הכל על | insightyv.com

הכל על

הכל על

פירסינג העורף נקראים כך בגלל המיקום שלהם על הגוף. העורף שלך ממוקם בחלק האחורי של הצוואר לאורך עמוד השדרה הצוואר. בחשיבה במונחים של בעלי חיים, העורף הוא “צעיף” כי אמהות לתפוס את התינוקות שלהם בפה. לבני אדם אין את אותה כמות של עור רופף על הצמות שלהם, אבל זה בדרך כלל מספיק כדי להוסיף בנוחות פירסינג. פירסינג בעורף הוא בדרך כלל משטח ישר, אופקי חודר; את הכדורים על כל קצה הם רק חלק גלוי, בעוד החומר המחובר מוסתר מתחת לעור.

כל פני השטח חודר סיכון אחד משותף – הגירה ודחייה. הגנות הטבעיות של הגוף שלך יילחמו לפעמים נגד פירסינג אם הוא רואה את זה כאיום. המפתח הוא לשכנע את הגוף שלך כי פירסינג שייך שם לא מהווה כל סוג של איום. הדרך שבה אתה עושה את זה על ידי וודא כי זה נעשה כראוי, כי התכשיטים הנכונים משמש, וכי אתה בצע את ההוראות aftercare שלך ​​למכתב. ולפעמים, גם כאשר הכל נעשה נכון, פירסינג שלך עדיין יכול לדחות. אתה צריך להיות גאה כזה חזק ובריא המערכת החיסונית.

הצוואר שלך לא שטוח, והתנועה הטבעית של הצוואר פירושה כי בר חודר סטנדרטי – אפילו בר משטח – הוא כנראה לא אפשרות טובה עבור פירסינג זה. החלק העליון של העורף, ממש מתחת לקו השיער, עשוי להיות בסדר עם בר משטח קצר, אבל למטה למטה אתה הולך עוד את המרחק בין הכדורים, יותר תנועה פירסינג שלך יהיה כפוף.

במקרים אלה, משהו גמיש – כמו טיגון או PTFE – יעזור להקטין את הסיכויים שלך לדחייה. לא פירסים רבים לעבוד עם חומרים אלה גמישים, אבל זה יהיה שווה את הזמן שלך לחפש אחד שעושה.

כאשר הקפד לצבוט את הנסיבות לטובתך, יש סיכוי טוב תוכל ליהנות פירסינג שלך במשך שנים רבות ללא תקרית.

No Replies to "הכל על"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    1 + 5 =