבל [קעקוע], אז הם כנראה לא צריך אחד. " kittycrazy)
 • "וואו, אני לא יכולה לדמיין שמשתמשת במשהו כדי לקהות [כלום] את העור, זה כל המטרה של קעקועים ופירסינג - הם כרוכים בכאב, אני אישית זוכה למהומה מוחלטת מהכאב, האנדורפינים שלי בועטים ואני ממש להירדם במהלך הקעקועים שלי. (סמייליון)
 • "כל מי שלא יכול להתמודד עם הכאב לא יכול להתמודד עם רצינות של קעקוע או פירסינג בכל מקרה!" (Nipplesnmore)

העובדה היא, מקבל קעקוע או פירסינג פשוט לא כל כך רע! אבל זה J "זכות מעבר" שרבים מרגישים שיש להרוויח על ידי התמודדות עם אי הנוחות שאולי ללכת יחד עם זה. אם אתה לא מוכן לעשות את זה, אולי קעקוע או פירסינג לא מתאים לך. אם אתה באמת רוצה קעקוע או פירסינג, יש דרכים אחרות אתה יכול "לשרוד" אותם מבלי לעבור את כל הצרות של אלה numbing מוצרים.

 

No Replies to "האם אתה יכול להשתמש קרמי קהות כאשר מקבל מקועקע?"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  9 + 1 =