מה שאתה צריך לדעת על פירסינג הלשון – insightyv.com

מה שאתה צריך לדעת על פירסינג הלשון

פירסינג הלשון הפכו לאחת האפשרויות הפופולריות ביותר עבור אוהדי שינוי הגוף. אנשים רבים חושבים פירסינג הלשון נראה סקסי טוענים כי פירסינג יכול לשפר את החוויות המיניות. למרות הטבע הפשוט לכאורה של הלשון פירסינג, הם לעתים קרובות מחושל עם קשיים.

האם הלשון פירסינג כואב?

פירסינג הלשון אינם מסובכים כדי להגיע – תהליך נוקב הוא כואב, אבל לא בלתי נסבל.

פירסים מסוימים יגידו כי פירסינג מלמעלה למטה או מלמטה למעלה הוא טוב יותר, אבל בכנות אף אחד לא משנה כל עוד זה פירסינג בזהירות ובנכונות. סביר להניח שאתה מרגיש קצת לחץ, במיוחד אם פירסינג נעשה ליד החלק האחורי של הלשון שבה יש קצות עצבים פחות. למחרת, תגלה כי הלשון שלך יש נפוחה ומרגישה כואבת, אבל הקרח יכול לעזור עם נפיחות וכאב.

תהליך פירסינג

פירס שלך ישתמש מחט גדולה לחדור את הלשון שלך. המשקולת שלך הלשון יהיה תחילה פירסינג עם צריך להיות עוד זמן רב כי הלשון שלך הולך להתנפח לא מעט. שֶׁלָה הֶכְרֵחִי כי אתה משנה את התכשיטים החוצה כדי קצר יותר barbell פעם את הלשון הוא נרפא. לאחר ארוך barbell מאפשר לשחק נוסף ועושה את כל זה קל מדי כדי chomp בטעות על אחד הכדורים תוך כדי דיבור או אכילה. אתה יכול אפילו לשבור את השיניים.

כמה זמן לוקח לרפא?

פירסינג שלך צריך להיות מלא החלמה על 3 עד 4 שבועות לאחר פירסינג הראשונית. בעוד פירסינג החדש שלך הוא ריפוי, לעשות לֹא לעשן או להשתמש בשטיפת פה קשה מכל סוג שהוא. הזפת והרעלים בעשן הסיגריות הם כה גרועים עבור פירסינג וליסטרין או שטיפות פה דומות,.

חיתוך מי פה עם מים מדלל את החיידקים הרג נכסים, ולכן עדיף להשתמש במשהו קל כמו ביוטין.

אתה יכול לבלוע טבעת הלשון?

בעוד מרפא פירסינג שלך, להדק את משקולת שלך מסתיימת כל יום כדי לוודא שהוא מאובטח. לעתים קרובות הם מתפרקים ואתה עלול בטעות לבלוע את התכשיטים. בעוד בליעת התכשיטים לא צריכה לגרום לכאב או לפציעה, זה קצת מפחיד לדעת כדור מתכת או משקולת עושה את דרכה דרך מערכת העיכול שלך. אם אתה מרגיש כאב או רוך לאורך מערכת העיכול שלך ללכת לראות רופא מיד.

No Replies to "מה שאתה צריך לדעת על פירסינג הלשון"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.