הכל על פירסינג שפתיים | insightyv.com

הכל על פירסינג שפתיים

הכל על פירסינג שפתיים

פירסינג שפתיים רגיל הם די פשוט – פירסינג יחיד רק מחוץ לשולי השפה העליונה או התחתונה מעוטר או CBR, משקולת עגולה, או labret stud. זה יכול להיות פירסינג פירסינג אחד או מרובים – אין כללים. חלק מהם עשויים להיות שמות מיוחדים כמו נחש ביס, אבל הם כל באמת רק וריאציות של טבעת שפתיים רגילה.

טיפול שפתיים פירסינג

יש כמה דברים שאתה צריך לדעת לפני מקבל טבעת השפתיים, אם כי.

רוב פירסינג השפה, למעט labret אנכי, הן חיצוני והן בעל פה, כלומר תצטרך לטפל בו עם שתי קבוצות של טיפול. אז, זה קצת אחריות נוספת כשמדובר לשמור אותו נקי ועידוד אותו לרפא.

כמו כן, מאז חלק של התכשיטים הוא בתוך הפה שלך (בין אם זה יהיה הצד האחורי של טבעת או דיסק שטוח של labret stud), זה תמיד מהווה את הסיכון של פגיעה בשיניים ו / או החניכיים. זה אומר שאתה צריך להיות חרוץ יותר על טיפול שיניים שלך לבדוק כל יום סימנים של בלאי או הידרדרות. אם אתה רואה כל, אתה כנראה צריך להסיר את פירסינג. זה לא סיכוי נעים, אבל נזק שיניים חמור ושחיקה מסטיק הם כואבים, יקר, ולפעמים בלתי הפיך.

דבר נוסף, במיוחד עם שפתיים פירסינג אוראלי, הוא לא מעשן! הגוף שלך מרפא הרבה יותר טוב כאשר אתה לא מעשן בכל מקרה, אבל שפתיים פירסינג אוראלי מקבל במיוחד מגורה על ידי עשן סיגריה וכל הרעלים מגעיל כי הם בו, שלא לדבר על זה כואב כמו לעזאזל.

אתה צריך גם לדעת כי פירסיטה פירסינג עבור CBR או משקולת עגולה יהיה קצת מעוקל, בעוד פיראט labret פירסינג הוא ישר. בגלל זה, זה לא רעיון טוב לנסות להחליף סגנונות תכשיטים, כי הם לא ינוחו כראוי בפיסטולה ריפוי, אשר עלול לגרות אותו.

אנו ממליצים על דבר קטן יותר מאשר מד 16 חודר על השפה; 14 עבור אלה עם שפתיים מלאות.

No Replies to "הכל על פירסינג שפתיים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    26 − 17 =