מה הסיפור מאחורי דיו?

מה הסיפור מאחורי דיו?

בעוד השאלה אולי נראה פשוט מספיק, שואל "מה זה קעקוע?" יכול להציע תשובות שעלולות להוביל לכיוונים שונים.

קעקועים הם סימנים קבועים על העור שנעשו על ידי דיו ומחטים. לאחר הדיו מופקדת לתוך השכבה השנייה של העור המכונה הדרמיס, פצע גלדים מעל העור מרפא לחשוף עיצוב מתחת לשכבה החדשה.

הנוהג הוא עכשיו צורה מקובלת של אמנות הגוף.

תלוי איפה אתה מתגורר, ייתכן שיש הגבלות גיל מסוימים שעלולים להכתיב את הגיל המינימלי לקבלת קעקוע.

בדוק עם חנות קעקוע הוקמה עבור חוקים מקומיים או תחומי שיפוט המפרט דרישות קעקוע אלה. ברוב המקרים, תצטרך להיות בגיל 18 או לקבל הסכמת ההורים לפני קבלת קעקוע. להיות אסיר תודה, סביר להניח שאתה צריך את הזמן כדי לבחור קעקוע שנושא משמעות, בכל מקרה.

בין אם מדובר בזיכרון או אחד שמבטא אינטרסים, תחביבים או אפילו נושאים של אהבה, קעקועים עשירים בהיסטוריה תרבותית ומגיעים קצת כבוד.

היסטוריה של קעקועים

קעקוע כבר זמן רב דרך טקסים טקסים מעברים ברוב התרבויות ברחבי העולם. מתהליך ההפחדה של אפריקה ועד הגראפים של מפלגת סלט ומפלצות שנמצאו מאוחר יותר על גוויותיהם, קעקועים בלויים כדי לסמן אירועים מיוחדים, לשלם כבוד או כבוד, ואפילו לאחד גוף לגוף עם שרידי אפר שנכתבים מאוחר יותר מתחת לעור.

קעקועים לספר סיפור יכול להיות כתוב בכל שפה. מסמלים המתארים דימויים תרבותיים למילים ולעיצובי גופן, אם אתה מעיז לחלום עליו, קעקוע יכול ליצור אותו ולספר את הסיפור שלך על בד חי.

כדי לחגוג את החיים, הבחירות, וכדי לשלם מחווה וזיכרון למטרה של החיים וחברים, קעקועים יש את היכולת האמנותית לדבר כרכים.

אנשים רבים בוחרים לזכור את אלה שהם אוהבים ומכבדים מסורות ואירועי חיים עם קעקוע. כמו שאומר, תמונה מדברת אלף מילים.

כמה הם עולים?

קעקועים עולה כסף. בדיוק כפי שאתה מצפה לשלם מקצועי עבור יופי, שיער ושירותים מקצועיים אחרים, קעקוע אמנים להגדיר את שיעורי משלהם ומצפים להיות משולם למדי מבוסס על הפרטים של העיצוב, ואת רמת המיומנות המקצועית שלהם. טוב יותר ידוע יותר האמן הוא, ככל שאתה צפוי לשלם. היה סמוך ובטוח; כל האמנים ידונו בשיעורים שלהם לפני תחילת העבודה, או לפחות הם צריכים. אם לא, צא משם.

דברים לשקול

לפני שאתה מקבל קעקוע, הזמן הנכון והתחשבות צריך לשים לתוך היצירה שלך כדי למנוע טוב יותר את הסיכוי של חרטה. קעקועים פזיז נמצאים בראש הרשימה להסרת קעקוע, אז לא כל כך מהר לקפוץ את האקדח. לבלות קצת זמן הולך על סגנונות אמנות קעקוע כדי לצמצם את הסגנון האישי שלך. עם המחקר, תמצא כי אתה נמשך סגנונות שונים כמו שאתה מתחיל לשים לב לאמנות הגוף.

בחירת אמן קעקוע הוא גם הכרחי בתהליך קעקוע. קח את הזמן שלך ולעשות קצת מחקר על אמני קעקוע העליון. צפה כמה מן המציאות האחרונה קעקוע מראה ללמוד סגנונות בסיסיים וטכניקות, ולאחר מכן לפתח עין לאמנות.

קח את העין האמנותית שלך לרמה אישית יותר על ידי לימוד עבודותיהם של אמנים וציירים מודרניים. חקרו ספרות ומיתולוגיה והתחילו להתייחס לדברים סנטימנטליים שעשויים לחול עליכם בפרשנויות עיצוב. זה החלק הכיפי, אבל, בכל האמצעים, זה יכול להיות תהליך לכל החיים. קח את הזמן. הגוף שלך מגיע את התשובה הטובה ביותר לשאלה, "מה זה קעקוע?

זה משהו שהופך לחלק ממך.

No Replies to "מה הסיפור מאחורי דיו?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    36 − = 31