מה אני צריך לצפות כאשר מקבל קעקוע יד? | insightyv.com

מה אני צריך לצפות כאשר מקבל קעקוע יד?

מה אני צריך לצפות כאשר מקבל קעקוע יד?

יד וקעקוע ברגל היא אמנות בסדר – כל כך בסדר, למעשה, כי אמנים רבים קעקוע פשוט מסרבים לעשות יד קעקועים ברגל. כתמים אלה מהווים אתגרים ברורים עקב שימוש תכוף במהלך תהליך הריפוי. בנוסף, הידיים הן משטחים אחידים עם העור עדין מבנים עצם, מה שהופך אותם קעקוע הרבה יותר קשה מאשר באזורים אחרים בגוף, אפילו עבור קעקוע מנוסה.

למרות הקשיים, קעקועים יד להישאר די פופולרי.

רעיונות עיצוב חדישים ורעננים, כגון שפם קצות האצבעות או “שאהה” בהשראת ריהאנה … על האצבע נראה רענן ומבעיר. ללא הידע הנכון של האתגרים ואת הטיפול הבא של קעקועים יד, עם זאת, תוצאות הקעקוע הסופי של האמן יכול להיות לקוי וקבוע.

מה שאתה צריך לדעת על קעקועים ביד

ראשית, אתה לא צריך להחליט במהירות לקעקע את האזור הזה. מחשבה רבה, הכנה, אמן מיומן הם כל הצרכים אם תבחר יד קעקוע, יחד עם התחשבות של העתיד שלך. מעסיקים רבים מזעיף פנים על קעקועים גלויים במקום העבודה; הצבא האמריקני אפילו יש איסור על קעקועים יד. להתגייס לשירותים או למצוא עבודה בקריירה שאתה אוהב עשוי להיות קשה אם לא בלתי אפשרי עם קעקועים ביד. הקפד לחשוב לטווח ארוך כאשר בוחנים קעקועים ושינויים אחרים בגוף.

לאחר שהחלטת לקבל קעקוע יד, לא רק למעוד לתוך קעקוע הראשון שאתה רואה על גחמה.

אתה צריך לתכנן איך תוכל לתפקד במשך כמה ימים עם יכולות יד מוגבלת. לוקח כמה ימי חופשה מהעבודה או מבית הספר נותן זמן היד שלך להחלים כראוי וממזער את הסיכון של זיהום וכאב.

תחזוקה

להיות מודעים לכך, לאחר הקעקוע היד שלך הוא נרפא, ייתכן שיהיה עליך לחזור יש אותו retouchched.

אמנים בדרך כלל לא retouch יד קעקועים בחינם או להניח כל אחריות ללבוש ו דהייה, במיוחד במיקום זה.

למעשה, הקעקוע שלך אולי צריך להיות נגע כמה פעמים במהלך השנה הראשונה לפני שהיא נראית הכי טוב שלה. כמה פעמים תלוי כמה טוב קעקוע מרפא בפעם הראשונה, יחד עם כוח העיצוב וחשיפה ללבוש את האלמנטים. במהלך החיים של הקעקוע ביד, לצפות כמה touchups יותר כדי לשמור על היופי של אמנות הגוף שלך. מסיבות אלה, תצטרך גורם קעקוע תחזוקה לתוך התקציב שלך.

קעקוע יד רעיונות עיצוב

רעיונות עיצוב עבור קעקועים יד הם אינסופיים. חלק מהאנשים בוחרים בעיצובים מסורתיים ותיקים, כגון דרורים. אחרים בוחרים קעקועים נוזל או אורגני היוצרים אפקטים על תנועה, כגון נקודות או גלים. סוגים אלה של קעקועים הם מאוד אמנותי יכול להיות נושא רוחני להם.

יש אנשים לבחור קעקועים אצבע פשוטה. להקות חתונה, מילים, וביטויים קטנים אבל יכול להיות משמעותי ללבוש. למרות קעקועים אצבע הם עכשיו די אופנתי, הצדדים של האצבעות ואת כפות הידיים קשה מאוד קעקוע ביעילות. הביטוי הקטן שלך של “אמונה” על כף היד שלך יכול בקלות להתפוגג בקלות בתוך כמה שבועות, רק משימוש יומיומי ומטלות.

החלק העליון של היד או את הפרקים הם הרבה יותר אתרים לשקול אם אתה מוגדר על קעקוע אצבע.

נסה קעקועים זמניים

אם אתה באמת רציני לגבי מקבל קעקוע ביד, נסה זמני ציור גוף חינה רק בשביל הכיף; זוהי דרך ללא התחייבות לראות מה אתה אוהב ואיפה. סמלים מהנדי הם עיצובים פופולריים עבור קעקועים חינה; הם מייצגים את השמש הפנימית והחיצונית ואומרים להעיר את הרוח. עיצובים פרחוניים הם גם פופולרי כמו עדין, אפשרויות ייחודיות שעשויות להיות לך משמעות סנטימנטלית בשבילך. בנוסף חינה, אתה גם יכול להתנסות עם מים זמניים מבוססי קעקועים לשחק מסביב עם מיקום ורעיונות עיצוב.

שיקולים סופיים

בעקבות הפנים, הידיים הן המקום השני הבולט ביותר לקעקוע. כלומר, הבחירה שלך של אמן קעקוע הוא קריטי. הוא או היא צריכה להיות מידה רבה של ניסיון, ביטחון, ידע בקעקוע את היד להיות מודעים לאתגרי ריפוי נוספים ומגע קופצים תצטרך.

שאל חברים ובני משפחה להמלצות, ובדוק ביקורות כאשר הם זמינים. תסתכל על תיק האמן ולבקש לראות תמונות של קעקועים יד מלא להחלים. לבסוף, לחשוב על בחירת עיצוב קעקוע משמעותי. הידיים שלך משמשות ברכה לעולם, אז לחשוב על מה שאתה רוצה שהם יגידו.

No Replies to "מה אני צריך לצפות כאשר מקבל קעקוע יד?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 51 = 55