האם הגוף פירסינגס משפיעות על התענוג המיני?

האם הגוף פירסינגס משפיעות על התענוג המיני?

למרות שרבים פירסינג הגוף הם אך ורק למטרות אסתטיות (דקורטיביים), לאחרים יש מטרה תועלתנית יותר: הנאה מינית ו / או שיפור. כמו בכל היבט של תרגול מיני, מה שטוב הוא דבר סובייקטיבי; מה אדם אחד מוצא מהנה, אחרת עשויה למצוא מעצבן, בעייתי, כואב, או אחרת לא רצוי. שיקול נוסף כאשר דנים פירסינג איברי המין היא כי הסיכון לסיכון כאב וזיהום מקבל אחד יש לשקול כנגד הפרס אפשרי במונחים של סיפוק מיני.

כאן ננסה לדמיין את היחסים המורכבים בין פירסינג לעונג. האזורים הנפוצים ביותר על אישה כוללים את הדגדגן ואת labia. 

הדגדגן

פירסינג הדגדגן בדרך כלל נופל לשלוש קטגוריות:  

 • אנקוד הדופק הדופק אנכית (VHC): התכשיטים חודרים למכסה המנוע ומגיעים לתחתית. התוצאה היא תכשיטים נוקב להיות במגע מתמיד עם הדגדגן.
 • אופקית הדגדגן אופקי פירסינג (HCH): כפי שהשם מרמז, פירסינג של HCH מונח דרך ברדס הדגדגן בצורה אופקית, כך שהתכשיטים מונחים על החלק העליון של הדגדגן.
 • פירסינג הדגדגן: פירסינג כי למעשה לחדור את הדגדגן הם מסוכנים הרבה יותר מאשר פירסינג מכסה המנוע. פירסייר מקצועי חייב לבחון את הלקוח הפוטנציאלי כדי לראות אם היא אפילו מתאים אנטומית פירסינג הדגדגן. אנחנו לא צריכים להגיד לך כמה רגיש הדגדגן, כמובן, וזה מסתבר זה סוג של פירסינג יכול להיות כואב. התכשיטים הנוקבים עוברים עצבים רבים - אותם עצבים שאחראים לתחושה מינית - כך שיש קצת יותר על כף המאזניים מאשר עם פירסינג. סיבוכים הם נדירים, אבל כדאי לשקול את האפשרות שלהם.

  איזה פירסינג הדגדגן הוא טוב יותר?

  אם אתה חושב על ברדס הדגדגן חודר, לזכור כי איזה סוג להגיע כנראה לא יהיה תלוי בך; זה מוכתב על ידי הפיזיולוגיה שלך ואיך piercer שלך מעריך את האתר. פירסינג מיומן, עם בדיקת אזור איברי המין שלך, ימליץ אחד חודר על השני עבור בטיחות, מיקום הנכון, נוחות, בכושר הטוב ביותר.

  יש נשים המתאימות מבחינה אנטומית לפירסינג והן יכולות לעשות את הבחירה לפי שיקול דעתן, אבל זה דבר יוצא דופן.

  בהתחשב ברירה, רוב הנשים בוחרות פירסינג VCH כי הם נוטים להיות יותר מגרה מינית מאשר פירסינג HCH. אם אתה רוצה פירסינג VCH, עם זאת, מקצועי piercer חייב לבדוק אם ברדס הדגדגן שלך הוא עמוק מספיק כדי לתמוך בו מבלי להזיק הדגדגן שלך. אם זה לא, היא צפויה להמליץ ​​HCH פירסינג במקום. 

  האם ברדס הדגדגן יעורר את הדגדגן במהלך יחסי מין? אולי. זה תלוי במיומנות של פירסר האנטומיה שלך. אם אתה מקבל את פירסינג הטוב ביותר (אנכית או אופקית) עבור האנטומיה שלך ואת פירסינג נעשה כראוי לעודד גירוי הדגדגן, אז זה צריך לשפר את הנאה במהלך יחסי מין.

  האם יכול הדגדגן פירסינג לעשות סקס פָּחוּת מְהַנֶה?

  אם אנכי או אופקי, ברדס הדגדגן חודר לא יפגע ביכולת שלך להגיע לאורגזמה. גירוי מיני מגיע מהדגדגן עצמו, לא ממכסה הדגדגן, שהוא רק קפל הגנה המגן על הדגדגן. יותר סביר להניח, פירסינג מכסה המנוע יגביר את ההשפעות של גירוי באזור.

  לעומת זאת, דגדגן חודר - מכיוון שהוא עובר את הדגדגן עצמו - יכול להיות בעל השפעות לא נכונות.

  לדוגמה, נזק עצבי עלול לגרום לך לאבד את כל התחושה באזור ואף להפחית או להרוס את היכולת שלך להגיע לאורגזמה. אמנם, זהו התרחיש הגרוע ביותר, אבל רק מומחה מקצועי מיומן צריך לבצע פירסינג הדגדגן. 

  Labia ו ונוס Piercings: חם או לא?

  לבה פירסינג הוא יותר קוסמטי מאשר פונקציונלי בטבע. זה יכול להיות ויזואלית מעוררת לך ולשותף שלך ולכן עלול לתבל את החוויות המיניות שלך יחד קצת, אבל פירסינג מעבדה לא ישפיע על הנאה מינית שלך בכל דרך פיזית גרידא. הגירוי המיני של האישה מתרחש בעיקר בדגדגן, ופירסינג פשוט אינו נמצא קרוב מספיק כדי להשפיע על עוררות בדרך זו או אחרת.

  באופן דומה, נוגה חודר - שהוא רק משטח החודר דרך "תל של ונוס", תלולית הערווה מעל אזור איברי המין - נעשה רק עבור הופעה בלבד.

  ידוע גם בשם פירסינג כריסטינה, זה יכול להיות כואב מטריד; פירסינג באזור זה יכול להחלים לאט, לקבל נגוע ורוגז בקלות, והם נוטים יותר להיות נדחתה על ידי הגוף מאשר פירסינג אחרים גניטלי. היגיינה טובה aftercare חשובים אחרי כל פירסינג, כמובן, אבל זה נכון במיוחד עבור ונוס פירסינג. בכל מקרה, זה לא ישפיע על התחושות הגופניות שאתה מרגיש במהלך יחסי מין בכלל.

  No Replies to "האם הגוף פירסינגס משפיעות על התענוג המיני?"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   + 65 = 68