כאשר זה בסדר להתגלח על הקעקוע החדש שלך

כאשר זה בסדר להתגלח על הקעקוע החדש שלך

אם יש לך קעקוע חדש, במיוחד אם אתה אישה, השאלה היא לעלות על מתי זה בטוח להתגלח שוב. כמובן, כמה מכם חבר'ה שם אולי צריך לדעת על זה יותר, תלוי איפה האמן לשים את הקעקוע שלך ואיפה אתה בדרך כלל להתגלח.

אזור עדין לאחר קעקוע

כאשר אתה מקבל קעקוע, האזור יהיה מגולח לחלוטין לפני זה מוחל, אז לפחות אתה מתחיל עם עור חלק.

עם זאת, לאחר כמה ימים זיפים ועור זיפים יתחילו להרגיז אותך ואת הדחף לגלח יכול להיות מכריע. למרבה הצער, בשלב זה, גילוח יהיה בערך כמו מחוספס על הקעקוע שלך כמו weedwhacker. הפצע הוא עדיין טרי, ובמיוחד אם יש לך כל שטח או דוקרנים, אתה עלול להוות סכנה לפגוע ביצירות שלך על ידי הפעלת סכין גילוח על פני זה. מסיר שיער כימי הם רק רע (אם לא יותר גרוע) וחוץ מזה, אתה אף פעם לא רוצה לשים כל סוג של פתרון כימי על קעקוע טרי.

כמובן, אתה יכול לגלח את האזור סביב הקעקוע. רק להיות בטוח כל קרמים, ג'לים, ו / או זקיקי השיער ניקתים מן הקעקוע מיד לאחר מכן. ברגע שזה נעשה, אתה יכול בבטחה ליישם את המשחה או קרם נאמר לך לרכוש על ידי האמן שלך.

תהליך הריפוי

אז, מתי בדיוק יהיה בטוח להתגלח שוב? הקעקוע שלך יעבור כמה שלבים שונים של ריפוי.

אחד השלבים האחרונים הוא שלב קילוף. ברגע שאתה gotten בעבר שלב קילוף, העור שלך יתחילו ליצור מחדש ולייצר שכבת מגן חדשה על הקעקוע שלך. לאחר שכבה חדשה זו הופיעה, זה בדרך כלל בטוח להתגלח שוב. אני אומר "בדרך כלל" כי תמיד יש סיכוי אחד במיליון כי העור שלך הוא כל כך סופר רגיש זה יהפוך מגורה.

בהתאם הקעקוע שלך, ואת היכולת של הגוף שלך לרפא, תהליך הריפוי יכול לקחת בכל מקום בין חמישה לעשרה ימים, ברוב המקרים.

כיצד לבדוק את בריאות העור בבית

כדי לגלות אם אתה 100 אחוז לרפא, לבצע בדיקה פשוטה זו העור כדי לראות אם זה בטוח לגלח שוב:

סגור את העיניים שלך ולהפעיל את הקצות של האצבעות שלך סביב קעקוע סביב שלך. האם יש בליטות, אזורים מורמים או גלדים קשים? אלה הם סימני לספר כי העור שלך הוא לא חזר לנורמלי. אזור קעקוע שלך צריך להרגיש בדיוק כמו העור סביב זה. אם אתה יכול לספר (על ידי מגע) שבו הקעקוע שלך מתחיל ומסתיים, או להרגיש כל חריגות העור, אתה צריך לחכות קצת יותר.

A Caveat

לפעמים קעקוע יכול להישאר מעט הרים במשך כמה חודשים. זה יכול להיות מאוד מתסכל פיזית לא נוח ללבוש כי זה לוקח כל כך הרבה זמן לרפא וזה ירגיש מגרד. במקרה זה, אם הקעקוע הוא נרפא לחלוטין אחרת, ללא פצעים פתוחים או גלדים, תער חשמלי הוא האפשרות הטובה ביותר שלך. אתה יכול אפילו להשתמש מסיר שיער כימי בשלב זה, אבל כדי להיות בטוח להשאיר את זה רק עבור מִינִימוּם הזמן הנדרש כדי להסיר את השיער הלא רצוי. כמו כן, אם תבחר להשתמש סכין גילוח, תרגיל זהירות רבה.

הקעקוע שלך הוא כל כך קרוב להיות ריפוי בהצלחה בשלב זה, הדבר האחרון שאתה רוצה לעשות עכשיו הוא לפתוח את זה.

 

 

No Replies to "כאשר זה בסדר להתגלח על הקעקוע החדש שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 43 = 45