קעקועים בתולת הים: האגדות והמיתוסים / – insightyv.com

קעקועים בתולת הים: האגדות והמיתוסים /

שחיה דרך שבעת הימים, גברים מקסימים עם שירי הסירנה שלהם, בנות הים כבר זמן רב נושא של מיתוס, אגדה, יופי.

יש הרבה סמליות ומשמעות נמצא בתוך הגוף של בתולת הים והם הרבה יותר מאשר רק פנים יפות. לעתים קרובות מייצגים סכנה, פיתוי, חושניות ואופי כפול, ההיסטוריה ומשמעות רבים מאחורי merfolk הם בבירור עמוק כמו האוקיינוסים עצמם. אם אתה שוקל קעקוע בתולת ים, תסתכל על כמה האסוציאציות הפופולריות יותר ומשמעויות מאחורי היצורים האלה מיתיים ולקבל נסחף הפיתוי שלהם.

Friday
של 06

אודה לים

פנטום הגולש / Flickr / CC 2.0

מאז גופנו מורכב בעיקר מים, זה לא פלא שרבים מאיתנו יש את הרצון לקפוץ הספינה לשחות ללא פחד דרך האוקיינוסים העצומים. בתולות הים יכולות לסמן את חופש החיים הזה ולעזור לנו לחלוק כבוד לבית הקדמון שלנו. שרה את שיר מתוק שלה, בתולת הים מזמין אותנו לחזור למים רגועים ולפעמים סוערים, אבל נראה מבטיח את ההגנה שלנו אם נלך. כמה מפתה!

02
של 06

יוֹפִי

בתולות ים אוהבים להתחמם בשמש, מסרקות את שערן ומביטות אל תוך מראות כף יד המתפעלות מהיופי שלהן. כנסיות השתמשו זה מכבר בסמליות של בת הים כדי לתאר את ההבלים כאחד משבעת החטאים הקטלניים. בשחייה צבועה בין בתי ספר של דגים, המתואר בציורי קיר בכל כנסיות כדי לעודד את האדם להימנע דרכי השטן, בתולות ים לקחת על עצמו קונוטציה שונה לחלוטין מיתולוגיה יוונית.

במקום להיות קשורה לחטא, בנות ים הן הצאצנים הנערצים של אפרודיטה ונוגה, אלות האהבה והיופי כאחד. למה לא לחגוג ולאמץ את היופי הפנימי והחיצוני שלך עם קעקוע בתולת ים?

03
של 06

חוּשָׁנִיוּת

כמובן, בתולת הים יש כוח חושני. עקומות חשופות וחזה ארוך זורם הן סמלים ליופיה הנשי. כדי להוסיף את היופי שלה, בנות הים אינן מתביישות על חשיפת גופם. בתקופה הוויקטוריאנית, כאשר נשים נחשבו כמכוסות ומלבשות את שערןן לסגנונות שמרניים, בנות הים הניחו לגלימות הגליים שלהן לרדת, השליכו את הכללים הצדה, והשתעשעו בשמחה בים. לפחות באגדה.

04
של 06

הֶרֶס

האם זה באמת הוגן לקרוא את בתולת הים מסוכן? למרבה האירוניה זה לא היה עד התקופה הוויקטוריאנית כי בתולת הים היה dubbed אמין. אולי היתה זו אשתו הקנאית של מלח שהתחיל את הסיפור הזה? מה שהיה פעם רק סיפור סיפורים מקסים הפך במהרה למפתה שהורידה אוניות והטביע כל אדם שעקב אחרי הפיתיון שלה. חתונה טובה או זוגות קעקוע כדי לעודד נאמנות? אוּלַי.

05
של 06

טבע כפול

תמיד נותן עדיין עדיין לוקח, זה הטבע הכפול של בת הים. כאלת עתיקה, בנות הים סיפקו מים לגידולים, אך גם תרמו סופות קטלניות וגלים שהביאו להשמדה המונית ולאובדן חיים. אם אתה נותן ומעניק, קעקוע בתולת ים עשוי לעזור ללכוד את המהות של הדמות שלך, וכמובן, הפיתוי המסוכן שלך.

06
של 06

בתולות ים מסביב לעולם

אם אתה שוקל ברצינות קעקוע בתולת ים, ייתכן שתרצה לחקור תיאור בדיוני של merfolks כי הם חגגו ברחבי העולם. ישנם סוגים רבים של בנות הים ואת ההיסטוריה שלהם legends להשתנות. ברוסיה, רוחות מים נקראות רוסלקה. בסקנדינביה מתנהג האומן בצורה טובה ומועילה. לא משנה מה הארץ האגדות ברד, רוב מירמן יש את התכונות של אלות פוריות, ככל הנראה בגלל תפיסות טרום נוצרי שלהם מן האמונה כי אלוהויות שלטו במים. יש לך את הרגליים רטובות? הפיצוץ יותר לתוך העולם של ההיסטוריה בתולת הים כאן.

No Replies to "קעקועים בתולת הים: האגדות והמיתוסים /"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.