כמה זה כואב לקבל קעקוע? | insightyv.com

כמה זה כואב לקבל קעקוע?

כמה זה כואב לקבל קעקוע?

האם זה כואב כדי לקבל קעקוע? אתה בטוח שזה יכול. בהתאם היד ואת המיומנות של האמן שלך, את המיקום קעקוע, וכמובן סובלנות הכאב שלך, אתה יכול לצפות להרגיש יותר סיכה זין כאשר אתה מקבל קעקוע. אבל זה לא אומר שאתה לא יכול להתמודד עם החוויה.

למה קעקועים כואב

קעקועים כאב בגלל מחט מוכנס מחדש לתוך העור שלך שוב ושוב עד הקעקוע הוא שלם.

יש אנשים המתארים את התחושה הזאת כבער, כאב חד כתער, בעוד שאחרים עשויים לתאר זאת כהרגשה כאילו נחתכת. כך או כך, המתווה השחור של תהליך הקעקוע הוא בדרך כלל הכי כואב וזה הצעד הראשון שאתה תסבול.

קעקוע מיקומים כואבים

בשל חוסר הרקמות שלהם, המקומות קעקוע הבאים מדווחים להיות כתמים כואבים ביותר דיו:

  • רֹאשׁ
  • כף רגל
  • צלעות
  • מָתנַיִם

כמה אנשים מתחילים במקומות אלה עם הקעקוע הראשון שלהם, בעוד שאחרים לבנות את אומנות הגוף שלהם לפני להעז לתוך אזורים אלה. זה תלוי בך. גדול יותר את חתיכת יותר תהליך תוכל לסבול. כמה קעקועים לקחת הרבה ביקורים רבים כדי להשלים.

קעקוע כאב סובלנות

יש אנשים טובים יותר בהתמודדות עם כאב. לאחר חוויית לידה טבעית או אפילו תרופה, רוב הנשים יכלו בקלות לסבול כאב קעקוע. גברים רבים יכולים להדוף את המחט אפילו בלי תקלה.

אם אתה אחד עוגיה קשה, סביר להניח להפליג דרך תהליך הקעקוע עם קפיצה צפויה cringe, אבל ללא כאב עז.

אם יש לך רמה נמוכה של סובלנות לכאב, לידיעתך, הקעקוע הראשון שלך צריך להיות קטן וממוקם במקום נטול כאבים.

שקול את האמה או הרגל או כל חלק meatier אחרים של הגוף שלך. ככל שהבשר גדול יותר, כך העוצמה פחות אינטנסיבית ולכן לא בוחרים באזורים גרמיים כגון ribcages, כף הרגל או עצם הבריח אם יש לך סובלנות כאב נמוכה.

אם אתה נכנס לתהליך קעקוע בידיעה לצפות לכאב כלשהו, ​​אתה תהיה מוכן יותר להתמודד עם זה. מוקד נפשי הוא חיוני במהלך התהליך, ולכן תרגול מדיטטיבי טכניקות הרפיה שיעזרו לך לנשום ולהישאר דומם ברגעים לא נוח.

נסו להביא את האוזניות ואת המוסיקה לאזור לאזור שמח ושלווה במהלך תהליך הקעקוע. לדבר עם האמן במהלך התהליך גם מסייע לאנשים רבים. לדון בשלבים כפי שהם מתרחשים להסתבך בטכניקה בפועל ולנסות לקחת את דעתך של הכאב. בסופו של דבר, יהיה לך קעקוע הרבה יותר טוב אם אתה יכול להישאר בשקט ונוח עבור האמן שלך.

אתה לא יכול לקבל קעקוע בזמן בהשפעת סמים או אלכוהול, ולקחת משכך כאבים לפני הקעקוע יהיה רזה הדם שלך אשר יכול ואז להוות סיכון בריאות ובטיחות.

אתה צריך להתמודד עם הכאב של קעקוע באופן טבעי. אם שמעת על אמנים מסוימים עם יד קלה ואתה מודאג לגבי כאב קעקוע, הקפד לחפש אותם קודם. רבים מנוסים ומיומנים מאוד קעקוע אמנים מאוד עדין עם המכונות שלהם, כפי שהם צריכים להיות.

מכור לכאב

עבור אנשים מסוימים, כאב קעקוע יכול להיות ממכר.

הם יחפשו קעקוע חדש לעתים קרובות ככל שהם יכולים להרשות לעצמם להמשיך את העומס ואת הניסיון. זכור כי קעקועים נועדו להיות משוחק לנצח, אז לשים קצת מחשבה לתוך העיצובים שלך לא משנה כמה מכור אתה הופך.

No Replies to "כמה זה כואב לקבל קעקוע?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    69 − = 61