נדל סיפור: רגל קעקוע – insightyv.com

נדל סיפור: רגל קעקוע

כמה מהחברים שלי חושבים שאני משוגע על שקיבלתי קעקועים ופירסינג רק בשביל היכולת לחלוק את הידע ממקור ראשון עם הקוראים לאחר מכן. נהלי גוף הגוף קשה לדמיין ולתאר היטב בכל דרך אחרת, אם כי.יש הבדל גדול בין הבנת משהו “בתיאוריה” לבין בעל ניסיון מעשי על מנת לאמת את הידע הכללי.

ייתכן וקיבלת קעקועים ולהכיר את הכאב הקשורים, אבל קעקועים על חלקים שונים של הגוף לגרום רמות משתנות של אי נוחות דורשים פרוטוקולים שונים לריפוי.

קעקוע ברגל, בפרט, הוא די מכאיב למדי נוטה לגרום לנפיחות. החלטתי לראות את עצמי כדי שאוכל לעבור את מה שאני לומד.

ההכנה, ומדוע הפחד אינו חוכמה

אם קיבלת קעקועים, אתה כבר יודע כי נחשול של אדרנלין פוגע בך כמו שאתה נכנס לתוך סטודיו. בשורש זה פחד. אין בכך כדי להצביע על חולשה; פחד הוא הדרך של המוח שלך לגרום לך להעריך מצב. במסגרת זו בפרט, המוח שלך שואל אותך אם אתה באמת רוצה לעשות את זה, ואת הגוף שלך מגיב עם סחרחורת עצבנית. אם אתה עובר את ההליך, אתה תרגיש סוג אחר של עצבנות אחר כך: את העומס של נתקל בפני משהו כי תיגר לך.

הידיעה הזאת – ועברו קעקוע חזה מכאיב שנדרש לתרגילי נשימה של לאמאז רק כדי לעבור – לא הופתעתי כאשר מנה בריאה של קשקוש קדם-קעקוע עקפה אותי כשישבתי כדי לדבר עם אמן הקעקועים.

זו לא תחושה לא נעימה. יש אנשים המתארים את זה כמו “למהר” ולראות בו חלק מרגש של חוויית קעקוע.

כמו כל ניסיון גופני מאתגר, הכנה מסייעת. חימשתי את עצמי במסטיק, בטלפון ובאוזניות (למוזיקה), לחטיף אחר כך, למשקה ביד, משהו לקרוא, ובקבוק של ספריי בקטין.

התהליך

עם השורה הראשונה של קעקוע ברגל, תוכל להבין מה עושה קעקוע ברגל כל כך לא נוח. זה לא פשוט כאב. כף הרגל נוטה להגיב במהירות ובאלימות רבה לגירוי (חושב “תגובה מטומטמת”). האמן מחטט ודוחף בכל מקום על הרגל שלך הוא מעורר דחף כמעט שאין לעמוד בפניו כדי להירתע. ככל שתתנגדי יותר, כך תתמתח יותר, והמתח יחמיר את הכאב. במקרה שלי, אפילו הבקטין שהבאתי לא היה מסוגל לקחת את הקצה כפי שהוא עושה בדרך כלל.

לכן, השעה הראשונה של הקעקוע היא כואבת ומטרידה; אתה בטח תמצא את עצמך, כפי שעשיתי, נכנע לדחף להירתע. אמן מנוסה יצפה לכך ויידע איך להתמודד עם זה בלי להתעסק עם העיצוב.

במיוחד אם הקעקוע שלך נמצא בצד הגדול של הרגל, אתה עלול למצוא את מחצית השעה האחרונה כמעט בלתי נסבל כמו האמן ממלא את קווי המתאר; עם זאת, היכולת לראות את הגוף היפה שלך אמנות לוקח צורה תקבלו אותך. בשלב זה, למרות שאתה פוגע, אתה תופס מטרה לכאב והוא יכול לצפות ליהנות מהתוצאות.

הריפוי

גולגלת הסוכר שלי מדהימה בהחלט והיה שווה כל להתכווץ. בימים הראשונים של שלב הריפוי היו די מעצבן ולא נוח, אם כי, בעיקר בגלל הנפיחות.

 לא עד שיום רביעי הייתי מסוגל לשים את משקלי על רגלי מבלי לגרום לה להרגיש כאילו היא עלולה לקפוץ כמו בלון שממול. שמירה על הרגל שלי מוגבה החלת חבילות קרח לעתים קרובות ככל האפשר לעזור. זה עוזר למזער את הצטברות נוזל ברגל שלך (ואת הכאב הולך יחד עם זה).

להיות מונח באופן כללי – לא מסוגל לצאת החוצה או סתם לעסוק בפעילויות רגילות – הוא מתסכל מאוד, אבל זה חיוני להתאוששות בריאה של הרגל שלך. להקריב רק כמה ימים לכל החיים של דיו יפה הוא מחיר קטן לשלם. ההתייחסות הזאת עזרה לי לסבול את התהליך ואפילו לבוא להעריך אותו כטקס מעבר.

לשים את הרגל הטובה ביותר קדימה

אוהדי דיו הגוף יגידו לך שזה ממכר, ואתה עלול למצוא את זה כדי להיות אמיתי כאשר אתה סוף סוף צעד את הספורט החדש שלך רגל קעקוע. הרגל מציעה בד שאתה יכול להסתיר או להציג בקלות, כמו גחמה שלך, לא להיות מופתע אם בסופו של דבר אתה רוצה טאט על הרגל השנייה, או קצת קישוט אחד יש לך כבר.

אחרי הכל, לאחר שעבר את החוויה של קעקוע ברגל, תוכל ללמוד כי הכאב הוא זמני ומסייע לך להעריך את הדיו ואת צורת האמנות עוד יותר.

No Replies to "נדל סיפור: רגל קעקוע"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.