מה משותף עיצובים קעקוע באמת מתכוון

מה משותף עיצובים קעקוע באמת מתכוון

מומחית להיסטוריה של האמנות, אנדריאה מולדר-סלייטר, מגדירה סמל כ"תמונה או תמונה שמספרת סיפור ללא מילים ". הוצע כי סמלים כגון ציורי מערות וגילופים היו צורות התקשורת המוקדמות ביותר של האדם.

למרות שיש לנו דרכים רבות של תקשורת מודרנית, סימבוליות עדיין משחק תפקיד משמעותי מאוד בחיי היומיום שלנו. לסמלים מסוימים יש משמעות עמוקה לנו או לאחרים, בהתאם לאמונות ולסגנון חיים אישי.

כאשר מחפשים עיצוב קעקוע, את השאלה של סמליות לעתים קרובות נכנס לשחק. אם תהיתם מה המשמעות של עיצובים נפוצים רבים, אתה לא לבד.

מילים של זהירות

מסיבה כלשהי אתה יכול להיות מחפש את המשמעויות של סמלים מסוימים, יש שפע של מידע לך למצוא על נושאים רבים, אבל מעט מאוד הוא לחתוך ויבש. לפעמים, תראה את אותם סמלים המשמשים סותרים את האמונות. כמו כן, תוכל למצוא יותר ממשמעות אחת עבור סמל מסוים. ולפעמים, אתה פשוט צריך להתעלם מכל מה שאתה קורא וללכת עם הלב שלך.

לפעמים רוז הוא רק רוז

כאשר אתה בודק את המידע בדפים הבאים, ייתכן שתגלה שמשמעות סמלית מסוימת אינה תואמת את הערכים שלך. אם זה המקרה, אתה צריך לשקול אם העמותה היא באמת ברור. לדוגמה, נניח שהחלטת שאתה רוצה קעקוע של פטוניה, כי הם הפרח האהוב עליך ואתה פשוט אוהב אותם.

אבל אז אתה מתרחש עם חנות האינטרנט באינטרנט ולחפש את המשמעות של petunias. ולחרדתך, אתה רואה כי פטוניה לעמוד "זעם וטינה"! לְהִרָגַע. רבים מן הפניות הסימבוליות האלה נועדו למטרות בידור בלבד, לא מצווה קדושה כלשהי שעליכם להיצמד אליה. אם אתה רוצה משהו ויש לך סיבה משלך לרצות את זה, לשכוח את כל מה שאתה שומע ולראות.

זה לא משנה. חוץ מזה, כמה אנשים אתה בֶּאֱמֶת חושבים הולכים להסתכל על קעקוע petunia יפה לקשר אותו עם משהו שלילי?

מבט על סמלים ומשמעויותיהם

עכשיו, כשמדובר בחשיבות השימוש בהבחנה תוך כדי לימוד סימבוליזם, בואו נסתכל על כמה מהסמלים המרתקים ביותר בעולם. מכיוון שאני מקבל עוד בקשות לסמלים דתיים מכל דבר אחר, נתחיל בזה.

דתיים / סמלים רוחניים

אם אתה חושב לשים סמל על הגוף שלך המייצג דת שאתה לא מכיר, הייתי מציע לך לעשות קצת מחקר רציני. לא רק זה יהיה טיפשי לייצג תרבות שאתה לא מבין, אבל אתה עלול למצוא את האמונות הדתיות הם בניגוד שלך.

 • אמונה נוצרית

  כריסטיאן אמונה סמלים
  זהו משאב מצוין. למרות שהאתר משתמש בסמלים אלה כדוגמאות לעיטורי עץ חג המולד, הם סמלים של האמונה הנוצרית שניתן להשתמש בהם בכל מקום.

  נוצרי ואדריכלות
  מסד נתונים גדול מאוד של סמלים בשימוש באמנות ובארכיטקטורה הנוצרית. גלה כיצד סמלים אלה הם משמעותיים לאמונה הנוצרית.

 • אמונה יהודית

  סמלים יהודיים / יהודיים
  אף על פי שקעקועים עצמם נחשבים לא מקובלים באמונה היהודית, יש כאלה שמקבלים אותם. דפים אלה נכנסים למשמעויות מפורטות מאחורי כמה מהסימנים הנפוצים יותר.

 • בודהיזם

  איקונוגרפיה בודהיסטית
  לימוד סמלים בודהיסטיים משותפים ומשמעותם.

  בודהיזם סמלים
  מבט על כמה מן הסמלים הנפוצים ביותר וגם את המשמעות של צבעים מסוימים.

  אלים בודהיסטים
  מבט על אלים שונים ואלות של הדת הבודהיסטית ואת התפקידים שהם משחקים.

 • הינדואיזם

  סמלים הינדים
  על המדריך של הינדואיזם, Subhamoy Das, יצר דפים אלה כדי לתת לך מבט פנימה לתוך הסמלים והמשמעויות של עיצובים פופולריים כגון "אום", פרח לוטוס, ואפילו צלב קרס.

 • ויקה ופייגן

  סמלים וויקניים וניאו-פגאניים
  הסמלים הנפוצים ביותר וכלים המשמשים נוהלי Wiccan, כמו גם את מה שהם מייצגים.

 • דתות אלטרנטיביות

  דתות אלטרנטיביות / סמלים
  יש כל כך הרבה דתות שונות, אי אפשר לכלול את כולן כאן. אבל המדריך שלנו אלטרנטיבה דת, קתרין Beyer, יש להרכיב שיתוף פעולה נפלא של סמליות שונים המשמשים דתות לא מסורתיות.

  אנגלו-סכסון פוט'רק רונס
  רישום פשוט ובסיסי של רונה אנגלו-סכסון, ומה שכל אחד מהם מייצג.

  הבונים החופשיים / הבונים החופשיים
  דת, כת, מועדון - תקרא לזה מה שתעשה, אבל הבונים החופשיים מעדיפים להתייחס למערכת האמונות שלהם כאל "מערכת של מוסר, מוסווית באלגוריה ומאוירת בסמלים". סמליות היא ללא ספק מרכיב מפתח, וכאן אתה יכול לגלות מה הם מתכוונים.

  עמוד הבא > סמלים של טמבסטון, סימנים אסטרולוגיים ומשמעותם של פרחים

  No Replies to "מה משותף עיצובים קעקוע באמת מתכוון"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   46 + = 55