כיצד לבצע חרוט חנה – insightyv.com

כיצד לבצע חרוט חנה

Friday
של 06

אומנות מהנדי – צור חרוט משלך

הדבק חינה ניתן להחיל מספר דרכים שונות. יש להשתמש קיסם בזהירות במקום העיצוב על פיסה. יש להשתמש בקבוקים קטנים לסחוט ולהחיל אותו בקווים חלקים. הדבק מראש מעורב מגיע צינורות והוא סחט בקלות. אם אתה עושה הדבק חינה משלך בבית, הבחירה היא שלך לגבי מה שאתה הכי נוח עם. אני אישית מעדיף קונוסים. קונוסים ניתן גם לרכוש מראש, אבל הם פשוט מאוד לעשות בבית וגם זול. קונוסים פחות מבולגן, והם פנויה לאחר מכן, ולכן הם לא דורשים ניקוי. הנה דרך פשוטה מאוד לעשות את הקונוסים שלך בבית:

מה שאתה תצטרך:

  • שקיות מקפיא קטנות – אחת תעשה שני קונוסים
  • מספריים
  • סקוטש
  • טוויסט קשרים
02
של 06

חותכים את התיק מקפיא לתוך ריבועים

הגודל שאתה עושה את קונוסים תלוי בך, אבל אתה לא רוצה את זה גדול מדי, או שזה יהיה קשה להתמודד. זה תלוי גם בגודל של שקיות מקפיא אתה מתחיל עם. אני בדרך כלל לחתוך את השקיות לתוך ריבועים 6. השתמש קצה ישר כדי לוודא פינות שלך הם 90 מעלות, כמו זה יעזור קיפול בפועל של קונוס.

03
של 06

לעשות צורה מהנה מחוץ לכיכר

זה לא קל כמו שזה נשמע. הפלסטיק חלקלק מאוד, ואתה רוצה לעטוף את הריבוע סביב עצמו בצורה כזאת שהוא חופף לחלוטין (לא משאיר רווחים פתוחים להדבקה כדי לסחוט). באותו הזמן, אתה צריך להשאיר חור קטן בתחתית של המשפך, רק גדול מספיק כדי לאפשר להדביק לסחוט החוצה ללא קושי. זה עלול לקחת קצת תרגול ולהיות נוח עם עקביות של הדבק חינה שלך ומה גודל החור נדרש כדי לקבל זרימה אפילו.

04
של 06

הקשה על קונוס

אחרי שאתה מקבל את המשפך בדיוק איך אתה רוצה את זה, תצטרך הקלטת לאורך הקצוות בצד שבו חפיפה פלסטיק. היזהר לא להעביר את הפלסטיק כאשר אתה עושה את זה, או תצטרך להתחיל מחדש. זה טוב אם יש לך כבר כמה חתיכות קטנות של סרט מוכן במקום לנסות לקבל את זה מן מנפק בשלב זה. קלטת את כל הדרך מלמטה אל החלק העליון של המשפך. 

05
של 06

מילוי קונוס

עכשיו אתה רוצה לשים את הדבק חינה מוכן בחרוט. שימוש בכפית קטנה * נראה כי הדרך הטובה ביותר לעשות זאת. בזהירות במקום כפית של הדבק חינה לתוך חרוט, ולחץ את האצבע קלות על זה (מבחוץ) כמו שאתה מסיר את הכף. חזור על כך עד חרוט הוא כמחצית מלא. מילוי יותר מדי יכול לגרום קונוס להיות קשה להתמודד עם פרץ בגלל סחיטה מוגזמת. * שימו לב: לעולם אל תשתמשו בשום דבר מתכת עם הדבק חינה – שימוש פלסטיק או זכוכית.

06
של 06

סגירת קונוס

מי הוא מנוסה באמצעות קונוסים (או אפילו באמצעות שקיות לקשט) יכול בדרך כלל רק לסובב את הקצה של החרוט וליישם את הדבק. זה יכול להיות מבולגן למדי עבור אחד כי הוא לא רגיל אליו, כי, כי לא החלת את כמות הלחץ הנכון וסחיטה הדרך הנכונה עלולה לגרום החינה לבוא נשפך החוצה. הדבר הטוב ביותר לשימוש במקרה זה יהיה עניבה טוויסט. ראשית, לסובב את השקית עצמה לכיוון הקפל החופף. ואז לאבטח אותו עם עניבה טוויסט, ואתה מוכן ללכת!

וזה הכל! זה לוקח קצת תרגול, אבל עושה הדבק חינה משלך קונוסים שלך הוא פחות יקר, ויוצר אמנות חינה יפה בלי הרבה עבודה.

No Replies to "כיצד לבצע חרוט חנה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.