תשובות מומחה על פירסינג גניטל

תשובות מומחה על פירסינג גניטל

אם יש לך שאלות על פירסינג איברי המין אין אף אחד יותר לשאול מאשר APP נשיא ומחבר "התנ"ך פירסינג," Elayne אנג'ל. עם יותר משלושה עשורים של ניסיון ו -40,000 פירסינג שבוצעו מתחת לחגורה, Elayne יודע את הנאה והכאב של שינוי הגוף ופותח על העולם של פירסינג אינטימי.

VCH ו פירסינג אינטימי לנשים

קליטה פירסינג מקבל עניין אינטנסיבי. האם אנשים פשוט מחפשים תמונות, או האם יש עניין אמיתי בצורה זו של פירסינג הגוף?

Elayne: מי ליצור איתי קשר יש עניין כנה ב פירסינג איברי המין. למרבה הצער, רבים שאני שומע מהם הם מבוגרים שקיבלו פירסינג גניטלי botched. אני מקדיש הרבה זמן לפתרון בעיות וייעוץ בנושא זה.

אשה אחת נכנסה לאולפן קעקוע / חודר כדי לקבל ברדס נוקב. היא יצאה עם הברדס שלה ועטרה הדגדגן שלה פירסינג יחד! זו לא היתה הפעם הראשונה שראיתי את הטעות הרצינית הזאת. יש פירסים רבים שם בחוץ, אשר עושים פירסינג איברי המין ללא כל הכשרה ספציפית, וזה ממש נורא.

פירסינג גניטלי הוא מאוד פופולרי. למעשה, הרבה לקוחות שלי הם נשים בוגרות (אמהות וסבתות) שאין להם פירסינג אחרים או אמנות הגוף. אני חושב שאין שום בעיה בחיפוש תמונות וסרטונים, כל עוד זה בין מבוגרים מוסכמים. ובסופו של דבר, הם עשויים להחליט שהם רוצים לנסות את זה באופן אישי.

האם סוגים מסוימים של תכשיטי גוף מספקים הנאה רבה יותר בפירסינג אינטימי? אם כן אילו סוגים וכיצד?

Elayne: כן, בנוסף המיקום הנכון, שהוא חיוני, גוף תכשיטי סגנון וגודל בהחלט יכול להיות השפעה על גירוי והנאה. התכשיטים הטובים ביותר תלויים בגורמים מרובים, כולל פירסינג ואנטומיה, כמו גם נטיות ארוטיות.

כמה פירסינג נועדו לשפר את התחושה של הלובש, ואילו אחרים הם עבור הנאה של שותף. כמה דוגמאות:

אנכי הדגדגן חודר (VCH) פירסינג הוא אחד הפופולריים ביותר עבור נשים, וזה יכול להרגיש שונה עם שינויים בתכשיטים. אני בדרך כלל להשתמש בר מעוקל בתחילה, אבל לאחר ריפוי מלא, הלובש אולי רוצה להתנסות עם אורכים שונים של בארים וגדלים של כדורים, או בגדלים שונים וצורות של טבעות. בר בסגנון J- עקומת יכול להגביר גירוי, במיוחד עבור אישה שיש לה דגדגן הפסקה.

ההעדפות האישיות משתנות, כמו בכל הנוגע לביטוי מיני, כך שאינני יכול לדעת מי יעדיף להתאים את הקצר עם הברזילאי מתחת למכסה המנוע שלך, או את ההתאמה ארוכת הטווח , או את הכדור הגדול נגד נגד הדגדגן שלך, וכו 'החדשות הטובות הן כי המחקר הוא כיף.

איזה סוג של פירסינג אינטימי הוא אמר לספק את המינית ביותר שיפור לנשים?

Elayne: כפי שציינתי, VCH הוא מאוד פופולרי. הוא ממוקם באותו כיוון שאברי המין של הנשים נוצרים, כך שהתכשיטים מונחים בנוחות בין הרגליים ואינם נתונים ללחץ או לגירוי. כ -90% מהנשים בנויות עם קפל פירסיבי של רקמת ברדס מעל הדגדגן. ברדס זה מוגדר בדרך כלל כמו מנהרה חד פעמית, ו VCH חודר דרך רק את קרום דק של העור מעל הדגדגן שלך, לא דרך הדגדגן עצמו.

רוב התכשיטים מונחים מתחת למכסה המנוע. כאשר פירסינג ממוקם כראוי, הדגדגן מקבל פעולה ישירה ממגע עם התכשיטים במהלך יחסי מין.

