פרנום משפר את חיי המין של אדם אחד – insightyv.com

פרנום משפר את חיי המין של אדם אחד

“אנשים מקבלים פירסינג עבור מגוון רחב של סיבות החל להיכנס ליחסים חדשים, ביטוי של אינדיבידואליות, הנאה מוגברת במהלך יחסי מין עד פופולרי אי פעם” השטן גרם לי לעשות את זה.הניסיון שלי:

לפני 5 חודשים בערך, נרשמתי תרופה נוגדת דיכאון אשר אחת מתופעות הלוואי שלה הייתה תפקוד מיני (ירידה ביכולת לאורגזמה). הרופא שלי מבטיח לי שזה זמני עד שאשלים את תקופת התרופה של 9 חודשים.

כפי שמתי לב לירידה ניכרת בעוצמת האורגזמה שלי, נזכרתי שקראתי כיצד פירסינג מסוימים של גניטלים יכולים להגביר את הרגישות וההנאה.

שוחחתי על כך עם פירסייר (מביך למדי), והיא הציעה שפרנום עשוי לעזור. העור מתחת לראש הפין הוא פירסינג ו ישר barbell או תכשיטים אחרים מוכנס. הרעיון מאחורי זה הוא לשפר את הרגישות ובסופו של דבר נותן יותר הנאה.

פירסינג בפועל הלך חלקה. ראשית, השטח ניקה וחיטוי, ואז נקודות הכניסה והיציאה מסומנים בקפידה. זה חשוב כמו אנשים ואת החלקים שלהם לא כל נוצר סימטרי. מלקחיים שימשו לצבוט את שתי שכבות העור יחד. כשהתכונן, קראס את הפירסר, ביקש ממני לנשום עמוק, ובנשיפה השלישית שלי היא פילחה אותי. הרגשתי קצת כאב, אבל שום דבר לא נסבל כמו שציפיתי. המשקולת הוכנסה, וכדור הסיום נדלק והידק.

שום דבר. הסתכלתי על זה עם “קול”. כמו כן, קיבלתי ערכת aftercare, הוראות מילולית בכתב איך לטפל חתיכת פלדה חדשה שלי.

מאז אותו יום גורלי, חזרתי ליהנות ממין. הרגישות הנוספת של הפרנום הגבירה את האורגזמה. בשבוע שעבר קיבלתי פרנום שני על 5/8 “נמוך יותר מאשר הראשון.

מקווה שאני לא מקבל מכורים זה כמו בסופו של דבר, אני מתכנן להוסיף עוד כמה כדי להשלים את מה שנקרא סולם frenum.

אני מקווה שתמצא את המידע הזה מעניין. אולי פרנום הוא מה שהרופא היה צריך לרשום מלכתחילה ולא לתרופה “.

-אלן

No Replies to "פרנום משפר את חיי המין של אדם אחד"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.