כיצד ליצור תיק כדי למצוא קעקוע החניכות – insightyv.com

כיצד ליצור תיק כדי למצוא קעקוע החניכות

אם אתה מחפש חניכות אז אתה יכול להיות מאומנים להיות אמן קעקוע, תצטרך להרשים את המורה הפוטנציאלי שלך. כדי לעשות זאת, יהיה עליך ליצור תיק מרשים. ככה.

הנה איך

 1. רכישת תיק מצגת אמנות בפועל, לא רק אלבום תמונות או קלסר. קבל אחד כי הוא גדול מספיק כדי להתאים את הציורים הגדולים שלך ו / או ציורים. זה לא חייב להיות תיק יקר עור כבול; רק לקבל אחד כי כראוי מארגן את האמנות שלך. זה מראה שאתה לוקח את האמנות שלך ברצינות.
 1. לאסוף את כל היצירות הטובות ביותר האהוב עליך אמנות שאתה רוצה להציג בתיק שלך. בחר מגוון של חתיכות המציגות את טווח הכישורים שלך ואת היכולת לעבוד כמו מדיומים רבים ככל האפשר. ודא שיש לך לפחות כמה חתיכות שנעשות בסגנון קעקוע אם אפשר.
 2. להיות בטוח כל חתיכה חתום על ידך, כך שתוכל להוכיח כי כל יצירות אמנות ייחודית משלך.
 3. אם יש לך יצירות אמנות גדולות יותר, כי לא יכול להשתלב בתיק (כגון ציורים על בד או פסלים) ואז לצלם אותם לכלול בתיק שלך. קח תמונות נקיות וזוויות מרובות במידת הצורך. ככל שהתמונות גדולות יותר, כך תוכל להציג את עבודתך בצורה טובה יותר.
 4. להתחיל לארגן את תיק ההשקעות שלך בזהירות על ידי הנחת כל פיסת שרוול פוטנציאלי או כיס. הוסף קטע תמונה במידת הצורך.
 5. כלול עותקים של צילום קורות חיים שאתה יכול להשאיר מאחור באולפן אחרי הראיון שלך. קורות חיים צריך להדגיש כל חינוך אמנות, ניסיון אישי ואת הסיבה שלך לרצות להיות אמן קעקוע. מאחורי קורות החיים שלך, כולל דף של תמונות קטנות יותר של יצירות אמנות שהם היו רואים בתיק שלך במהלך הראיון שלך. זה יעזור לרענן את דעתם על מי אתה ואת היכולות שלך.

  טיפים

  1. תחביבים וחנויות מלאכה הם המקומות הטובים ביותר כדי למצוא מגוון רחב של תיקי אמנות במגוון של מחירים סבירים.
  2. אין לכלול את כל התמונות של קעקועים ייתכן שכבר עשו בבית. קעקוע אמנים הם בדרך כלל לא מתרשם עם עבודה scratcher וזה רק יגרום להם להרגיש כי הם כנראה יצטרכו להכשיר אותך מחדש כדי למנוע כל הרגלים רעים. אם אתה רוצה חניכות, אתה מסכים להתחיל מאפס.

   מה אתה צריך

   • מצגת אמנותית
   • שרוולים ודפי מגן כדי להציג את האמנות שלך בתיק
   • יצירות אמנות שיתאימו לתיק
   • תמונות של אמנות כי הוא גדול מדי עבור תיק
   • צילום קורות חיים

   No Replies to "כיצד ליצור תיק כדי למצוא קעקוע החניכות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.