יופי של קעקועים שלל | insightyv.com

יופי של קעקועים שלל

יופי של קעקועים שלל

אם אתם מחפשים מיקום קעקוע כי הוא קצת יותר risque, ייתכן שתרצה לשקול קעקוע התחת. אבל האם זה סקסי? האם זה יכאב? מה הצעות עיצוב נראה הכי טוב על קעקוע התחת?

היה סמוך ובטוח שאתה בחברה טובה עם קעקוע התחת. למעשה, יש אולי לומר קעקועים התחת הם הופכים במהירות מגמה חדשה קעקוע חדש. אנשים רבים זוכרים שר לובשת את הרשתות הסקסיות שלה על הבמה בלי שום דבר מלבד בודיסוויט חתוך גבוה, חושפת קעקועים על קוצים על כל לחי.

 איך יכול צ’ר לטעות?

באופן טבעי, יש לך הרבה דברים לשקול לפני המאפשר קעקוע כדי להרים את הראש במקום זה. אל תעשה טיפש של עצמך, בצע עצות אלה קעקוע התחת.

חכם וקל

בטח, קעקועים קת יכול להיות מצחיק. אז יכול פין קעקועים. אנשים רבים במקום קווירקי או משחקי מלים כמו על אלה נקודות חמות רק כדי להפוך בדיחה קבועה. לדוגמה, יש גברים שמניחים גופת פיל על הסחורה שלהם, או על פינוקיו, על “שקרן” כפייתי. על התחת, יש הרבה דברים מטופשים שעולים על הדעת. כולל זוג השפתיים ואת הביטוי “נשיקה שלי …” או “לא יכול לגעת בזה.” אם תבחר לעשות כזה משפט מטופש או צרחה, ודא שאתה תהיה מאושר כיפוף מעל בביקיני שלך מעכשיו. לא יהיה דבר גרוע יותר מאשר בעל חרטום קעקוע לא רק בעיצוב אלא במיקום.

לשמור על המשרד והרמתי

זכור את זה: סקוואט הם החבר הכי טוב שלך, בין אם אתה בוחר קעקוע התחת או רק רוצה לשמור על המשרד השלל שלך חזק.

אתה יכול לעשות squats בכל מקום, כפי שהם דורשים שום ציוד מיוחד או חברות כושר. אל תתנו את הקעקוע התחת שלך להיות eyeore. חמישים squats ביום יעזור הקעקוע התחת שלך נראה הכי טוב שלה, ואתה צריך לשקול את זה כחלק המחויבות קעקוע לכל החיים שלך עד שאתה כבר לא יכול לכופף את הברך.

זה אולי נשמע קשה, אבל זה נכון. אין פשוט תירוץ עבור קעקוע התחת saggy.

תחת בוט

אם אתה רוצה פחות קעקוע התחת התחתית מיקום, למה לא לשקול את התחת מתחת, שבו הוא ירך העליון פוגש את עקומת עגול של derriere שלך? נשים רבות בוחרות בעיצובים הנשיים הקטנים במקום זה, כגון קשתות, פסוקים ועיצובים גרניים אחרים.

כאב וחרטה

אין לי קעקוע קת, אז אני לא יכול לדבר מניסיון. עם זאת, עם כל ריפוד נוסף הייתי סיכון לנחש הקעקוע התחת שלך לא יהיה מכאיב מדי כדי לסבול. מצד שני, הריפוי הוא עניין אחר לגמרי. אני ממליץ על שמלות ארוכות, זורם חופשי ללא תחתונים כל במהלך תהליך הריפוי הקעקוע שלך. בנוסף, לא הייתי יושב במשך כל פרק זמן ממושך. עומד או שוכב על הצד שלך עשוי להבטיח את התוצאות הטובות ביותר קעקוע התחת.

היה סמוך ובטוח, אם אתה לא מרוצה עם הקעקוע התחת שלך יש לך כמה אפשרויות:

 • לא לחשוף את הישבן שלך. כמו תמיד.
 • לכסות את הקעקוע התחת שלך עם עיצוב אתה מאושר יותר עם. אם הקעקוע התחת הראשון שלך היה בדיחה או טעם רע, אתה יכול להמתיק את החוויה חמוץ עם משהו טעים כמו קעקוע cupcake.
 • הסרת קעקוע לייזר. (אבל… זה עוד סיפור.)

  No Replies to "יופי של קעקועים שלל"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   6 + 4 =