אתה יכול פירס הלחיים שלך? – insightyv.com

אתה יכול פירס הלחיים שלך?

פירסינג הלחי הם בדיוק מה שהם נשמעים. הם ממוקמים על הלחיים (הפנים), או בגומות קיימות מראש או באותו אזור משוער על מנת לדמות את המראה של גומת חן. בדרך כלל, זה פירסינג סימטרי, כלומר שתי הלחיים יהיה פירסינג באותו זמן, כך שהם תואמים.

זה פירסינג פופולרי כי יש משהו על גומות אשר מסמל את הילדות.

כאשר אדם מחייך ויש לו גומות חן טבעיות, יש אלמנט של תמימות שנותר גם כשהאדם מבוגר. אלה פירסינג הלח מקסים יכול לתת למישהו זה נראה צעיר.

פירסינג הלחיים שלך

הלחיים שלך הן שטח עבה למדי של בשר, דרך הפה, ויש הרבה כלי דם בתוך הפה, אז זה לא פירסינג נעים מאוד, במיוחד בהתחשב שאתה כנראה מקבל שני. אבל זה בדרך כלל לרפא טוב יחסית, כל עוד אתה עוקב טוב אחרי הטיפול, שהוא שילוב של טיפול פירסינג פירסינג פנים אוראלי. נשים צריכות להיות זהירות בעת שימוש באיפור ו hairspray – גברים צריכים לטפל בעת גילוח, במיוחד במהלך השלבים הראשונים הריפוי. עישון הוא בהחלט לא לא!

תכשיטי סטנדרטי עבור פירסינג גומות הוא 16-12 מד labret מד. הדיסק השטוח בתוך הפה אינו מהווה סכנה גדולה לשיניך ו / או החניכיים כשפה חודרת, אך אם יש לך קיבוע בעל פה ואינך יכול לעמוד בפני הדחף לשפשף את הדיסקות כנגד השיניים, בהחלט בהחלט בסיכון לבעיה.

אם אתה מבחין החניכיים שלך משתטח החוצה, דימום, או שיש לך סימנים אחרים של צרות, אתה כנראה צריך להסיר את פירסינג. בריאות הפה שלך הוא הרבה יותר חשוב מאשר שמירה על פירסינג.

עם מערכת החיסון הבריאה טיפול הולם, גומות שלך צריך לרפא את כ 8-12 שבועות.

באותו זמן, חשוב לך לשנות לבר קצר labret כדי למנוע מגע מופרז עם השיניים והחניכיים.

No Replies to "אתה יכול פירס הלחיים שלך?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.