להיות אמן קעקוע – insightyv.com

להיות אמן קעקוע

אם אתה רוצה להיות אמן קעקועים, יש כמה דברים שאתה צריך לדעת. כל האמנים קעקוע לא נוצרו שווים ואתה לעולם לא תעשה את זה ביניהם אם אין לך את הכישורים הנכונים להתחרות. מאמר זה נועד להיות פשוט מאוד ולא לפנק אותך בכל דרך שהיא. אז, אם אתה רוצה שמישהו יגיד לך שאתה כל אחד יכול לעשות את זה בעסק הזה כל עוד יש להם את הרצון, אתה במקום הלא נכון.

אם אתה בֶּאֱמֶת רוצה לדעת מה צריך לעשות את זה בעולם הקעקוע, להמשיך לקרוא.

כסף & תהילה
קודם כל, בואו נדבר על כסף. קעקוע הוא עסק גדול והרבה יותר פופולרי אמנים עושים הרג בו. כמה מהם יש כל כך הרבה אנשים דופקים על הדלת שלהם, כי הם היו צריכים לפנות ליצירת רשימת המתנה שבועות, חודשים, או אפילו שנים מראש. הלקוחות מסודרים ומוכנים לשלם מאות דולרים תמורת כמה שעות עבודה. בטח נשמע כמו קעקוע הוא חלום לקבל עשיר, לא? ובכן, לחזור בחזרה למציאות כי אתה רואה רק חלק זעיר של התמונה הגדולה. קודם כל, אלה עושים הרג לעומת אלה שעובדים בדיוק כמו בקושי בקושי לגמור את החודש הוא יחס גבוה מאוד. שנית, יש הרבה כסף, כי יש להשקיע לתוך ניהול מוצלח, בטוח, נקי, סטרילי ומקצועי העסק קעקוע.

אמנים הם ביקוש גבוה כי הלקוחות שלהם יודעים שהם יכולים להיות מהימנים עבור ניקיון, כמו גם יצירות אמנות איכות.

מעקר חיטוי אחד יכול לעלות אלפי דולרים. מכונות קעקוע באיכות גבוהה, ספקי כוח, ציוד רפואי וציוד תברואה גם להוסיף באופן משמעותי. ואז יש ביטוח, רישיונות וסחורה משפטית אחרים שיכולים לשבור את הבנק לפני שאתה אפילו להתחיל. אז, אם אתה זה בשביל הכסף, אתה הולך להיות מאוכזב מאוד.

שלא לדבר על העובדה כי כל מי מתחיל כל קריירה חדשה או העסק טהור מוטיבציה כסף כבר להגדיר את עצמם על אסון. אם אתה לא אוהב, ואני מתכוון אהבה, את אמנות הקעקוע ולא יהיה מוכן לעשות את זה בחינם, אז לא לבזבז את הזמן אפילו מנסה להיכנס.

הרצון לתהילה הוא פשוט מגוחך כמו מוטיבציה להיות אמן קעקוע כמו כסף. כן, יש כמה אנשים בקעקוע הקהילה שנחשבים מפורסמים ואנחנו מוצאים את עצמנו משתפכים למחשבה על הפגישה אותם או להיות מקועקע על ידי אותם פשוט בגלל מי הם. ובכן, תאמין לי – הם לא להיכנס לעסק הזה לצורך תהילה, או, והסיבה שזה קרה עליהם היא כי הם הבינו את זה. הם עבדו את התחת שלהם, מקדישים כל טיפת זיעה לאמנות והם בסופו של דבר זכו להכרה בשל אותה מסירות. מישהו שמחפש אך ורק להגביר את האגו הוא לא יהיה מוכן לשים את המאמץ הזה הרבה, אז זה יהיה הכי טוב בשבילם ללכת לנסות למצוא את 15 דקות שלהם על המציאות טלוויזיה להראות.

אתה חושב שיש לך Skillz?
אתה אוהב לצייר אמא שלך אומר שאתה עושה עבודה נהדרת. החברים שלך כולם אומרים לך שאתה צריך להיות אמן.

אפילו המורים שלך אומרים לך שיש לך פוטנציאל אמיתי. זה עושה לך מועמד להיות אמן קעקוע? אולי, אבל לא מקבל את התקוות שלך גבוה מדי. אתה חושב שיש לך מיומנות? בואו נדבר על מיומנות. נכון לעכשיו, יש כל כך הרבה אנשים שם בחוץ קעקוע כי בכמה ערים יש ממש קעקוע חנויות בכל פינה והרבה אמנים אלה הופכים כמה יצירות מופת בתום לב על העור. אם אין לך מה שנדרש כדי להתאים או יעלה על איכות התחרות שלך, אז אין לך עסק להיות in זה העסק. קעקוע הוא לא על סטנסילים מעקב עוד – זה על יצירת אמנות. ולא סתם אמנות – יש הבדל גדול בין היכולת לצייר לבין היכולת לסובב את היצירה תחת לחץ. ואם אתה מחפש חניכות – נדבר על זה קצת – אתה צריך להיות מסוגל “וואו” אותם עם התיק שלך או שאתה הולך להגיע לשום מקום מהר.

