אני צריך לגלח את הנשק שלי כדי להשוויץ שרוולים קעקוע שלי?

אני צריך לגלח את הנשק שלי כדי להשוויץ שרוולים קעקוע שלי?

לפני שתבחר עבור כל מיקום קעקוע, אתה תמיד צריך לשקול את הקעקוע לטווח ארוך לאחר הטיפול.

ראשית, אם יש לך שיער שעיר, הגב או הרגליים ייתכן שתרצה לשקול מיקום קעקוע שונים. בדוק את הקישור כאן עבור הרעיונות שלי של מיקום קעקוע סקסי לגברים.

עם זאת, ייתכן עדיין רוצה שרוולים קעקוע ועל ידי כל האמצעים שאתה צריך ללכת על זה אם זה הסגנון שלך. כמה דברים שכדאי לזכור: העבודה שלך, חשיפה לשמש וכמובן, שיער הגוף.

הסרת שיער הגוף

ישנם מספר קבוע ושיטות זמניות להסרת שיער הגוף. לקבלת מבט מעמיק על כל אחד, אני ממליץ לקרוא את המידע אשר מכוסה במאמר הממוקםכאן.

יש גברים השעווה את זרועותיהם, כמו זה מוביל משטח חלק יותר לתקופה ארוכה, עד שישה שבועות כדי להיות מדויק. החיסרון הוא כי שיער הגוף שלך יצטרך להגיע באורך של לפחות רבע אינץ 'ארוך בין שעוות, אשר משווה 3-4 שבועות של צמיחה. בנוסף, שעווה הגוף היא הגישה כואבת יותר. האם זה נסבל? למה, כמובן. לאחר קעקוע מלא, כאב שעווה צריך להיות המעטה של ​​הדאגות שלך.

גילוח עם סכין גילוח הוא גישה מהירה וזולה יותר שתוביל לתוצאות חלקות במשך מספר ימים. על החיסרון יהיה לך "זיפים" כל כמה ימים כי תצטרך לשמור על ידי גילוח מספר פעמים בשבוע.

ישנן צורות אחרות של הסרת שיער, כולל לייזר (וזה יקר, והוא יכול לקחת כמה ביקורים כדי להיות יעיל), אלקטרוליזה וגם משחות דפילציה.

טיפולי לייזר דורשים ביקורים חוזרים, שכן התהליך הראשוני מניב רק שיעור הצלחה של 40-80%. קרמים דפילציה כגון נאיר יש ריחות חזקים כמה עלול למצוא פוגע, והוא יכול להיות די קשה על עור רגיש. הגישה האחרונה, אלקטרוליזה, היא האפשרות היעילה ביותר עדיין יקר עבור תוצאות קבע.

אם אתה בין שקילת היתרונות והחסרונות של כל שיטה להסרת שיער, הייתי מציע שעווה הגוף. עבור שירות זה אתה צריך תמיד ללכת esthetician מקצועי אשר עבר הכשרה מתאימה ומורשה במדינה שלך.

הגנה על שרוולים קעקוע שלך

בנוסף להסרת שיער, היזהרו השמש. שרוולים קעקוע שלך צריך להיות מכוסה כדי לסייע במניעת דהייה. משמעות הדבר היא חולצת כותנה ארוכה חולצה במשקל קל בקיץ SPF מתון. גם כאשר אתה נוהג במכונית. לא רק תוכל להגן על הגוף שלך אמנות, אלא גם כדי לסייע במניעת סרטן העור. אתה יכול לקרוא על כל סרטן העור ואת הסימפטומים על ידי ביצוע קישור זה נמצא כאן.

בעוד כמה אנשים מוצאים את זה תחזוקה כוללת של הסרת שיער ושמש הגנה יותר מדי לשאת, אחרים נכנסים שרוולים קעקוע עם ההבנה כי אמנות הגוף שלהם הוא השקעה צריך להיות מוגן כדי להיראות הכי טוב שלה.

בסופו של דבר זה תלוי בך. יש הרבה קעקועים דהויים וישנים זה ייראה טוב הרבה יותר אם הם היו בשקידה אכפת במשך השנים. לפעמים אנשים פשוט חיים כרגע ומתמודדים עם הנסיבות של בחירת סגנון החיים שלהם מאוחר יותר. קו סרה, סרה!

לבסוף, כדי לענות על השאלה שלך.

אם אתה מודאג הגברת בחיים שלך או נשים אקראיות אחרות לחקור את בחירתך לגלח או להסיר שיער גוף, הייתי מציע לך להסביר את הסיבה שלך למה. הם עשויים רק למצוא את זה מוזר אם הם לא מבינים את זה או שאתה לא מזכיר את זה.

כאשר היא מתחילה לשפשף את הזרוע בפעם הראשונה, ייתכן שתרצה לומר, "אגב יש לי זיפים כי אני לגלח כדי לשפר את חיוניות של הגוף שלי אמנות." אין בושה. רק אל תגרום לה לנחש או לשאול את החברים שלה כי זה מה שעושה את זה מוזר. גילוי מלא מנקה הרבה פעילויות מפוקפקות.

כל עוד יש לך הבנה כי הגוף שלך אמנות יהיה לדעוך לאורך זמן, וכי שיער הגוף יהיה לעכב את הבהירות ואת הנראות של קעקוע שלך ואת הפרטים הקטנים שלה, אתה יכול לעשות בחירות משכילה הן קעקוע המיקום, aftercare קעקוע והגנה.

בהצלחה!

No Replies to "אני צריך לגלח את הנשק שלי כדי להשוויץ שרוולים קעקוע שלי?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    30 − 28 =