האם פלסטיק לעטוף בטוח עבור קעקועים חדשים? | insightyv.com

האם פלסטיק לעטוף בטוח עבור קעקועים חדשים?

האם פלסטיק לעטוף בטוח עבור קעקועים חדשים?

השימוש בעטיפת פלסטיק כדי לכסות קעקועים טריים אולי gotten זה מתחיל באירועים האופנוען. אני זוכר שראיתי אותו לראשונה בשנות ה -70 וה -80. אנשים מקועקעים חדשים קילפו את התחבושות שלהם כדי להראות להם את הדיו החדש שלהם ואת הקעקועים לא מאומנים עלה עם הרעיון ‘לראות דרך’ של עטיפת פלסטיק. אין צורך לקלף את התחבושת בחזרה יותר. דם לא היה בעיה גדולה בימים ההם.

למרבה הצער, חלק מהאחים הלא-משכילים שלנו לא ראו את הסכנות היום והמשיכו את התרגול המלא.

מה הבעיה?

הבעיה היא כי עטיפה פלסטיק יוצר חותמת חותם כלומר אין אוויר נכנס ואין אוויר יוצא. זה שומר על כל הנוזלים בגוף איגום על פני העור. זה משטח בונה את טמפרטורות הגוף כמעט 103 מעלות המהווה קרקע גידול מושלמת עבור חיידקים. הקעקוע החדש שלך יש רק הפך צלחת פטרי לצמיחה חיידקי. נחמד, הא?

זה איגום של נוזלי הגוף – כל הנוזלים חייבים ללכת למקום וזה לתחתית של פלסטיק לעטוף. נוזלי גוף דולפים החוצה ולרוץ למטה הגוף שבו אנשים יהיה מברשת נגד אנשים אחרים או משטחים ובכך ליצור שדה רב מזוהמים. ו לשים פיסת נייר מגבת בתחתית עושה שום דבר כדי לעצור את הצטברות החום והטמפרטורה.

טיפול כדי לשפשף על הגוף של נוזלים?

לאחרונה ביקרתי באולפן שכנה וראיתי לקוח עטוף בפלסטיק יושב בחדר ההמתנה עם נוזלי גוף זורמים על זרועו לספה.

מדברים על שדה מזוהם! אם אדם אומלל כזה נכנס לסטודיו שלנו אנחנו מבקשים מהם בנימוס לעזוב, כי אנחנו לא רוצים את נוזלי הגוף שלהם על הכיסאות שלנו, מתלים, דלפקים או קומות. אני גם נותן להם עותק של מאמר זה כדי לקחת בחזרה את tattooers אשר כמובן אינם משכילים ב pathogens מובל דם.

זה לא רק גרוס, זה עלול להיות לא חוקי

רוב המדינה תקנות קעקוע כגון שלנו כאן בהוואי במיוחד את סוג המתאים של ההלבשה להשתמש. הוואי מחלקת הבריאות תקנה 11-17-10-H “כל השטח מכוסה חתיכת רוטב סטרילי מאובטח עם דבק הנכון”. זה אפילו אחת השאלות על הבדיקה רישוי קעקוע שלנו!

לא רק את השימוש בעטיפה פלסטיק חוקי ברוב המדינות מוסדר אבל זה זלזול זול ללקוח שמגיע לך להתחיל טוב יותר עם הקעקוע החדש שלהם. איזה מחיר מתאים לחבישה? איך לשים סימן דולר על מניעת זיהום?

השימוש בעטיפת פלסטיק אסור במפגשי קעקועים רבים. האגודה הלאומית קעקוע הברית של קעקועים מקצועיים יש outlawed השימוש שלה בתוכניות שלהם. זה הזמן כי כל האמנים האמנה לחנך את עצמם ולהפוך את האיסור על מדיניות התעשייה כולה.

הגן על עצמך

לפניך, בתור לקוח, לקבל את הקעקוע הבא שלך, לבחון את נוהלי בסטודיו שבחרת. אם עטיפה פלסטיק הוא אחד מהם, לחפש אחר קעקוע מי אכפת לחנך את עצמם על ההליך הנכון. תחשוב – אם אין להם תחבושות נכון, מה שגיאות אחרות בהליך הם עושים?

 

 

 

No Replies to "האם פלסטיק לעטוף בטוח עבור קעקועים חדשים?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    41 − = 31