ניתן למתוח אונות האוזן מתכווץ חזרה רגיל? | insightyv.com

ניתן למתוח אונות האוזן מתכווץ חזרה רגיל?

ניתן למתוח אונות האוזן מתכווץ חזרה רגיל?

עם אונות האוזן מתוח ומדדים, האם ניתן להסיר את התכשיטים יש האונות באוזן שלך מתכווץ בחזרה?

זה תלוי במספר משתנים, כגון:

  • איך זה היה מתוח
  • כמה הוא נמתח
  • כמה זמן זה נרפא

ראשית, איך זה היה מתוח. אם אתה מתוח לאט ובזהירות, לא גורם כל קריעה או הצטלקות, כי יגדיל את הסיכויים שלך באוזן חוזר לגודל הרגיל שלה ואת הצורה.

אם השתמשת באגרוף עורי, התמתחת מהר מדי, השתמשת במשקולות כבדות שנמתחו בצורה לא נורמלית או גרמה לכל רקמה צלקתית להיווצר, אזי הסיכוי שלך לחזור אליה פוחת מאוד.

שנית, כמה הוא נמתח. אם למתוח את האונה שלך ל 00 גרם או קטן יותר, אתה מועמד הרבה יותר טוב עבור האוזן שלך חוזר “נורמלי”. עם זאת, אם למתוח את האוזן לגודל גדול מאוד – כמו סנטימטר בקוטר – אז הסיכויים שלך הם הרבה יותר קטנים כי האוזן שלך אי פעם לחזור על הדרך שבה זה היה.

לבסוף, כמה זמן זה כבר נרפא. אם מתח את האוזן לפני שנה או לפני כמה חודשים, האוזן שלך יש סיכוי טוב יותר של הצטמקות בחזרה לגודלה המקורי מאשר אם זה כבר מתוח ומרפא לחלוטין במשך מספר שנים.

זכור שאף אחד מאלה אינו חוקי קשה ומהר. הגוף של כולם הוא שונה והכל מרפא אחרת. אין באמת שום דרך לדעת בוודאות אם פירסינג שלך יחזור לגודל “נורמלי” אם תחליט למתוח ואז לנסות לחזור.

זו הסיבה מתיחה צריך להילקח ברצינות רבה ולא נעשה רק על גחמה, כי זה יכול להיות משהו שלך “תקוע” עם שאר החיים שלך. אם זה גורם לך אושר, אז נהדר! אם זה עושה אותך עצבני, אז אולי כדאי לך לשקול מחדש לפני שאתה לוקח את הצעד הזה.

No Replies to "ניתן למתוח אונות האוזן מתכווץ חזרה רגיל?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 49 = 58