אתה מתרגש הקעקוע הבא שלך אבל כמה זמן אתה צריך לחכות

יש לך כנראה שמעו כי קעקועים הם ממכרים, ואתה מוכן להוכיח את זה כמו שאתה מהר הספר הבא שלך מינוי האמן בעוד עדיין בכיסא.

בין אם אתה עובד על פרויקט גוף מלא, או שאתה פשוט מתרגש מסמר למטה כי העיצוב הבא ואת המיקום, תצטרך לחכות עד הגוף שלך מוכן הפגישה הבאה שלה. עד מהרה מוקדם מדי עבור הקעקוע הבא שלך?

יאן Black, a Montreal tattoo artist, is one of the most sought after artists in the field.

קעקועים מקושקשים, אמנות ברוט, ציורי פרמה, טים-ברטון-פנה- Titan- טיטאן, קוראים לזה מה שאתה רוצה אבל הסגנון החתימה של יאן שחור יש לו peged בליגה משלו כאחד אחד המבוקשים ביותר קעקוע אוונגרד אמנים בעולם.
באדיבותו של יאן בלאק

לא כל כך מהר להתאהב! העומס אנדורפין של קעקוע חדש יכול להעלות את כל מיני פרפרים, אבל זוכר קעקועים הם כמו נישואים. הם (או מיועדים להיות) מחויבות לכל החיים.

אם אתה לא לוקח את הזמן כדי לשקול את כל האפשרויות האחרות בחוץ, הקעקוע שלך צפוי להיות מכוסה עם משהו טוב יותר (או לא כל כך הרבה) מאוחר יותר. ואז זה משחק אחר לגמרי.

02
של 06

סיכון של זיהום

לאחר הקעקוע שלך, הגוף שלך הוא נלחם קשה לרפא ולהילחם כל זיהום הפצע פתוח קעקוע שלך. לכן, בעוד שאמנות הגוף שלך עשויה להיראות יפה למדי מבחוץ, הגוף הפנימי שלך משתוקק לנוח קצת ולשחזר כך שהוא יכול לתקן את העור פגום. כיבדו את המקדש שלכם.

03
של 06

דאגות תקציב

גם אם הקעקוע שלך הוא ריפוי יפה, אתה עדיין צריך לממן את העיצוב הבא קעקוע שלך. אלא אם כן יש לך תקציב מתכלה אמנות הגוף או קשרים מקצועיים בתוך התעשייה, הולך שבר לגוף שלך הוא בבירור דבר לשווא לעשות.

תמיכה המשפחה שלך, לשלם את החשבונות שלך, משכנתא, שכר דירה, מזון לחסוך קצת כסף עבור עיצוב חדש ומשמעותי. תכונות אלה הן הרבה יותר אטרקטיבי מאשר חדש אשר משאיר ya קשור.

04
של 06

אתה חולה

אם אתה בא עם באג שפעת די קרובות, או אם אתה מטפל הרבה ילדים קטנים שתמיד נראה להביא הביתה וירוס מסוגים, אתה רוצה לשפר את המערכת החיסונית שלך לפני בחירת קעקוע נוסף.

זיהומים ממערכת החיסון המוחלשת יכולים להיות די מגעילים, ממש מהר; אפילו מאיימים על חייהם אם לא יטופלו בהם באופן מיידי ומקצועי.

05
של 06

זמינות אמנים

אם אתה נאמן לאמן הקעקועים שלך, אתה צריך להיות ברחמים של לוח הזמנים שלו קעקוע. משמעות הדבר היא לא משנה כמה אתה רוצה לקבל את העיצוב החדש, אתה תהיה למידה כי סבלנות היא מעלה. כמה אמנים מוזמנים שבועות קדימה, בעוד שאחרים לא יקבלו לקוחות חדשים במשך מספר שנים.

זכור משהו שווה שווה לחכות, אז השתמש הפעם כדי להבטיח:

  1. הגוף שלך בריא וחזק.
  2. יש לך את הכסף לשלם עבור הקעקוע שלך וגם טיפ.
  3. בחרת באמנות גוף שתעמוד במבחן הזמן.
  4. הגבלת את הקשר שלך עם אנשים שנוטים להפיץ וירוסים וחיידקים.
06
של 06

אז כמה זמן זה?

לדעתי, מחכה כמה חודשים בין קעקועים הוא אידיאלי. זה נותן לך כל הזמן שאתה צריך לעשות עיצוב ומחויבות האמן תוך הכנת הגוף שלך עבור הפגישה נוספת.

עם זאת, כמה אנשים לא אכפת לחכות - ואת השאיפה שלהם ישתפר מהם.

אם אתה בסירה, לשמור אותו מעוגן לפחות כמה ימים. לאחר קעקוע האחרון שלך בשלבים הסופיים של הריפוי, הגוף שלך יהיה במקום הרבה יותר טוב לתקן כראוי את העור לאחר העיצוב הבא שלך.

לא משנה מה אתה עושה ובכל זמן שאתה מחכה, הקפד לעקוב אחר ההוראות של האמן שלך aftercare ביסודיות כדי להבטיח את העור נשאר בריא ובריא. אחרי הכל, יש לך קצת דיו כדי להשוויץ.

No Replies to "אתה מתרגש הקעקוע הבא שלך אבל כמה זמן אתה צריך לחכות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    5 + 5 =