איך להתמודד עם כאב קעקוע הראשון – insightyv.com

איך להתמודד עם כאב קעקוע הראשון

אם אתה מתכנן על הקעקוע הראשון שלך, סביר להניח שאתה צריך כאב קעקוע ייעוץ התמודדות כדי להרגיש בנוח עם התהליך מתחילתו ועד סופו. חשוב לזכור שכולם מטפלים בכאב אחרת. קשה להסביר כמה קעקוע כואב או אפילו איך להתמודד עם זה כמו שיש שיטות שונות ומשתנים שונים אשר באים לידי ביטוי.

הנה החדשות הטובות. אתה יכול לעשות את זה. תסתכל סביבך על כל האנשים אשר כבר בדיו ותראה רק כמה אחרים סבלו ושרד את התהליך, שרבים מהם חזרו שוב ושוב עבור עיצובים אפילו גדול יותר מפורט.

מכאן את הביטוי כי קעקועים יכול להיות ממכר.

קעקועים הם הנאה כואבת. כן הם כואבים, אבל מאז זה עצמי גרם לאנשים רבים למצוא את הכאב נסבלים ברגע שהם יודעים למה לצפות. שלא כמו תאונה טרגית או כאבים טבעיים של לידה, קעקוע הוא מתוכנן מראש, מתוכנן מראש, ואתה יכול גם לבחור באזור הגוף כי הוא פחות רגיש עבור הקעקוע הראשון שלך. כל הדברים האלה יכולים לעזור לך לגרום לך להרגיש הרבה יותר אחראי על תהליך הקעקוע, אשר מועיל בטיפול החוויה.

איך להתמודד

חשוב על החומר הוא באמת המפתח להתמודדות עם כל סוג של כאב. אם אתה מתמקד באי הנוחות ומשקיע את האנרגיה שלך שם, אתה הרבה יותר סביר להרגיש כל תחושה אחת ולהגיב בתוקף על זה. נסו להירגע ולתרגל טכניקות נשימה המסייעות למרכז את הנפש והגוף ולשים בנוח. יש אנשים שאוהבים להאזין למוסיקה במהלך הקעקוע שלהם. אם יש לך נגן מוזיקה ואוזניות ואתה לא לחסום את הקעקוע שלך כפי שהוא עובד, זה יעבוד פלאים לקחת את דעתך את התחושות.

מוצרים לניהול כאב

בנוסף לשיטות הרפיה בסיסיות, אמנים רבים ישתמשו קרם קהות על האזור להיות מקועקע כדי לעזור להקל על כמה אי נוחות. Ink-Eeeze מייצרת מוצר נפלא כי אמנים רבים מסתמכים במיוחד עבור אזורים גדולים יותר או כואבים יותר. בעוד כמה אנשים מעדיפים ללכת ללא מוצר קהות, אחרים מאמינים כי עזרה נוספת מועיל להגיע דרך תהליך התכנון.

דבר נוסף שיש לקחת בחשבון הוא מגע אמן. כמה אמנים בונים מוניטין של יד עדינה שלהם. אם אתה שומע על אחד כי הוא שמועה יש גישה עדינה אתה עלול למצוא אותם שווה את זה, במיוחד עבור הראשון, או חתיכת מפורט הממוקם באזור רגיש.

אזורים שיש להימנע מהם

אם אתה הולך על הקעקוע הראשון שלך, לא לדחוף אותו לבחור אחד המקומות קעקוע יותר כואב. במקום זאת, בחר קעקוע על אחד האזורים הכואבים פחות של הגוף, כגון על היד, הירכיים החיצוניות והרגליים.

שיקולי גודל

בנוסף למיקום קעקוע, להיות מודע לגודל הקעקוע שלך. חתיכות גדולות יותר נמנעים עד שאתה מכיר את קעקוע כאב. אם אתה בוחר חתיכה גדולה יותר, האמן שלך עשוי למצוא את הצורך לשבור את התהליך למספר הפעלות לפי הצורך כדי לעזור לך להתמודד עם אי הנוחות.

הקעקוע הראשון שלך צריך להיות בגודל ממוצע, כך שתוכל להתמודד טוב יותר לסבול את האירוע. ברגע שהוספת כמה קעקועים תחת החגורה שלך כדי לדבר, אתה יכול להתחיל לתכנן על אזורים וחתיכות כי הם הרבה יותר בקנה מידה עם ביטחון מלא, כי אתה יכול לשבת דרך הפגישה, שחלקם עשויים להיות שעות ארוכות. גם אז, אתה עשוי למצוא את זה הכרחי לעבוד במרווחים בכל מקרה.

אנשים רבים יש קעקועים גדולים לא גמור. לפעמים זה בגלל שיש להם אמנים שאינם זמינים בשל נסיעה או עבודה בכנס. פעמים אחרות זה בגלל הקעקוע הפך unaffordable וכאב בלתי נסבל. אם אתם מתכננים מראש הם סבירים, אתה אמור להיות מסוגל להשלים את תהליך הקעקוע בפעם הראשונה, ועם הנכון aftercare, לקצור תוצאה יפה.

No Replies to "איך להתמודד עם כאב קעקוע הראשון"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.