המדריך שלך להגיע החזה שלך פירסד

המדריך שלך להגיע החזה שלך פירסד

פירסינג החזה, המכונה גם פירסינג מחשוף בשל מיקומם, הוא משטח נדיף מאוד חודר. עצם החזה שלך (או עצם החזה) היא עצם ארוכה, שטוחה במרכז פלג הגוף העליון שמתחבר לקולגן שלך ומגינה על האיברים החיוניים שלך. החזה נוקב, עם זאת, היא ספציפית יותר במיקום, ולכן זה נקרא לפעמים חריץ פירסינג. זה חודר אנכי ימין בין השדיים, מעל החלק העליון של עצם החזה אשר נקרא הגג, או מראש החזה.

אמנם, הבחור יכול לקבל את זה חודר, גם, אבל כדי להיות כנים האטרקציה שלו טמון להביא תשומת לב מחשוף הנקבה. חזה שטוח באמת לא יראה את זה נוקב כפי שהוא נועד, כי יהיה יותר מדי שטח ריק משני צדי זה; זה ייראה כמו צף חודר על החזה שלך, כי היה מונח עם כוונה קטנה.

אטרקטיבי ככל שזה יכול להיות, זה הוא פירסינג בסיכון גבוה ככל שיעורי הדחייה ללכת. זה צריך להיות פירסינג על ידי מישהו מיומן מאוד עושה פירסינג פני השטח, וזה חיוני כי התכשיטים הנכונים לשמש. מוט גמיש או בר השטח הם האפשרויות הטובות ביותר שלך, טיטניום נראה הכי מתכת "שתל ידידותי" אם אתה מקבל משטח בר. אחרי זה, את הדרך בה אתה זז, את הדרך שבה אתה ישן, וכיצד לטפל שלך נוקב יהיה כל תפקיד מרכזי כמה טוב של סיכוי פירסינג שלך יש ריפוי. אבל גם אם אתה עושה הכל נכון, יש סיכוי טוב כי פירסינג מחשוף שלך יהיה זמני.

אם אתה רוצה את זה לאירוע מיוחד, יש לעשות את זה בערך שבוע לפני האירוע - רק במקרה.

No Replies to "המדריך שלך להגיע החזה שלך פירסד"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    51 + = 52