איפה אני צריך מקום הקעקוע הראשון שלי אם אני גדול?

איפה אני צריך מקום הקעקוע הראשון שלי אם אני גדול?

אני רוצה לקבל את הקעקוע הראשון שלי אבל אני מין גדול. אני overweight ואני לא יודע איפה קעקוע היה נראה הכי טוב על הגוף שלי. אני אישה ויש לי כמה עיצובים בראש. בעיקר פרחים וכאלה. אבל אני לא רוצה את הקעקוע שלי כדי לגרום לי להיראות גדול יותר. אני צריך לשכוח מקבל אחד? עבה ויפה

אתה אף פעם לא צריך "לא" ללבוש קעקוע או כל דבר אחר לצורך העניין, למרות הגודל שלך. אם אתה באמת רוצה להוסיף אמנות הגוף לגוף שלך אתה צודק בהתחשב אזורי המיקום הטוב ביותר הראשון.

חלקית בגלל קעקוע הראשון צריך להיות נהנו על ידי לך, ושנית כי הקעקוע מתוכנן היטב תוכנן באמת יכול לעזור להוסיף הערעור חזותית לגוף שלך. בתנאי שאתה אוהב את המראה של קעקועים, אשר אתה ללא ספק לעשות.

ראשית, להסתכל על כמה הנכסים הטובים ביותר שלך. אתה עלול להיות מעל המשקל הממוצע, אבל זה לא אומר שאתה לא צריך חלק של הגוף שלך כי הוא אטרקטיבי. אם אתה מתקשה לזהות מה הנכס הזה יכול להיות, לבקש את עצתו של בני משפחה וחברים. אם אתה גדול יותר, ייתכן שיהיה לך כמה רגליים חזקות חזק וחטוב. אם אתה שם מאמץ לתוך חדר הכושר אבל לא באמת את הדיאטה, ייתכן עדיין יש גוף מוצק למרות עודף משקל. משמעות הדבר היא קעקוע הירך או קעקוע עגל יכול להיראות ממש סקסי עלייך.

מה דעתך על הפנים שלך? האם זה אחד המאפיינים החמיאים ביותר שלך? אם כך אתה יכול לשקול קעקוע הבריח להביא את תשומת הלב בצפון. עיצוב קאמו יפה או חתיכת פרח ממוקם לאורך אזור זה יכול לעזור לשפר את העקמומיות של הגוף שלך מבלי להוסיף משקל.

קחו את הרעיון של קעקוע תכשיטים או אפילו שרשרת קבועה.

אפשרות נוספת היא לעשות את ההפך וללכת על משהו קטן בקנה מידה. אמנם אתה חושב כי מסגרת גדולה יותר שלך מתאים יותר לעיצוב גדול יותר, אשר סביר להניח כי, אתה יכול גם ללכת קטן ללבוש פסוק או סמל זעיר וזה לא יוסיף כל בתפזורת לגוף שלך במונחים של דיו מוגזמת.

הדבר להימנע: לא משנה מה אתה מנסה להימנע באזורים מסוימים אם אתה מודאג לגבי הקעקוע שלך המשפיעים על המראה של הצורה שלך. ראשית, למנוע את הישבן התחתון. קעקועים באזור זה נקראים בדרך כלל נודדים חותמות ולעיתים קרובות לעשות דבר כדי לשפר את המסגרת. כל דבר פועל אופקית הולך להרחיב את הגוף שלך, אז למה למקם את זה על המותניים?

תחום נוסף שיש להימנע ממנו הוא המותניים התחתונות או הירך. מסיבות ברורות חלק זה של הגוף שלך משתנה להשתנות בשני הגודל והצורה, במיוחד אם אתה בגיל הפוריות שלך וצפוי את הסבירות להריון.

כאשר הזכרת להיות עודף משקל, לא הגדרת בדיוק אילו חלקים של הגוף לשאת את המשקל ביותר. יש אנשים שיש להם צורות תפוח עם רוב המשקל העודף להיות דומיננטי באמצע הבטן, ואחרים יש צורות אגס עם גופים עליונים דקים חצאים תחתונים כבדים.

אם אתה אחד מבני המזל שאתה נושא את המשקל העודף שלך באופן שווה וזה אומר שאתה לא גדול או קטן יותר משאר עצמך בכל נקודה בגוף מסוים. אם זה המקרה, אתה יכול להחליט קעקוע זרוע נראה יפה עם חולצות שרוול 3/4, או שאתה יכול לבחור עבור קעקוע הכתף העליונה מציץ החוצה דרך שרוולים השמלה שלך זרימה בקיץ.

לא משנה איפה אתה המקום הקעקוע שלך, לוודא העיצוב הוא משהו שאתה אוהב וזה עושה אותך מאושר. למרות הגודל שלך, קעקוע יהפוך לחלק ממך, וזה חלק יכול להיות יפה כמו שאתה רוצה שזה יהיה. 

 

No Replies to "איפה אני צריך מקום הקעקוע הראשון שלי אם אני גדול?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    5 + 5 =