הכל על חזירי פירסום

הכל על חזירי פירסום

פירסינג ספוטום נקראים על שם החלק של האף שבו הם נמצאים. המחיצה שלך היא קיר דק של סחוס אשר פועל במורד האף, מפריד בין הנחיריים ימין ושמאל. מחיצת פירסינג, לעומת זאת, אינו חודר הסחוס אלא את החלל הרך של רקמות מתחת מחצה. Piercers מתייחסים לעתים קרובות זה כמו "נקודה מתוקה".

הכאב של מקבל מחורר פירסינג משתנה עם כולם, אבל זה ללא ספק לגרום לך לקרוע.

זה לא אומר שאתה בוכה, זו תגובה טבעית של מערכת העצבים שלך כדי להפריש לא רצוני דמעות כאשר האף שלך הוא צבט או פירסינג, גם אם זה לא כואב במיוחד.

למותר לציין, האף הוא מקום מלוכלך. נוכחות מתמדת של חיידקים יכול להקשות על ריפוי מחיצות חודר, כך לשמור על האף נקי (מילולית) הוא חיוני. אם יש לך אלרגיות עונתיות או נוטים הצטננות פעמים מסוימות של השנה, ייתכן שתרצה להימנע מקבל מחצה שלך פירסינג קרוב או במהלך אותה תקופה. אם יש לך אלרגיות חמורות או נוטים בקלות סינוסים זיהומים, ייתכן שתרצה להימנע זה פירסינג לגמרי.

אחד היתרונות של החורץ פירסינג היא כי עם התכשיטים הנכון (בדרך כלל עגול עגול) זה יכול בקלות להיות מוסתר על ידי פשוט להפוך את התכשיטים ומאפשר הקצוות לנוח בתוך האף. גודל התכשיטים והכדורים על הקצוות, עם זאת, יכול להשפיע על היכולת שלך לנשום דרך האף שלך כאשר אתה עושה את זה, אז זה משהו לזכור.

שומר מחסום עוקף את הבעיה הספציפית, אבל זה לא ממש אטרקטיבי כאשר נראה.

Starter תכשיטים יכול להיות קטן כמו 18 מד, אבל 16 ו 14 מד החליפה האף מלא יותר הרבה יותר טוב. פירסינג ניתן למתוח לגודל גדול יותר אם תרצה בכך.

ההבדל בין פירסום

Nostril פירסינג הם פשוטים מאוד ללא כאב רב.

זה זמן הריפוי שיכול להיות קשה בגלל כל החיידקים והחיידקים הנמצאים תמיד באף. כמו עם פירסינג מחיצות, אלרגיות הצטננות יכול להחמיר את זה. פיצוץ האף יהיה קשה במהלך תהליך הריפוי, אבל לא בלתי אפשרי. זה חיוני כי אתה מאוד זהיר כדי לשמור על פירסינג זה נקי יותר, הן מבפנים והן החוצה, כדי למנוע הידבקות.

בעוד פירסינג מחלחל חודר לסחוס האף המרכזי, פירסי נחיר חודרים לסחוסים הרכים המקיפים את החלק החיצוני של מעברי האף. פירסינג יכול להיות ממוקם בכל מקום על הנחיריים, אפילו בגומה, אבל האנטומיה האף של כל אדם תעשה מיקומים שונים להיראות טוב יותר או גרוע יותר. לפני שתבחר סוג זה של פירסינג, להיות בטוח שאתה בטוח שאתה אוהב את האופן שבו זה נראה. 

נוירל או פירסינג האף ניתן לעקוב אחר התנ"ך, שבטים אינדיאנים ולבסוף להודו שבו הכלות ללבוש פירסינג יפה לסמל את החתונה שלהם. נוירל פירסינג הוא משוחק גם על ידי שבטי ילידים בדרום וגם בצפון אמריקה ונשאר בחירה פופולרית מאוד עבור פירסינג פנים. 

No Replies to "הכל על חזירי פירסום"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    6 + 3 =