מה הם פירנול פירסינגס? | insightyv.com

מה הם פירנול פירסינגס?

מה הם פירנול פירסינגס?

פירנולים פירסינג מתייחסים לשלוש פירסינגיות אפשריות – הלשון, הפרצוף, הסמיילי והקמטים. מאמר זה הוא על פירסינג הלשון הלשון.

מהו פרנולום??

פרנולום הוא רצועה דקה של רקמת חיבור המחברת שני חלקי גוף, במקרה זה, הלשון ורצפת הפה. רוב האנשים אפילו לא שם לב שזה שם, אבל המונח “לשון קשורה” מגיע ממצב שבו הפרנולום הוא כה רחוק קדימה או כל כך קצר כי זה מגביל את התנועה הטבעית של הלשון.

בעיה זו יכולה למנוע ממך להיות מסוגל לקבל ישר הלשון פירסינג במהלך השנים הבוגרות שלך. אתה תמיד יכול לקבל את הפרנולום מקוצר או להסיר, אבל יש לך גם את האפשרות של פירסינג זה!

מי יכול להשיג פירנול פירסינג?

אתה יכול לקבל פרנום חודר כל עוד יש לך מספיק רקמות זמין. שלא כמו פירסינג שפתיים (שפתיים), זה לא מסכן את השיניים או החניכיים, אבל זה עדיין יכול לשפשף את החלק התחתון של הלשון שלך ואת הרצפה של הפה שלך, גורם לגירוי. העובדה הפשוטה כי זה כמעט שאין לעמוד בפניו “לשחק” עם חפצים זרים בפה שלך, משיכה ומשוך על פירסינג עם הלשון שלך יכול לעשות את זה ממש כואב. במיוחד במהלך השבועיים הראשונים, אתה צריך לנסות לעמוד בפני הדחף לשחק עם זה.

איזה סוג של תכשיטים משמש פירסיום פירסינג?

פרנום לשוני יכול להיות פירסינג בהצלחה או עם משקולת מעוקל או CBR (בדרך כלל 16 מד), אבל המשקל המשמש פירסינג הראשונית צריך להיות ארוך יותר כדי להתאים נפיחות במהלך השבועות הראשונים של ריפוי.

אם זה המקרה, לראות אם פירס שלך מציע שינוי תכשיטים חינם פעם נפיחות יש נסוג. חנויות מקצועיות רבות כוללות שינוי תכשיטים זה במחיר הראשוני של פירסינג כי ללבוש את גודל התכשיטים הנכון חשוב ביותר עבור פירסינג מוצלח ובריא.

זמן הריפוי עבור כל פירסינג אוראלי קצר יחסית כל עוד אתה לא משחק עם זה, יש היגיינת הפה טוב לא מעשן.

אם יש צורך, אתה צריך להירפא מספיק עבור שינוי תכשיטים 4 שבועות.

No Replies to "מה הם פירנול פירסינגס?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    78 + = 84