אינטימי גוף פירסינגס: אדם אחד של ניסיון

אינטימי גוף פירסינגס: אדם אחד של ניסיון

החלטתי לחלוק את הניסיון שלי לקבל את פירסינג החדש שלי. בעבר, היה לי רק הלשון פירסינג (אשר אני בהחלט ממליץ לאלה מכם תוהה אם אתה צריך ללכת עם זה), אבל החלטתי לקבל את הפטמה השמאלית שלי ואת הדוד clit שלי פירסינג.

מציאת פייזר מהימן

אתה שומע את כל סיפורי הזוועה עם מקבל פירסינג פירסינג, וכדי להגיד לך את האמת, רוב פירסרים אפילו לא עושה את הדגדגן בפועל, כי רוב הנשים אין אחד גדול מספיק ... לבחור את מכסה המנוע ואתה בסדר.

התקשרתי ושאלתי על מוניטין טובים, כי המקום שבו הלכתי במקור ללשון שלי זז. בסופו של דבר אני הולך סינסינטי קעקוע פירסינג. היו שם הרבה אנשים, אשר אישר מחדש את העובדה שהם היו ידועים ואמינים.

הבחור בחזית שאל אותי איזה סוג של תכשיטים אני רוצה, ואני בחרתי טבעת 14G עבור הפטמה שלי, ואת אותו מכסה המנוע שלי. כאשר חזרתי להיות פירסינג, היה לי הבעלים של האולפן שעשה פירסינג במשך 35 שנים, וזה היה הקלה לי. (אתה בהחלט לא רוצה מישהו דופק על פירסינג אלה!) הוא אמר לי מה בחרתי עבור הפטמה שלי היה הכי טוב וזה היה קצת יותר גדול כי אתה לא רוצה טבעת ראשוני קטן מדי בגלל הנפיחות.

הפטמה פירסינג

הוא היה מאוד מקצועי, לא הרגשתי בכלל מגושם. הוא הניח את המלחציים, תפסתי את רגלי ואת הכיסא, נשמתי נשימה ובאם הוא היה בפנים.

הוא אמר לי שאני אחד הטובים שיש לו עד כמה לא זז, וזה היה כנראה בגלל שזה לא כאב כל כך רע. למרות שזה כאב קצת יותר גרוע מאשר הלשון שלי נוקב, זה הרגיש כמו מחוספס לשחק זה אולי רק קצת יותר ממה שאתה באמת אוהב.

הדגדגן הודבק

אחר כך הדגדוג נוקב, והוא אמר לי שרוב האנשים אומרים לו שזה לא כל כך נורא.

הוא אמר לי שבמקום הטבעת בחרתי שהמשקולת תהיה טובה יותר בשבילי כי אני משחקת ספורט ושזה לא יפריע לי. הוא גם אמר לי פירסינג אנכי יהיה טוב יותר עבור סוג הגוף שלי. הוא אמר שהוא מתכוון לשים את זה קצת בצד כי היה לי וריד שהוא לא רוצה להכות.

אז שכבתי והוא הניח את מהדקי. OMG, חשבתי, זה כואב כמו לעזאזל! הוא התיר לי את התופסנים, וזה היה הרבה יותר טוב. אבל הציפייה בראשי היתה איומה משום שחשבתי כל הזמן,'בסדר, אם המלחציים האלה יזיקו לי כל כך רע, מה ירגיש כמו חודר? תפסתי על השולחן והוא אמר לי לקחת נשימה ... עשיתי ו WHAM! זה כל מה שיכולתי לעשות כדי לא לצרוח. מלמלתי את אלוהים, כי אני בטוח שכל וריד בצוואר שלי התבלט מיד. זה כאב כל כך רע. זה כאב כל כך רע, כי כל מתיחה שעשיתי כאשר הוא הניח את המחט דרך, עשה דמעות זולגות על העיניים שלי (לא בוכה, רק להשקות).

אבל! אני לא אומר את זה כדי להרתיע אותך לעשות את זה, אני רק אומר לך את האמת על הסיפור שלי. הוא הסיר את המתלים והרגיש כמעט כאילו לא קרה דבר.

פירסינג לא נתפס, ואני פשוט הלכתי וישבתי במכונית, נסעתי הביתה ויצאתי בלילה.

כל מה שאני צריך לעשות זה לשטוף את שני פירסינג פעמיים ביום עם סבון אנטיבקטריאלי רגיל ... לא יכול לקבל כל קל יותר מזה!

שמח עם תוצאות

עם זאת, אני יכול לומר שיש לי משקולת ברגע שהפטמה שלי תירפא, קשה לשמור על הטבעת מלהיתפס על דברים. אבל העצה שלי אליך היא כי למרות שלא קיבלתי את ההזדמנות להשתמש בהם עדיין, הם יפים. עבור כמות של כאב מהיר, זה בהחלט היה שווה את זה. אני מקווה שהסיפור שלי אולי עזר לך קצת ושהיא תשכנע אותך לעשות את זה.

-סטייסי

No Replies to "אינטימי גוף פירסינגס: אדם אחד של ניסיון"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    55 + = 56