מהו חומר הקרום סביב פירסינג שלי? | insightyv.com

מהו חומר הקרום סביב פירסינג שלי?

מהו חומר הקרום סביב פירסינג שלי?

אם רק היה לך פירסינג הגוף שלך ואתה מתחיל להבחין בחומר קרום סביב האתר חודר, אל תדאג. קרום לאחר פירסינג הגוף הוא נורמלי לחלוטין, ו כראוי המכונה “קרום”. Crusties הם רק תוצאה של הגוף שלך מנסה לרפא את עצמו. תאי דם מתים פלזמה לעשות את דרכם אל פני השטח ולאחר מכן להתייבש כאשר נחשף לאוויר. בעוד נורמלי לחלוטין, אלה קרום צריך לנקות היטב וביסודיות בכל פעם שאתה שם לב אליהם.

לאחר ניקוי האתר במשך כמה שבועות, תראה פחות ופחות קרום עד, בסופו של דבר, הכל נעלם. זה לא תהליך של התאמה לגודל אחד. עבור אנשים מסוימים את קרום הולך בתוך שבועיים או שלושה – עבור אחרים, זה יכול לקחת ארבעה או חמישה שבועות.

קרום בהיר או צהוב בהיר. עם זאת, אם החלחול מחלחל החור שלך הוא צהוב כהה, ירוק או חום זה יכול להצביע על כך יש זיהום ואתה צריך לראות את הפירס או הרופא שלך מיד.

מה על פירסינג בליטות?

אם אתה מבחין גדול, באמפ אדום באתר חודר, שוב, אל תדאג. חבטה אדומה נפוצה מאוד, אם כי תצטרך לעשות כמה דברים.

ראשית, אתה צריך לשים איכות כירורגי נירוסטה, ניוביום או CBR טיטניום ב פירסינג אבל לא עושה את זה בעצמך. קנה את התכשיטים באולפן מקצועי או חדר קעקועים. הם יוכלו לעזור לך למצוא את הגודל הנכון ולשים אותו בשבילך – והם צריכים לעשות את זה בחינם.

לאחר מכן, תצטרך לעזוב את CBR שלך במשך מספר שבועות. הקפידו לא לשנות את התכשיטים עד שהוא ריפא לחלוטין.

הבא, אתה צריך לנקות פירסינג שלך כראוי וזה אומר לעשות בערך 3 מלח ים soaks כל יום עד הבליטה נעלם לחלוטין. ניקוי ומלח ים soaves הם מאוד קל לעשות.

פשוט להרים קצת מלח ים על מזון הבריאות המקומי שלך או חנות מכולת. משרים את המלח במים חמים ומכניסים בעדינות את התערובת לפירסינג בעזרת מטלית רכה.  

לאחר פירסינג שלך הוא נרפא לחלוטין, אתה יכול לשנות את התכשיטים. השתמש תכשיטים באיכות גבוהה כי אתה קונה מחנות מקצועית, הוקמה ולתת להם לשים את זה בשבילך אז אתה לא בטעות נזק דבר בתהליך. זכרו, כלל האצבע הוא שאם בכל עת הפירסינג שלכם נדבק (כלומר, הוא כואב, אדום, חם, ו נוטף חומר ירוק) אז אתה צריך לראות רופא מיד.

מה על סיבוב?

בעיה נוספת שעולה לאחר פירסינג הגוף היא השאלה האם או לא לסובב בזמן פירסינג הוא ריפוי. ישנם שני בתי ספר של מחשבה כשזה מגיע סיבוב.

הסיבה כמה פירסרים מייעץ סיבוב התכשיטים היא לשמור את זה מפני היצמדות העור במהלך תהליך הריפוי, וכדי להבטיח את כל פיסת התכשיטים, ואת חור פירסינג, הם ניקה היטב. הסיבה לייעץ נגד פרקטיקה זו היא כי יותר מדי אנשים לסובב תכשיטים טמאים לדחוף את הקרום, לכלוך, חיידקים ישר לתוך פירסינג.

מניסיוני, זה נראה הכי יעיל פשוט לשטוף את פירסינג ביסודיות ולא לדאוג סיבוב התכשיטים, אלא אם אתה שם לב שזה מנסה מקל.

No Replies to "מהו חומר הקרום סביב פירסינג שלי?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    68 − = 58