האם אני צריך עצה קעקוע או פירסינג האמן – insightyv.com

האם אני צריך עצה קעקוע או פירסינג האמן

אם אתה הולך למסעדה, אתה תהיה יותר טיפ עצה המלצר שלך או מלצרית עבור שירות טוב. אתה תטפל לברמן, נהג מונית, אולי אפילו איש משלוחים. האם אי פעם חשבתי, אם כי, tipping את האמן קעקוע או פירס? האם הם מצפים טיפ? אם אתה עושה עצה, מה זה צריך להיות או כמה?

כיצד עצה

הפיקדון עבור קעקוע או פירסינג לא יכול להיות באמת נקבע על ידי אחוז אחוז הדירוג ביותר עבור tipping מסעדה במסעדה.

אפילו עשרה אחוזים של קעקוע $ 200.00 יהיה סכום משמעותי מאוד רק לתת כטיפ. טיפ, במקום אחוז, צריך להיות מבוסס על 1) כמה אתה יכול להרשות לעצמך 2) כמה אתה מרגיש שזה שווה. טיפ של 5.00 $ בהחלט יתקבל באדיבות רבה יותר מאשר שום דבר בכלל.

“כדי להפנות אמן … מראה שחשבת שהיצירות שקיבלת זה עתה שווה את מה שחייבתי והיית מספיק שמח להוסיף קצת, זה לא נדרש וזה לא נדרש … המילים, ‘זה בעיטה בתחת ! אומר לי הרבה יותר מאשר כל טיפ. ” – ביסקוויט, קעקוע Firehouse

יש לציין, עם זאת, כי הוא לֹא הכרחי, צפוי או נדרש לך טיפ בכלל. אנשי מקצוע בתחום זה מבינים כי רוב האנשים כבר חוסך די הרבה זמן רק כדי לקבל קעקוע או פירסינג ואולי לא נשאר שום דבר אחר כך. מה אומר להם יותר מאשר קצה מזומנים? הוֹקָרָה! כאשר אתה מסתכל על המוצר המוגמר, תודה לאמן.

תגיד להם שזה נראה נהדר. תן להם לדעת שאתה מאושר עם העבודה שהם עשו. (רק אם זה נכון, כמובן). אמני קעקוע וחודרים מכניסים את הלב והנשמה שלהם למה שהם עושים, וזה יכול להיות מאוד מאכזב להם כאשר לקוח מסתכל על זה ואומר, “אה, זה בסדר”. אם אתה באמת שמח עם עבודה טובה, תן להם לדעת את זה.

דרכים אחרות טיפ

לפעמים, טיפ אפילו לא צריך להיות כספי. אם אתה מכיר את האמן שלך טוב, אתה יכול גם לתת להם איזה סוג של מתנה שאתה חושב שהם ייהנו. שוב, כל זה מסתכם כדי להראות הערכה לעבודה שקיבלת. אמנים קיבלו מגוון רחב של “טיפים” מ חולצות לפסל. אם יש לך מומחיות בתחום מסוים עצמך, כגון תיקון רכב, אתה יכול גם להציע הנחה או שירות ללא תשלום כלשהו.

השתמש בדמיון שלך; טיפ לא צריך לעלות לך משהו בכלל. אם אתה באמת מרוצה מהשירות שקיבלת, הפניית החברים שלך לאמן שלך ולתת להם לחזור על העסק יכול להיות טיפ הטוב ביותר של כל. חלק מהלקוחות יציגו את מדבקות הפגוש של הסטודיו על המכוניות שלהם או ידלו את כרטיסי הביקור שלהם.

“אני חושב שאחד הטיפים הטובים ביותר שאנשים יכולים לתת חנות או אמן שהם באמת אוהבים הוא לחזור על העסק או להמליץ ​​עליהם לחברים, משפחה וכו ‘לא נתתי שום קצה יוצא דופן לחלוטין מלבד [העובדה שאני] אופה נלהב, אז אני תמיד מביא עוגיות או דברים טובים אחרים כאשר אני מקבל פירסינג או מקועקע. ” – לילי פורח, אנתוסיאסט

לסיכום הכל, אתה לא צריך קצה אבל זה מאוד מוערך. אתה לא צריך לתת מענק כספי – לחיצת יד, “תודה” ואת הפניות שלך יכול להיות שווה הרבה יותר כסף.

אם אתה רוצה לתת כסף ואתה יכול להרשות לעצמך את זה, האמן שלך בהחלט לא יהפוך אותו. בכל דרך שאתה מציג את האמן שלך אתה באמת מעריך את העבודה שהם עשו יהיה טיפ נהדר.

No Replies to "האם אני צריך עצה קעקוע או פירסינג האמן"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.