איך אתה לוקח טיפול נכון של קעקוע? | insightyv.com

איך אתה לוקח טיפול נכון של קעקוע?

איך אתה לוקח טיפול נכון של קעקוע?

עכשיו שיש לך קעקוע חדש טריים שלך, אתה צריך לטפל בזה טוב. מנקודה זו ואילך, האמן שלך אינו אחראי לכל זיהום או בעיות שאולי יש לך עם הקעקוע שלך הנובע טיפול לא ראוי, זה הכל עליך. ובטיחות בצד, קעקוע יפה באמת יכול להפוך אסון אם לא פעל לפי הנחיות הטיפול הנכון. עכשיו שיש לנו את תשומת הלב שלך, הנה כמה דברים לעשות (או לא) כדי להפיק את מירב ההשקעה שלך באותה אמנות גוף יפה.

תשאיר את התחבושת הזאת לבד

פצעים פתוחים הם גידול עבור חיידקים וזיהום – וכן, כמו יפה כמו הקעקוע החדש שלך, זה פצע. האמן שלך הקפיד לכסות אותו כדי לשמור על החיידקים המוטסים מפני פלישה. השאירו את התחבושת על מִינִימוּם של שעתיים. ההתרגשות של בעל קעקוע חדש יגרום לך רוצה להסיר את התחבושת כך שתוכל להראות את החברים שלך, אבל אתה חייב לעמוד בפני הפיתוי.

היוצא מן הכלל היחיד זה כלל אם האמן שלך מכוסה קעקוע שלך עם איזה סוג של פלסטיק. זה מזיק מאוד קעקוע, אז אתה צריך להסיר אותו מיד. אתה עדיף לא שיש כיסוי כלשהו מאשר להיות נחנק הקעקוע החדש שלך עם העטיפה פלסטיק. יתר על כן, לשאול את האמן שלך להשתמש תחבושות במקום פלסטיק מלכתחילה.

לשטוף ולטפל

לאחר הסרת התחבושת, אתה צריך לשטוף את הקעקוע שלך. השתמש במים פושרים וסבון אנטיבקטריאלי או נוזל מיקרוביאלי עדין, נוזלי כדי להסיר בעדינות כל משחה, דם ופלזמה ולנקות את השטח לחלוטין.

Probon אנטימיקרובי קרם סבון היא בחירה טובה; זה קרם לחות קלה במיוחד עבור פירסינג טיפול קעקוע. לעולם אל תשתמש במטלית; זה מחוספס מדי. היד שלך היא הכלי הטוב ביותר שלך.

אם הקעקוע שלך מרגיש חלקלק וחלקלק, יש לך כנראה היה נוטף פלזמה. נסה להסיר בעדינות כמה שיותר זה, כי זה יהיה ליצור גלדים אם מותר להתייבש על פני העור.

לאחר מכן, לא לשפשף – את האזור בחוזקה עם מגבת נקייה או מגבת נייר כדי לקבל את זה לגמרי יבש. בצע עם יישום קל מאוד של A & D, Bacitracin, או משחה אנטיבקטריאלית דומה, אבל לֹא Neosporin. זהו מוצר נפלא עבור חתכים ו scrapes, אבל לא עבור קעקועים. אנשים רבים יש תגובות אלרגיות כדי Neosporin, מה שגורם מעט אדום bumps. כאשר הבליטות נעלמות, כך גם הדיו, ואתה בסופו של דבר עם קעקוע מנוקדת polka.

אם אתה מעדיף, אתה גם יכול להשתמש במוצר ייחודי כגון קעקוע גו Aftercare Salve. זה ללא נפט ועשה עם עשבי תיבול ושמנים כי יהיה להרגיע לרפא את הקעקוע החדש שלך.

לאחר מכן, להמשיך לשמור על הקעקוע שלך נקי. לאחר זמן מה, אתה יכול להשתמש בשמים ללא קרם ללא ריח בעת הצורך במקום משחה כדי לשמור על העור רך.

רחצה, מקלחת, חם tubs, שחייה

קבלת רטוב שלך קעקוע הוא בסדר, אבל השריית זה לא. כן, אתה יכול (וגם צריך!) להתקלח עם קעקוע חדש, כל עוד אתה לא לגמרי להשרות אותו. הימנע משחייה – בין אם בבריכה, באגם, או באוקיינוס ​​- ואת שקע את הקעקוע שלך באמבט או באמבט חם במשך שבועיים עד שלושה שבועות, אם כי; זה יכול לגרום נזק חמור. אם אתה מקבל סבון או שמפו על הקעקוע שלך, פשוט להסיר אותו במהירות עם מים.

Scabbing ו פילינג

אחרי כמה ימים, תבחין כמה קילוף ואולי קצת דקירה. יתר על כן, ניתן לסמן את קעקוע גרוע, אבל קצת נורמלי, ואין צורך להיכנס לפאניקה. החל חמים, לחות דוחף את הגלדים במשך כחמש דקות פעמיים או שלוש פעמים ביום כדי לרכך את הגלדים, והם בסופו של דבר לרדת בעצמם. (אין להחיל משחה או קרם על גבעול מרכך, לחכות לייבוש.)

קעקוע שלך יתחיל לגרד כפי שהוא מרפא, בדיוק כמו כוויות שמש. זה עלול לקלף יותר, יותר מדי. לא משנה מה אתה עושה, לא לבחור או לגרד! אם העור itches, לסטור אותו. הקעקוע שלך כמעט נרפא. למה להרוס אותו?

הגנה מפני השמש

לאחר הקעקוע שלך הוא נרפא, אתה תמיד צריך להגן עליו מפני קרניים אולטרה סגול. אלה יכולים לדעוך נזק קעקוע מבריק מהר מאוד.

לעשות את זה כדי להגן על הרגל שלך עם קעקוע מינימום 30SPF sunblock בכל עת שאתה מתכנן להיות מחוץ לכל אורך של זמן. זה יעבור דרך ארוכה לשמור קעקוע שלך תוססת במשך שנים רבות.

No Replies to "איך אתה לוקח טיפול נכון של קעקוע?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    41 − 34 =