תמונה סיור של קעקוע מתח גבוה

תמונה סיור של קעקוע מתח גבוה

מתח גבוה קעקוע - לוס אנג 'לס, קליפורניה.

זה מה מתח גבוה קעקוע על נ 'לה שדרת Brea נראה. זה היה כל כך מאופק שאנחנו באמת עבר על פני זה והיה צריך להסתובב ולחזור. יש מקדונלדס על בלוק ברחוב עם הרבה חניה, במיוחד ביום שני בלילה, אז החנינו ואז ניגש לחנות.

02
של 09

בתוך החנות

תמונה סיור של קעקוע מתח גבוה

שמחתי לראות שהחנות לא היתה צפופה, ולכן הם לא היו עסוקים מכדי לדבר. הצצנו סביב החנות, פוסעים הלוך וחזור כמה פעמים, בקושי מציצים מבט ממישהו שם. אז, אז המשכתי לעמוד ליד הדלפק והאיש שישב שם - מר אישיות - נעץ בי מבט זועם וחזר אל הניירת שלו או מה שהוא עשה. אף אחד לא אמר שלום או שאל אם הם יכולים לעזור. המממ.....

03
של 09

אני יכול לדבר עם מנהל?

תמונה סיור של קעקוע מתח גבוה

וכך, אחרי שצעדתי הלוך וחזור עוד כמה פעמים, מעמיד פני עניין במכונות פינבול ובמושב ארון הקודש בחזית החנות, סוף סוף תפסתי את תשומת ליבה של נערה צעירה ושאלתי אם אוכל לדבר עם מנהל. כמובן, היא היתה צריכה לדעת למה קודם, אז הסברתי שאני עם About York ניו יורק טיימס ורוצה לקחת כמה תמונות ברחבי החנות ולראיין מישהו אם היה להם זמן. אז, היא הלכה ללכת לקבל את המנהל, ונחשו מי זה היה? מר אישיותו! (מתברר שמו דניס).

04
של 09

החבל

תמונה סיור של קעקוע מתח גבוה

הסברתי בנימוס למר האישיות שהייתי ולמה אני רוצה לצלם כמה תמונות בחנות והוא הודיע ​​לי שאני יכול לקחת את כל התמונות שרציתי מהחזית של החנות, אבל לא הייתי צריך לחצות את חבל הקטיפה היה תלוי על כל צד של דלפק הקבלה. אני כמעט חושבת ששמעתי קול מתנצל בקולו כשהסביר ש"הם "מקבלים ממש מאני על אנשים שנודדים בחנות. אני לא בטוח מי "הם" אמורים להיות, אבל כנראה "הם" אין ניסיון רב בשירות הלקוחות ולהפוך לקוחות פוטנציאליים להרגיש רצוי. אם אני יכול לעשות את עצמי בבית ולקבל את הסיור המלא של כל חנות אחרת בארץ, זה לא צריך להיות שונה ב L.A דיו ולא אכפת לי מי "הם" חושבים שהם.

05
של 09

מעבר למסך

תמונה סיור של קעקוע מתח גבוה

אחרי שניצלתי כמה זריקות מהירות מהחזית של החנות והתכוננתי לעזוב, ניגש אלי בחור צעיר ואמר שאני יכול לחצות את החבל אחרי הכל. היא אמרה לי, "היא אמרה, "אני יכולה, כל עוד אני לא הולכת מעבר למסך הקטיפה מאחור - הייתי צריכה לשאול למי הוא התכוון על ידי "היא" והוא אמר שקאט פון ד'עצמה נתנה לי רשות לצלם סביב החנות. היא היתה בחדר האחורי מאחורי הווילון, אבל היתה באמצע פגישה פרטית. אז, תודה לך, קאט, על שאיפשר לי לעבור את החבל ולצלם כמה תמונות. למרבה הצער, לא היה הרבה מה לראות כי אני לא מקבל מהחזית של החדר - לא היה שום הצעה של סיור או אפילו כדי להציג את אזור העיקור, ואף אחד לא הציע את הזמן שלהם לראיון. אני בעצם נדד ללא מטרה וצלם כמה יריות, מוכן לברוח ולצאת מסביבה זה inhospitable.

06
של 09

מעבר למסך

תמונה סיור של קעקוע מתח גבוה

הבחור הזה - אני מאמין שזה נאט - ממש חייך אלי בזמן שאני רכן להסתכל מקרוב בזמן שהוא עבד. מכיוון שהיה ברור שהוא עסוק, לא הפסקתי, אבל אני באמת מעריך את ההכרה. מוג'ו, לעומת זאת, שהיה מקועקע בצד השני של החדר, רק דיבר אלי כדי לבקש ממני לא לעמוד כל כך קרוב (הייתי בערך 6 אינץ ') אל השולחן שהלקוח הניח עליו בזמן שהוא עבד. בטח אין בעיה! ללא שם: אני רק מקבל יותר ויותר fuzzies חם ככל שאני נשאר כאן.

07
של 09

Yede ו Meds

תמונה סיור של קעקוע מתח גבוה

פגשנו את האנשים היפים האלה שביקרו בדנמרק. זה Yede (מימין) ואת האחיין שלה Meds (משמאל). הם אפילו לא ידעו על תוכנית הטלוויזיה LA Ink אבל היו מבקשים מדריך טיולים היכן לקבל קעקוע ב L.A והוא כוון אותם מתח גבוה. הם נראו מאושרים מהניסיון שלהם ואני מניח שזה כל מה שחשוב.

08
של 09

דנמרק היא חמה יותר מלוס אנג'לס

תמונה סיור של קעקוע מתח גבוה

פגשנו גם את אחייניתו של ייד (למרבה הצער שמה נמלט ממני) אחרי שהיא סיימה לקבל את הקעקוע שלה ממוג'ו. זה היה הקעקוע הראשון שלה והיא היתה עצבנית מאוד, אבל אחיה ודודתה אמרו שהיא נהדרת. כל השלושה היו כל כך נחמדים לדבר איתם ושינוי מרענן מצוות הסטודיו.

09
של 09

קעקוע סיים מ - LA דיו

תמונה סיור של קעקוע מתח גבוה

זה היה הקעקוע Yede ואחייניתה שניהם. זה מאוד יפה, אבל אני רעד לחשוב כי המינימום החנות היא 200 $ אז אתה יודע את זה עלות קעקוע קטן לפחות זה הרבה.

למותר לציין, זה היה ביקור מאכזב. תוכנית טלוויזיה או לא, סלבריטי או לא, כאשר אתה מנהל עסק זה צריך להיות מטופלים באופן מקצועי לקוחות פוטנציאליים יש להתייחס בכבוד. אם אתה אי פעם מטופלים בדרך זו בכל סטודיו קעקוע, ללכת. יש חנויות אחרות שם בחוץ עם אנשים טובים יותר. אף פעם לא להסתפק ולעולם לא להניח את כל האמנים קעקוע יש כוכב רוק אגו. אל תיתן לאנשים יותר אשראי ממה שמגיע להם רק בגלל שהם בטלוויזיה או יש להם מעמד של סלבריטי. כולנו רק אנשים.

רק כמה קילומטרים L.A. Ink, ביקרנו בחנות פנטסטית עם הצוות הכי חם ומסביר פנים. בשבוע הבא, תוכל לקרוא עליהם!

No Replies to "תמונה סיור של קעקוע מתח גבוה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 77 = 84