מקרה לחסימת אקדח פירסינג כשיש אפשרות אחרת

מקרה לחסימת אקדח פירסינג כשיש אפשרות אחרת

אקדחים פירסינג שימשו שנים בקניונים ובחנויות כלבו עבור פירסינג. עם זאת, היום piercers גוף מקצועי רוצה לראות את האקדח פירסינג נאסר. הנה למה.

הדאגה הראשונה כשמדובר פירסינג הוא עיקור. כל סוג של פרוצדורה אשר נוגע במגע עם דם או נוזלי הגוף דורש הקפדה הדוקה מניעת זיהום צולבות. פירסינג תותחים עשויים בדרך כלל מתוך פלסטיק אשר לא ניתן לעקר ב החיטוי.

בטח, טכנאי מנגב אותו עם אלכוהול או חיטוי בין השימושים, אבל כמה סטרילי זה? באופן אישי, אני חושב שזה מאוד לא סביר כי פירסונים הקניון (חלקם עם אימון שבועיים) הם די נלמד על בקרת זיהום ו-מובנים בדם פתוגנים. שקול את זה אם אתה שוקל אקדח קניון פירסינג: לנגב מהר עם פנקס סטרילי אינו יעיל בהסרת דם נושאת מחלה.

זיהום צולב

יש הטוענים כי האקדח פירסינג לא בא במגע ישיר עם העור של הלקוח. זה יכול להיות נכון, אבל הידיים piercers לעשות, ואם הם נוגעים העור של הלקוח ולאחר מכן לגעת האקדח, האקדח הוא מזוהם עכשיו. פרק זמן. 

בעיות אחרות פירסינג האקדח

עקרות היא רק אחת הבעיות האפשריות עם אקדח פירסינג. טראומה של רקמות היא אחרת. האקדח מאלץ את החוט השחור דרך העור, מה שגורם לו לקרוע ממש כדי לפנות מקום לתכשיטים.

ואז, הוא צובט את הגב של התכשיטים במקום בנוחות על העור, ומאפשר שום דרך הפצע החדש לנשום לרפא כראוי. כמו הלקוח, נאמר לך להפוך את התכשיטים כמה פעמים ביום, אשר רק עוד דוחף חיידקים גדל לתוך הפצע, גרימת זיהום.

נכון, לקוחות רבים לקבל פירסינג עם אקדחים ומעולם לא היו בעיות.

אבל השאלה שלי אליך היא, "האם אתה באמת רוצה לשים את עצמך בסכנה כאשר יש דרך בטוחה יותר, פחות כואבת לעשות את זה?"

מקצועי Piercers הגוף מאומנים היטב 

גוף פירסינג מקצועי מחזיק אימון נרחב שיכול להימשך עד שלוש שנים. פירסיסים מקצועיים לומדים על גוף האדם וכיצד פירסינג משפיע על מערכת הדם. הם גם לומדים כיצד להימנע מלהכות עצבים העלולים לגרום לכאב חמור ללקוח. והכי חשוב, הם לומדים על מניעת זיהום צולבת וכיצד לעקר כראוי את המכשירים שלהם. כל דבר שנוגע ללקוח כי לא ניתן autoclaved נזרק מיד. תחנות עבודה חיטוי לחלוטין לפני ואחרי כל נוקב נוהל.

כמעט כאב ללא פירסינג

תהליך פירסינג עצמו הוא גם הרבה יותר בטוח, ופחות מכאיב מאשר בעל חזיר קהה כפוי דרך העור שלך. מחט נוקבת היא למעשה חלולה וחדה ביותר. זה פרוסות דרך העור, בבטחה דוחף את הרקמה בצד כדי לפנות מקום התכשיטים להיות מוכנס. זה אולי לא נשמע מושך מדי, אבל זה בעצם תהליך מהיר מאוד השיטה כמעט ללא כאבים עבור רוב חלקי הגוף.

התכשיטים המשמשים חנויות פירסינג מקצועי הוא גם הרבה יותר טוב בשבילך.

Barbells ו חרוזים חרוזים בשבי נועדו במיוחד כדי לאפשר הסרת עפר וחיידקים ביעילות במהלך תהליך הריפוי. המאפשר תנועה מלאה של התכשיטים עושה את זה הרבה יותר קל לך לנקות אותו ללא נגד פרודוקטיבי דוחפים יותר חיידקים לתוך פירסינג. מתכות המשמשות תכשיטים זה גם טוב יותר עבור העור שלך פחות סביר לגרום לתגובה. 

היתרון השני כדי לקבל פירסינג מקצועי (למרות תג מחיר גבוה) הוא שירות אישית תקבל. אלה אנשי מקצוע מאומנים שמחים מעקב עם אתה צריך לך שאלות או סיבוכים. וגם, בגלל האימון שלהם, הם יכולים גם להציע את דעתם על איך לטפל בזיהום.

מה על פירסינג תינוקות וילדים?

במדינות רבות, ילדים יכולים להיות פירסינג בסטודיו מקצועי.

למרות גיל ההסכמה הוא הרבה יותר גבוה עבור קעקועים, רוב הילדים יכולים לקבל את האוזניים פירסינג מקצועי כל עוד הורה או אפוטרופוס קיים סימנים על הניירת.

כמובן, אני חושב שאתה חייב ללכת לאולפן חודר לתינוקות ולילדים. עם זאת, אם אין לך סטודיו נוקב לידך, כמה רופאים מיומנים נוקב יהיה לחדור ילדים. מבחינה הגיונית, נשים מרגישות נוח יותר ללכת לרופא שלהן מאשר לזר בחנות נוקבת. אני מציע לדון עם רופא המשפחה המקומי שלך. אם הם לא באופן אישי לעשות פירסינג, ייתכן שיש להפנות אותך לרופא באזור שלך זה עושה.

למרבה הצער, לא כל המדינות לאפשר קטינים להיות פירסינג, אפילו עם הסכמת ההורים. אז, מה אתה עושה אם זה המצב שלך? הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות הוא לנסוע לאזור שבו פירסינג הגוף הוא חוקי, או פשוט לחכות עד שהילד שלך הוא בגיל. לא משנה מה אתה עושה, לא ללכת לקניון.

No Replies to "מקרה לחסימת אקדח פירסינג כשיש אפשרות אחרת"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    12 − 8 =