המשולש הוא גם פופולרי, אם כי פחות נשים מתאימים אנטומית אליו. פירסינג זה אופקי, והוא מגרה על ידי היותו ממוקם ממש מאחורי פיר הדגדגן (אבל צריך לעבור רק רקמה ברדס). פירסרים רבים אין מושג איפה לשים את זה חודר וזה יכול להיות מסוכן מאוד אם להציב כראוי.

הרבה נשים לשאול אם VCH או משולש הוא פירסינג מגרה ביותר, אבל התשובה היא שהם שונים לחלוטין. ללבוש גם VCH וגם משולש יוצר כריך מגרה: הדגדגן רגיש מוקף תכשיטים, מלפנים ומאחור.

זכר גניטלי פירסינגס

Elayne: לגברים יש יותר איברי מין חיצוניים, ולכן יש להם יותר אפשרויות מאשר נשים.

מיקומים פופולריים כוללים את הנסיך אלברט (הרשות הפלסטינית), frenum, ampallang, apadravya, guiche, וערווה, בין היתר. אין זכר אחד הפופולרי ביותר פירסינג בפועל שלי, אם כי אני חושב הרשות היא אחת הנפוצות ביותר. פירסינג שונים משתנים די הרבה זמן ריפוי אינטנסיביות ויש כל כך הרבה גורמים לשקול, תלוי מה האיש (או השותף שלו) מחפשת.

עבור זוג כי יש בכושר טוב כבר, הוספת פירסינג איברי המין כגון ampallang (אופקית דרך העטרה של הפין) לא יכול להיות מועיל כי זה מגדיל רוחב בראש. עם זאת, עבור זוג שיש לו יותר בקלות ביניהם, תכשיטים הוסיף יכול להיות רק דבר כדי להפוך את ההתאמה שלהם תואם יותר, וכתוצאה מכך שביעות רצון גדולה יותר עבור שני הצדדים.

אם לגבר יש נקבוביות, השותף הנשי שלו אולי יאהב אותו ללבוש חרוז בעל מרקם או גדול על טבעת שבטית לגירוי הדגדגן. גבר עם פין רגיש עלול לחוש בפירסינג הפנימי או החיצוני של בן הזוג במהלך יחסי מין, והגירוי עלול להשתנות בהתאם לגודל התכשיטים ו / או לסגנונו. האפשרויות והאפשרויות הן עצומות.

האם פעילויות קיץ כגון שחייה אסור עם גוף חדש חודר?

Elayne: זה תלוי ניקיון של גוף המים. באופן כללי, רוב הבריכות, האגמים, הג'קוזי, וכו 'נוטים לנמל הרבה חיידקים, מה שהופך שחייה עם פצע פתוח מכל סוג שהוא - כולל פירסינג - מסוכן. אני פשוט לקרוא מאמר על איכות המים הנוראה בחופים רבים בארה"ב: הוא מכיל רמות מסוכנות של פסולת אנושית חייתית עמוסה חיידקים. אני לא חושב שהייתי נכנס עכשיו לים אפילו בלי להירפא פירסינג!

עיתוי חשוב כאשר מדובר מקבל פירסינג, כך הדברים האלה צריכים להיות factored כאשר קבלת החלטות על מה לקבל פירסינג, ומתי.

האם נמוך יותר בכיתה חומרים הגוף הגוף נחות? מה הבחירה המועדפת עליך?

Elayne: כן! אבל עם תכשיטי גוף, זה לא רק בעיה של החומר, אלא גם של איכות הייצור וגימור.

אז ההעדפות שלי הן לא רק על כיתה של המתכת, אלא גם מי עושה את התכשיטים. עבור פלדה או טיטניום, אני מעריץ של כוח תעשייתי גוף תכשיטים, גוף מעגל עיצובים, Anatometal, SM316, ו NeoMetal.

אני גם שמח להשתמש פלדה או טיטניום של הציונים הבאים, אשר עומדים בסטנדרט שנקבע על ידי איגוד מקצועי פירסרס:

  • כירורגי פלדה כי הוא תואם F-138 ASTM או תואם ISO 5832-1; ISO 10993- (6,10 או 11) תואם או תואם EEC ניקל Directive
  • טיטניום (Ti6Al4V ELI) כי הוא שתל מוסמך כי הוא תואם F-136 ASTM או ISO 5832-3 תואם, או טיטניום טהור מסחרית כי הוא תואם ASTM F-67.

