כמה דברים לשקול לפני שאתה מקבל שרוולים קעקוע

שרוולים קעקוע מוגדרים כקעקוע גדול או חבורה של עיצובים אקראיים קטנים, כי כאשר הניח יחד לכסות את רוב הזרוע. רצינית ביצוע קעקוע בסגנון, שרוולים להתחיל בכתף ​​ולהמשיך למטה, בדרך כלל נושא נושא מרכזי. בעוד קעקועים שרוול להמשיך לעלות בפופולריות, במיוחד בקרב נשים, אתה תמיד צריך לשקול את הדברים הבאים לפני בחירת זרוע מלא של אמנות.

כמה דברים לשקול לפני שאתה מקבל שרוולים קעקוע

תמונה באדיבות Nia Fareth ב Flickr.
תמונה באדיבות Nia Fareth ב Flickr

כאשר אתה בוחר קעקוע שרוול, יש לך כמה שיקולים. אתה רוצה שכל הזרוע שלך מכוסה קעקועים, או רק חצי או רבע שרוול? קעקוע artistcan שלך לעזור לך להחליט בצורה הטובה ביותר על קנה המידה ואת המיקום של קעקוע שרוול שלך. יש אנשים להתחיל עם רק כמה קעקועים להציב אקראי לגשר אותם יחד עם חתיכת יותר משמעותי. אם אתה רק מתחיל את הרעיון שרוול, זה הזמן הנכון לשקול את הפרויקט הסופי ואת קנה המידה.

02
של 06

צבע או שחור ואפור

לְקַעֲקֵעַ Sleeve

KelvynSkee דרך Flickr

שרוולים קעקוע לעתים קרובות נראים הכי צבעוניים שלהם. בין אם אתה בוחר מסורתי הישן הספר קעקועים, בתולת ים או pin-pinesigns, או armful של פרחים צבעוניים, הוספת פרטים תוססת כדי שרוולים קעקוע שלך באמת יכול באמת לגרום להם פופ. כאשר אתה בוחר את העיצובים שלך, לנתח את הצבעים גם כן. אין דבר גרוע יותר מאשר לזלזל כתום על העור שלך רק כדי ספורט מאוחר יותר טייגר לילי. לעתים קרובות להתעלם, צעד זה חשוב כל כך לשים לב. האמן שלך לא הולך לנתח או לדעת את הדברים האלה עליך כל כך לחשוב עליהם תחילה לדבר.

03
של 06

במקום העבודה

כל צבאי יש הגבלות משלהם לגבי קעקועים. החל מאפריל 2007, ארצות הברית נחתים קורפ אסר על שרוולים קעקוע למעט אלה כבר grandfathered לפני שינוי המדיניות. אם אתה מתכנן על גיוס אתה יכול לשכוח שרוולים קעקוע לעת עתה. שיקול זה חייב להיעשות גם לצורך העסקה. מעסיקים פוטנציאליים עשויים להיות תקנות האוסר קעקועים שרוול או כל קעקועים גלויים לעניין זה. אם אתה חייב להישאר שטוף מכתף אל פרק היד, אתה תהיה חם בקיץ.

04
של 06

עֲלוּת

אנשים רבים מתחילים שרוולים קעקוע שלהם ללא כוונה וזה בסדר גמור. אם אתה לוקח את הגישה האורגנית ולתת אחד קטן קעקוע להפוך אחרת איכשהו לקשור את כל זה יחד עם רקע כלשהו מאוחר יותר, סביר להניח שיש לך armful של אמנות גוף משמעותי. אחרים ללכת מלא עם שרוול מן get-go וזה עובד מדי. כמובן, עם גישה זו, תוכל להשקיע סכום גדול יותר של כסף מראש, ואתה צריך להקדיש את הזמן בכיסא כדי להשלים את העבודה. סביר להניח שאתה תהיה חוזר לאותו אמן כלומר לוח הזמנים שלהם צריך להיחשב גם כן. אם יש לך את הזמן ואת הכסף כדי להשלים את העבודה, לעשות את זה. אחרת להתחיל בגישה איטית יותר מאוזנת. לעולם לא להתפשר על איכות הכמות.

05
של 06

רעיונות עיצוב

עיצובים רבים לעבוד היטב לתוך שרוול אופנה מלאה. שקול חלקים מיתיים, religioustattoos, סלטיק, שבטי, ואפילו קעקועים נוצה. אתה יכול גם ללבוש כמה פסוקים רומנטית על השרוול שלך לבחור קעקוע ספרותי. תסתכל על כמה ציטוטים הפסוק להשראה.

06
של 06

בהמשך הדרך

אף אחד לא רוצה שיגידו לו איך להרגיש על הקעקועים שלהם עשר, עשרים או חמישים שנה בהמשך הדרך. האמת היא שאתה יכול לשנוא את הקעקועים שלך או שאתה יכול לאהוב אותם. אין שום דרך לדעת אם יהיו לך חרטות. העצה הטובה ביותר עבור שרוולים קעקוע היא להישאר עם נושא ולאחר מכן להשקיע זמן לתוך הרעיון שלך מתחילתו ועד סופו. שקול את העבודה שלך, בעתיד, ואת אורח החיים שלך. הימנע קעקועים שם כאשר אתה יכול, על ידי כל האמצעים, לבלות את הזמן כדי למצוא כמה אמן טוב (ים) כדי ליצור תצוגה נעימה.

No Replies to "כמה דברים לשקול לפני שאתה מקבל שרוולים קעקוע"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    81 + = 90