טיפים לטיפול ב נקבה נקבה

טיפים לטיפול ב נקבה נקבה

הדבר האחרון שאתה רוצה לקרות פירסינג החדש שלך הוא שזה נגוע. בעקבות ההוראות האלה יסייע במניעת זה קורה, ולהפוך את חוויית פירסינג שלך טוב!

 • לעולם לא לגעת נוקב שלך עם ידיים מלוכלכות. לשטוף ידיים מיד לפני נוגע או ניקוי פירסינג שלך בכל פעם.
 • המקום הטוב ביותר לנקות את פירסינג שלך הוא במקלחת. אפשר מים נקיים כדי להפעיל את רווי פירסינג לפני שתתחיל לשטוף אותו. זה יעזור לרכך ולשטוף כמה פריקה יבשה, קרום מסביב ועל התכשיטים. הסר את שאר לפני הכביסה עם כדור כותנה רטוב.
 • במשך לפחות השבוע הראשון או שניים, לקחת מקלחות במקום אמבטיות. ישיבה באמבטיה יכול להכניס חיידקים או סבונים קשים לאזור איברי המין שלך, גרימת גירוי או זיהום.
 • מוצר סבון אינו הכרחי עבור רוב - אתה לא רוצה להרוג את החיידקים הבריאים שחיים באזור איברי המין. מלח ים פשוט או תמיסה מלוחה לשטוף פעמיים ביום (ואחרי סקס או אוננות) מספיקה, אלא אם כן אתה מתחיל לבעיה. אם אתם מרגישים שאתם צריכים לטהר את האזור בצורה יסודית יותר, השתמשו בסבון נוזלי עדין (כמו Provon או Satin - שאלו את הפירסר שלכם על זמינות של מוצרים דומים) ונקו את החור על ידי החדרת טיפה זעירה של סבון לפירסינג ולתכשיטים . לאחר מכן לשטוף היטב על ידי יישום מים נקיים.
 • פאט (לא לשפשף) חודר יבש עם מגבת נייר נקייה ויבשה או מוצר נייר דומה. אין להשתמש במגבת או במגבת, שכן אלה הם שדות גידול לחיידקים.
 • נקי לחלוטין נוקב פעם ביום למשך זמן ריפוי משוער עבור פירסינג מסוים שלך. זכור, זוהי תקופת ריפוי ראשונית בלבד. פירסינג שלך לא יהיה להחלים לחלוטין עד שבועות רבים לאחר זמן הריפוי הראשוני נגמר.

אל להשתמש בכל משחה, קרמים, או חכמניות על פירסינג החדש שלך.

אל לאפשר פירסינג שלך לבוא במגע עם כל נוזלי הגוף בשבועות הראשונים בזמן שהוא ריפוי. זה כולל רוק כמו גם זרע. אז, אתה לא מוגבל פעילות מינית, אבל קונדום או שומר שיניים יש להשתמש עבור כל מגע מיני, או שאתה שם את עצמך בסיכון לזיהום. זה כולל אוננות ו / או שימוש בצעצועי מין.

תהיה בטוח כי כל דבר נוגע פירסינג שלך נקי. זה כולל בגדים ומצעים כמו גם את הידיים. אם אתה חווה גירוד או אי נוחות חמורה, ייתכן שאתה נתקל תגובה אבקת כביסה שלך. לעבור למשהו ללא כל חומרי הסרת כתם הלבנה.

תהנה פירסינג החדש שלך! תשמרי על זה, ותדאג לעצמך.

 

עוד על תכונה זו

כריסטינה, קליטוריס, פורשה, אופקי הוד קליטה, Inner Labia, החיצונית Labia, משולש, אנכי הוד קליטה, אחרים, טיפול

 

No Replies to "טיפים לטיפול ב נקבה נקבה"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  82 − 76 =