עמוד 2: מבט על התחרות

אתה רוצה לראות איזה סוג של כישורים כרגע השוררים בקעקוע הקהילה? תסתכל על יצירותיהם של פאט פיש, טום Renshaw, קים סייג, ג ‘וש וודס, פול פול, Meghan Hoogland, F. קירק אלי, טום & מיק ביזלי. עדיין לא ענווה? מה עם אהרון בל, בוב טיירל, הנינג יורגנסן או טרבור מרשל? זה רק א סְכוּם פָּעוּט של האמנים הטובים ביותר בעולם הקעקוע ואת המצוינות המונומנטלית של האמנות שהם מספקים.

האם אתה מוכן לספור את עצמך כאחד החברים שלהם? אם אתה, אז טוב בשבילך! אם אתה לא, אבל אתה רוצה נואשות להיות, ואז ללכת לקבל את ההכשרה כי יש צורך, כמו מחלקה אמנויות. אם אתה לא מוכן ואתה לא מוכן לעבוד קשה כדי להגיע לשם, ואז קעקוע הוא לא בשבילך. אם כל מה שאתה רוצה לעשות הוא לעקוב אחר פלאש ולעשות במזומן מהיר, אז אין לך מה להציע את המשך האבולוציה של אמנות הקעקוע. אם אין לך מה לתרום, אז אתה צריך למצוא משהו אחר לעשות.

משהו שווה לעשות …..
פעם שמעו את האמרה, “כל דבר שווה לעשות שווה לעשות נכון (או טוב)”? ובכן, אותו דבר הולך ללמוד את אמנות הקעקוע. להיות אמן על הנייר הוא דבר אחד – להיות אמן על העור הוא דבר אחר. אבל לפני שאתה יכול להיות אמן קעקוע, אתה צריך ללמוד את ההיבטים האחרים של עבודה בסטודיו קעקוע. אפילו חשוב יותר מאשר ציור, חשוב יותר מאשר קעקוע או להרוויח כסף, היא לדעת איך לשמור על הלקוחות שלך בטוח.

אתה צריך ללמוד איך לנקות, איך למנוע זיהום צולבות, איך לעקר את הציוד שלך, מה ניתן לעקר ומה צריך להיות זרק, איך בבטחה להגן על הציוד שלך וכיצד להשליך כראוי חומרים מזוהמים. אם לא אכפת לך מכל הדברים האלה, אז אתה לעזאזל טוב לא היה רוצה להיות אמן קעקוע כי יהיה לך דם של מישהו על הידיים מהר יותר ממה שאתה יכול לומר “תביעה”. בטיחות היא העדיפות מספר אחד של כל אמן מכובד ובעל סטודיו.

הדרך ללמוד את זה היא להתלמד תחת מישהו שעשה את זה ולחיות על ידי אותו במשך שנים.

ברגע שתלמדו את היסודות, הם ילמדו אתכם את האמנות. למידה כיצד ליישם ביעילות קעקוע למאות סוגים שונים של העור מבלי לפגוע הלקוח שלך יכול לקחת חודשים או אפילו שנים. אתה תהיה מאומן כיצד להתאים אישית עיצובים מסוימים כדי לענות על הצרכים והרצונות של הלקוחות שלך. באמצעות שעות רבות של תרגול תלמד כיצד להגדיל את המהירות שלך, לשפר את עקביות וביעילות לעבור מלקוח אחד למשנהו. תוכלו גם ללמוד קשרי לקוחות ואולי איך לנהל עסק קעקוע ולנהל את האולפן. הכל תחת הכיוון של אמן מנוסה, מי הוא שם כדי לענות על השאלות שלך, לתקן את הטעויות שלך ולתת לך הדרכה מתמדת. זוהי הדרך היחידה מקובלת באמת ללמוד איך לקעקע. אפילו אמנים שפעם לימדו את עצמם ימליצו בחום על כל אחד אחר. אם אתה רוצה לעשות רושם, לא להיות עצלן וטיפש על ידי מנסה לקחת את הכביש “קל”. בטווח הארוך, זה רק יזיק לך ואת כל מי שאתה קעקוע.

הקדשה טהורה
אמרתי בתחילת מאמר זה כי הרצון לבד לא יהיה מספיק כדי להפוך אותו בעולם קעקוע.

התשוקה היא רוצה, אבל זה לא עושה. מה שאתה צריך זה מסירות אשר מעורר לך פעולה, ומסירות מספיק כדי להישאר עם זה לטווח ארוך. זה לא לקבל עשיר עשיר ערכת; זה צורה של אמנות. כמה ציירים הופכים מפורסמים להתעשר ממנו, אבל רובם לא – וכל לעשות את זה בשביל האהבה. כנ”ל עם אמנים קעקוע. אם אתה אוהב את זה כל כך הרבה, כי אתה תהיה מוכן לעשות כל מה שנדרש כדי להיות אמן תחרותי עם כישרון מושחז, אז אתה בהחלט על הכביש הנכון. אם אתה אוהב את האמנות כל כך הרבה, כי אתה תהיה מוכן לעשות את זה בחינם, אז אני מאחל לך את כל ההצלחה בעולם.

No Replies to "להיות אמן קעקוע"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.