למה קעקועים אין צורך להגביל את חיפוש עבודה

למה קעקועים אין צורך להגביל את חיפוש עבודה

למרבה הצער, אנשים עם אמנות גוף גלוי המחפשים עבודה לעתים קרובות למצוא את היישומים שלהם ואת קורות חיים בחלק התחתון של ערימת המעסיק. זה עדיין נחשב תכונה לא רצויה ברוב התעשיות והמקצועות, וכן סטריאוטיפינג דעות קדומות abounds. אם יש לך קעקועים, פירסינג או כל שינוי גלוי אחר, יש לך שביתה אוטומטית נגדך כשזה מגיע להרשים מעסיק פוטנציאלי בעתיד, גם אם אתה הראיון שלך.

עד כמה שזה כואב לי להגיד את זה, הגענו לנקודה של "פעמים נואשות" פתגמי כי קוראים "צעדים נואשים". מאמר זה נועד לעזור לך לחפש ולמצוא עבודה, אבל אנחנו להזהיר אותך נכון עכשיו שאתה לא הולך לאהוב חלק מזה.

גאווה לעומת מעשיות

אנחנו מריעים לכל מי שעומד ואומר, "לא אכפת לי. אני לא מכסה את אומנות הגוף שלי לאף אחד." ובכן, אנחנו מריעים להם כל עוד הם יכולים לשלם את החשבונות שלהם ולדאוג למשפחות שלהם. עם זאת, אם גאווה ועקשנות מונעים ממך להיות מסוגל לעשות את הדברים האלה, אז את סדר העדיפויות שלך צריך להיבדק. העובדה היא כי: אתה צריך כסף כדי לשרוד, ואתה צריך עבודה כדי לקבל כסף. אם זה אומר ללכת נגד נטיות הטבעי שלך shunning הצד המרדני שלך במשך כמה שעות ביום, אז שיהיה. הגיע הזמן "לחשוב מחדש ולפעול מחדש".

אבל יש יותר למצוא עבודה מאשר רק מכסה את הגוף שלך אמנות.

מחפשים משרות המאפשרים קעקועים פירסינג

החדשות הטובות הן כי יותר ויותר חברות הם שופכים את התפיסות הישנות על אמנות הגוף ומשנים את המדיניות שלהם לפחות לאפשר כמה קעקועים גלויים ו / או פירסינג כל עוד הם עומדים בקריטריונים מסוימים. כל עוד אתה לא מחפש משרה ארגונית, ייתכן שתוכל למצוא חלק או עבודה במשרה מלאה באחת החברות האלה.

אז, הדבר הראשון שאתה צריך לדעת הוא מה קריירה שדות וחברות הן אמנות הגוף ידידותי. 

בואו נתחיל עם האפשרות הקלה הראשונה, וזה יהיה למצוא עבודה עם חברה שאין לה בעיה עם אמנות הגוף גלוי. כולנו יודעים שאתה יכול להשיג עבודה לכל היותר מזון מהיר joints אם יש לך אמנות הגוף, למרות שרובם עדיין יגרום לך לכסות כל פירסינג עם הלהקה סיוע. אבל עבור רוב המבוגרים, במיוחד אלה עם משפחות, עבודה ברמת הכניסה מזון מהיר אינו המצב האופטימלי (אם כי אתה צריך להיות מוכן לפחות לקבל עבודה מזון מהיר באופן זמני אם זה מה שנדרש כדי לשים את האוכל על כאשר אתה מחפש עבודה טובה יותר.כסף קטן יותר מאשר כסף בכלל.) אז, אם אתה מחפש משהו קצת יותר משמעותי מאשר מרפרף המבורגרים, מאיפה אתה מתחיל?

גוף אמנות מעסיקים

להלן רשימה ראשונית מאוד של מקומות אשר כבר נחשב כדי לאפשר קעקוע ו / או פירסינג עובדים. אנו מקווים כי רשימה זו גדלה עם הזמן. חשוב גם לציין כי תמיד זה אפשרי כי המדיניות שונה מאזור אחד למשנהו. רשימה זו היא רק כדי לעזור לך להתחיל; זה עדיין יהיה האחריות שלך כדי לגלות בדיוק מה הסניף המקומי שלך מאפשר.

 

מזונות מלאים היופי של סאלי
נושא חם / טורי סוחר של ג'ו
ספרי גבול יַעַד
הבוטיק של קלייר פירגודה פגודה
ברלינגטון במפעל מעיל של אלברטסון
ביג הרבה בארנס אנד נובל
איקאה 21 לנצח
מסעות מתנות של ספנסר
סם אש סיכות
בלוקבסטר מנהל
הארד רוק קפה / מלון הקנייה הכי משתלמת
של קוהל אנתרופולוגיה
הום ​​דיפו של לואו
פטקו Google
אקס פד (משלוח) יו פי אס
קוסמטיקה LUSH קוסמטיקה
טוקיו ג'ו סופגניות
חצי מחיר ספרים Applebee של
אמזון (.com) Zappos (.com)
 

No Replies to "למה קעקועים אין צורך להגביל את חיפוש עבודה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 2 = 3