ההבדל בין חוטים פנימיים וחיצוניים על תכשיטי גוף – insightyv.com

ההבדל בין חוטים פנימיים וחיצוניים על תכשיטי גוף

כאשר קונים תכשיטי גוף, במיוחד מחברה מקוונת, אתה עשוי למצוא את המונחים “פנימי” או “חיצוני” השחלה, ותוהה מה הם מתכוונים. חשוב שתדעו את ההבדל, כי אחד בטוח יותר ואיכותי יותר מאשר השני. בוא נראה אם ​​אתה יכול להבין איזה מהם.

מה הם חוטים?
חוטים קיימים על תכשיטי גוף שיש להם סוף כדור, כי ברגים לסירוגין, כמו barbells – ישר, מעוקל או עגול, ו labret תכשיטים.

חוט הוא רכס ספירלי המתפתל סביב המתכת כך על בורג או על אגוז.

תכשיטי גוף מחורזים חיצונית יש את החוט על קצה של המשקולת, והוא ממוקם בתוך החור הליכי הכדור. משמעות הדבר היא כי כאשר התכשיטים עובר דרך פירסינג, החוטים גם לעבור את זה, ולאחר מכן את הכדור הוא דפוק לתוך המקום. [אִיוּר]

בתכשיטי גוף משורשרים פנימית יש חור משורשר בתוך המשקולת, ואז חוט חיצוני בולט מהכדור. בר חלקה עובר דרך פירסינג, ולאחר מכן את הכדור מוכנס ומוברג למקומו. [אִיוּר]

איזה יותר טוב?
מה נשמע לך יותר טוב? האם אתה מעדיף להיות חלקה או מוטות לעבור דרך פירסינג גלם, חדש? אבל פנימיים פנימיים התכשיטים הוא לא רק על נוחות.

איגוד מקצועי פירסרס (APP) קובע את הסטנדרטים להיות ואחריו פירסינג הגוף המקצועי, והם עושים את עמדתם ברורה מאוד לגבי התכשיטים מחורזנים: “התכשיטים מחורז פנימי הוא חלק תקן APP עבור פירסינג תכשיטים ראשוני: החלק של התכשיטים העוברים דרך העור שלך חלקים, והחוטים נמצאים על הקצה הנשלף (ים), כגון כדורים, אבני חן או קוצים.

התכשיטים מחורצים פנימית נמנע כל אפשרות של שפשוף הרקמה שלך עם חוטים חדים, וזה חשוב במיוחד עם פירסינג טרי.

APP מציין פירסינג ראשוני כי הם הכי רגישים לגירוי וזיהום. חיידקים יכולים להתגורר ב nooks של השחלה לבוא במגע עם הבשר גלם בתוך חור חודר חדש, גרימת שורה שלמה של בעיות.

אם יש לך תכשיטי גוף משורשר חיצונית, זה אמור לשמש רק על פירסינג היטב להירפא.

אבל זה יותר יקר!
תכשיטי גוף משורשרים פנימית עולה יותר, כי זה יותר קשה לייצר. חנויות החנויות ואת הקניון יכול למכור תכשיטי גוף פחות כי האיכות היא הרבה יותר נמוכה, וזה סוג של תכשיטים לא צריך להיות בשימוש פירסינג unheled. תכשיטים באיכות גבוהה מחנויות מכובד (פיזי או באינטרנט) יעלה לך הרבה פחות לגבי הבריאות שלך, אשר לא צריך תג מחיר בכל מקרה!

No Replies to "ההבדל בין חוטים פנימיים וחיצוניים על תכשיטי גוף"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.