כמה זמן מקבל קעקוע לקחת?

כמה זמן מקבל קעקוע לקחת?

במקום רק לתהות כמה קעקועים עלות, אנשים רבים אינם בטוחים עד כמה קעקוע לוקח. הנה סקירה קצרה של מה לצפות בעת השלמת עיצוב הקעקוע שלך.

הזמן שנדרש כדי להשלים את הקעקוע ישתנה מאוד על בסיס גורמים רבים ושונים. לא רק את הגודל של הקעקוע שלך אבל המיקום והצבע יהיה לשחק תפקיד העלות הכוללת ואת הזמן השקיעה חתיכת שלך מתחילתו ועד סופו.

כמו תמיד, לדון העיצובים שלך עם אמן הקעקוע שלך לקבוע את הזמן הדרוש כדי להשלים את הקעקוע שלך לפני פגישה הפגישה הראשונה שלך, כך שאין הפתעות.

גודל

הגודל של הקעקוע שלך יהיה אחד האינדיקציות הגדולות ביותר של כמה זמן זה ייקח כדי להשלים את זה. קעקוע קטן פשוט בגודל רבעי יכול להימשך שעה, שם חתיכת גב גדולה יכולה להימשך שבע או עשר. גודל העניינים במשוואה זו והזמן הוא גם כסף. ככל שנדרש כדי לסיים, ככל שהמחיר שלך יעלה.

צֶבַע

קעקועים צבע בדרך כלל לוקח זמן רב יותר מאשר להשלים שחור ואפור. האם אתה מכיר סגנונות שונים אמנות קעקוע? כמה אמנים מתמחים שחור ואפור קעקועים קו דק. אמנים אחרים מציעים כישרון צבעוני דמיון, אז לנסות למצוא את האמן שעובד הכי טוב עם סגנון האמנות האהוב עליך, בין אם זה מסורתי או דיוקן.

פרטים

פרטים שונים מאוד קעקועים. יותר מסובך היצירה שלך יותר את העיצוב ייקח להשלים.לדוגמה, אם יש לך קעקוע בסגנון תכשיטים עם הרבה פרטים פיליגרן קטן או אפילו עיצוב celtic knotwork, האמן שלך ידרוש יותר זמן כדי להשלים את העבודה שלך.

הדבר נכון גם לגבי קעקועים דיוקן שבו תשומת לב מיוחדת מבנים קטנים כגון ריסים, שפתיים ופרטים של שיער, אשר ידרוש ריכוז יותר.

כאב סובלנות

גורם נוסף שיש לשקול הוא סובלנות הכאב האישי שלך. ככל שאתה יכול לשבת בשקט עבור הקעקוע שלך יותר טוב, אבל זה לא תמיד המקרה.

הכאב משתנה ואין באמת אינדיקציה כמה טוב אתה תתאים את הכאב של קעקוע עד שאתה מקבל אחד. בשל מיקומים שונים קעקוע הנושא יותר כאב מאחרים, כמה אנשים מחליטים שהם צריכים לחזור ולהשלים את העיצוב במרווחים נסבל יותר. אם אתה מעולם לא היה מקועקע לפני, לנסות להישאר עם חלק עבה של הגוף שלך בפעם הראשונה. קעקוע קרוב העצמות על פני מבנים עצב על אזורים כגון הברך, החלק העליון של כף הרגל והצלעות יכול להיות די הלם אם זה הקעקוע הראשון שלך.

עיצוב אישי

אמנם לא חלק מהתהליך הטכני, עיצוב קעקוע מותאם אישית ידרוש גם זמן. אלא אם כן אתה נמכר על קעקוע פלאש בסיסי, האמן שלך יהיה לבלות את הזמן שלהם שינוי או להתאים את הרעיון שלך עיצוב לתאם עם שלהם. פעמים רבות דמי שירות זה הוא עטוף את העלות של עיצובים קעקוע הושלמה, אבל כל האמנים במקום הערך שלהם על העבודה שלהם ואת הזמן. אם אתם מעוניינים קעקוע מותאם אישית, לדון את כל הפרטים, כולל כמה זמן זה ייקח עבור האמן שלך כדי לתכנן את הקעקוע הפוטנציאלי, ואתה תהיה על הדרך שלך כדי להפוך סימן קבוע בתוך זמן קצר.

לוח הזמנים של האמן

לבסוף, כמה אמנים נוסעים ברחבי העולם למוסכמות שונות כדי לחלוק את אומנותם עם מגוון רחב יותר של אנשים.

אם אתה מוצא את האמן שלך נוסע לעתים קרובות, או אם אתה התחלת יצירה עם אמן בזמן אירוע קעקוע או כנס, זה עשוי לדרוש לך לנסוע בחזרה לאמן במועד מאוחר יותר כדי להשלים "עבודה בתהליך", אשר כל לתרום כמה זמן קעקוע לוקח.

No Replies to "כמה זמן מקבל קעקוע לקחת?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    49 − 42 =