אני צריך לקבל צבע או שחור ואפור קעקוע? | insightyv.com

אני צריך לקבל צבע או שחור ואפור קעקוע?

אחת ההחלטות החשובות ביותר של תהליך הקעקוע יהיה לקבוע אם העיצוב שלך צריך להיות בצבע או שחור ואפור. אולי לא נתתם הרבה יותר מאשר מקבל מחשבה קעקוע. אבל את הגוף ואת העתיד הן ראויות קצת יותר. לא רק קעקועים הצהרה אקספרסיבי ואמנותי, הם צריכים גם בקנה אחד עם כל עבודה בעתיד. אחרת אתה מסתכן נראה כמו מדבקה הליכה או שירבוטים.

בטח אתה יכול להתלבש עם “גבולות” ו “מסגרות” אבל בעולם האמיתי עם הזמן, קעקועים שלך צריך לספר סיפור עם מטרה. אחרת, למה הם גרמו להם להיות קבועים? 

ההיסטוריה של קעקועים שחור ואפור

הם התחילו ברחובות מזרח לוס אנג’לס. כלא, קעקועים שחורים ואפורים של AKA, היו פשוטים וקלים. הם כללו דיוקנאות של אהובים, ורדים ופרחים אחרים, וכתבי תסריט אשר לעתים קרובות השראה אמונה או רגשות אחרים. מאוחר יותר, קעקועים שחורים ואפורים עזבו את העיר הפנימית והחלו את התהילה שלהם בתרבות הודות לאמנים כמו קאט פון D שהשתלטו על הסגנון שלה בתוכנית, מיאמי דיו. תליונים וראשי קעקועים אחרים עשויים להתאים לז’אנרים האלה.

שחור ואפור קעקוע יש כמה יתרונות. יש הרבה פחות סיכוי לדעוך, מלבד גוון בהיר יותר של אפור. הסיכון הגדול ביותר הוא ההיבט הריאליסטי של סגנון זה כי אמנים רבים שואפים, אבל מעטים יכולים להשיג ללא הרבה תרגול וכישרון טבעי.

אם אתה רוצה קעקוע פשוט שיעמוד במבחן הזמן במובן קלאסי יותר, הייתי מייעץ רק כמה גוונים של שחור ואפור. לעשות את שיעורי הבית שלך לבדוק את התיקים ולמצוא את האמן כי specilaizes ב ריאליזם.

ביצוע הצהרה עם קעקועים צבע

עבור כל לקוח שחור ואפור יש אחד צבעוני, והם רוצים לא יותר מאשר הקעקוע שלהם כדי להצהיר.

אם אתה מז’אנר זה, סביר להניח שכבר החלו לסרוק תיקי אמנות יפים, בית ספר חדש, בית הספר הישן מסורתית ועיצובים אחרים. בין אם זה שרוול מלא מלא בתולות ים, אוקיינוסים ופגזים, או קעקוע לב פשוט כי הוא תוסס ומלא דיו צבעוני אדום, מציאת אמן קעקוע צבע מוכשר יכול להיות בדיוק כמו עבודה אינטנסיבי.

כאשר scoping את תיקי קעקוע צבע, הקפד לבדוק קעקועים ריפוי. רוב הקעקועים נראים הכי טוב שלהם אחרי שנעשה, אז תן הזמן לספר את הסיפור האמיתי. האם התמונות מטושטשות, צבען או דהויות? היזהר! האם האמנית עיצבה פיסה עם פרטים כה תכליתיים, שאפילו עכשיו היא נראית נועזת ומבריקה? היא האמן שלך! להיות מאוד בררנית בז ‘אנר צבע קעקוע. לבסס את ההחלטה שלך על תיק, ניסיון של האמן שלך, וכאשר אפשר, את המוניטין שלהם. כל אמן מיומן צריך כמה שנים של mentoring תחת החגורה שלהם כדי לגלות מי לימד אותם את כישוריהם ולאחר מכן מחקר זה האמן ואת תורתו הבסיסית.

טִפּוּל עוֹקֵב

קעקוע aftercare הוא סובייקטיבי דעתני. כמה אמנים ממליצים וזלין, אחרים מתחננים לך להשתמש במוצרים שפותחו במיוחד עבור הטיפול הבא. היבט הקמעונאי של קעקוע גדלה, וזה יכול אומר שאתה נמכר משהו שאתה לא צריך.

זכור יסודות קעקוע. אין לבחור את הגלדים, לא לצלול במים, ולשמור את העיצוב מכוסה לפחות 24 שעות לאחר השירות.

בין אם אתה חולם בצבע או שחור ואפור, להשתמש וזלין או מבושל טיפוח העור מעשיר תחליבים לאחר הטיפול, התוצאה הסופית שלך לשאת. להיות בטוח שיש לך נחשב גם את הסגנון ואת התוצאות של עיצוב חי או קלאסי, אתה תהיה בטוח קעקוע יכול להיות תוספת קבועה אדיב לגוף שלך.

No Replies to "אני צריך לקבל צבע או שחור ואפור קעקוע?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    35 − 30 =