מ כתבי הקודשYou

פלדה וציונים טיטניום המפורטים לעיל הם מאוד biocompatible ו סביר מאוד לגרום לגירוי נוקב ואת העור שמסביב. עם זאת, ביצוע תכשיטים איתם מציג אתגרים כי הטכניקות הרגילות וכלים לעבודה זהב וכסף לא ניתן להשתמש כדי לייצר פלדה או תכשיטי גוף טיטניום. מתכות אלה קשה יותר יש נקודות היתוך גבוהה, והם חייבים להיות במכונה עם ציוד ההייטק ולא מעוצב על ידי יד של תכשיטן. הם גם דורשים הרבה ליטוש כדי להיות חלקה מספיק ללבוש בגוף.

מתכות שתל-ייעוד משמשים יישומים רפואיים כגון סיכות עצם וברגים ומחליפים משותף. הם עוצבו ונבדקו ללבוש בטוח לטווח ארוך בגוף. תכשיטים זולים יותר מתוארים לעתים קרובות כמו "כיתה השתל", אבל זה לעתים קרובות טענה שווא. אתה לא יכול להגיד על ידי מבט, אז איך אתה יכול להיות בטוח?

תעודות טחנות, תעודות טחנת מבחן, או פשוט cert mills הם מסמכים המספקים ראיות של ציון מסוים של מתכת (עם ASTM או ייעוד קוד ISO). על פי חוק, יצרני פלדה ותכשיטים טיטניום הגוף חייב לספק את אלה ללקוחות שלהם (למשל, piercer שלך) על פי דרישה. שאל את piercer / צורף על המתכות שלה ואם יש לה עותקים של תעודות טחנת כדי להדגים את הציונים). אתה לא צריך להבין בדיוק מה המספרים מתכוון, אבל תעודות טחנת צריך להצדיק כי פלדה או טיטניום הוא אחד מאלה ברשימה מתכות.

לא ניתן לדעת אם תכשיט אתה קונה הוא מן אצווה המצוין על הנייר, אבל נוכחות של תעודת מראה תאריך האחרונות ואת החומר המתאים אומר שיש לך לפחות סיכוי לקבל את המתכת הנכון.

מכיוון שאתה לא יכול להיות בטוח לגבי מוצאם של כל תכשיט בודד, הדבר הטוב ביותר לעשות הוא לקנות עם חברה מכובדת ולעקוב אחר ההנחיות המוצגות "מה לחפש תכשיטים גוף איכות", עמ '78.

כל מיתוסים נפוצים גניטלי פירסינג אתה רוצה להפיג?

Elayne: בניגוד למה שחושבים בדרך כלל, פירסינג אינטימיים אינם מכאיבים במיוחד - לפחות כאשר הם נעשים על ידי מומחה.

רבים מהלקוחות שלי מוצאים כי פירסינג איברי המין הוא לא כואב יותר מאשר גוף אחר או אפילו פירסינג באוזן. חריגים כוללים ampallangs, apadravyas, dydoes, ואת רציני (אם כי נדיר) קליטוריס חודר. אלה הם נקודות אינטנסיבי יותר, אבל מקבל אותם פירסינג יכול להיות גם מתגמל מאוד.

טעות נפוצה נוספת היא שאינך יכול לעסוק בפעילות מינית בזמן הריפוי. אתה יכול - אבל אתה צריך להיות היגייני על זה, ועדין. אם אתה עושה משהו שגורם לריפוי חודר של כאב, אתה צריך לשנות או להפסיק. יש להשתמש במין בטוח יותר באמצעות הגנה על המכשול כדי למנוע שיתוף של נוזלי גוף במהלך הריפוי. כן, גם אם אתה והשותף שלך הם מונוגמיים ובריאים.

אתה צריך לספר שותף חדש לפני שהם רואים פירסינג שלך להזהיר אותם או ללכת על ערך ההלם? מחשבות?

אלן אני חושב שחשיפה נכונה, אם כי ההקשר רלוונטי. כי אני ללא ספק פירסינג בכבדות וקעקוע, זה יכול להיות סביר להניח שיהיו תכשיטים בהרבה מקומות. עם זאת, אם מישהו עניין של פירסינג אינו ברור אחרת, זה כנראה רעיון טוב לדבר על פירסינג איברי המין שלך (או) לפחות לספק רמז לפני הבגדים שלך לרדת.

יש הרבה יותר מידע בספר שלי, כתבי הקודש, וכן מבוא יסודי פירסינג אינטימי כאן: פירסינג נקבה נקבה פירסינג זכר גניטלי.

No Replies to "תשובות מומחה על פירסינג גניטל"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    92 − = 89