הכל על נחש הנחש פירסינגס – insightyv.com

הכל על נחש הנחש פירסינגס

הנחש נחש, לדעתי, נקראים שגוי כי אם בכלל, הם אמורים להיראות כמו ניבים נחש, לא נושך. אבל מה אני יודע? אני אפילו לא בטוח איפה המונח בא או איך זה הפך לאחרונה טרמינולוגיה מקובלת עבור פירסינג זה בעצם היה סביב במשך שנים. אבל ב 2-3 השנים האחרונות, ראיתי ספייק הדרגתית בהתרחשות של סגנון זה פירסינג מסוים ועכשיו גם את השם ואת פירסינג הם פריט חם.

עקיצות הנחש הן בעצם פירסינג שפתיים בלבד, אבל במיוחד שתי פירסינג שפתיים נמוכות יותר מופרדות באופן שווה בכל צד של מרכז השפתיים. בדרך כלל, הם מצוידים בשני CBRs אשר מקיף את השפה התחתונה, אבל הם יכולים להיות מצויד גם עם חתיכים labret אם אתה מעדיף. אתה צריך להחליט איך אתה רוצה ללבוש את הנשיכה הנחש שלך מן פירסינג הראשונית, אם כי – זה לא עובד כדי לשנות הלוך ושוב מן טבעת כדי labret חתיך, כי החורים אינם פירסינג זהה והתכשיטים זכתה ‘לא להגדיר נכון אם אתה מנסה לעבור. אני לא אומר שזה בלתי אפשרי, אבל זה יכול לגרום הרבה בעיות גירוי וריפוי.

דבר אחד שיש לקחת בחשבון על מקבל נחש ביס הוא שאתה מקבל שני פירסינג בבת אחת. זה נוטה להיות קצת יותר כואב יותר מלחיץ על הגוף שלך מאשר רק מקבל פירסינג אחד. אתה גם רוצה למצוא פירס מי באמת זהיר על רירית אותם כראוי, גם, כי אם אחד הוא קצת מחוץ למרכז או גבוה / נמוך יותר מאשר השני, זה הולך להיראות רע.

פירס שלך כנראה לעשות נקודות על העור שלך ולבקש ממך להסתכל במראה ולאשר את המיקום – לא רק להסתכל ולומר, “מגניב!” אתה צריך באמת להסתכל עליהם ולוודא שאתה טוב עם המיקום לפני שיהיה מאוחר מדי לחזור.

דוגמאות 

כמו פירסינג שפתיים ביותר, נחש ביס הן פירסינג חיצוני או בעל פה, אז יש לך שני סוגים של הוראות aftercare לעקוב כדי לשמור על פירסינג שלך נקי ובריא.

כי הם כל כך קרוב הפה שלך, לאכול שתייה הולך להיות כואב במשך כמה ימים. הדיבור שלך עלול להיות קצת לא ברור בזמן השפתיים שלך נפוחות. אתה בהחלט צריך להתרחק סיגריות ועדיף להתרחק אלכוהול, יותר מדי, בירה במיוחד (משהו על שמרים, אני יכול לומר מניסיון אישי זה לא טוב).

No Replies to "הכל על נחש הנחש פירסינגס"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.