תחתון גב קעקועים ואת הנשים מי רוק – insightyv.com

תחתון גב קעקועים ואת הנשים מי רוק

הגב התחתון קעקועים נוטים להעלות על הדעת הרבה הנחות על הנשים ללבוש אותם. הכל מתחיל במונחים של סלנג: “הפיתיון האחורי”, “לוחית הרישוי של קליפורניה”, “הכידון”, “כפתור הכפתור” ועוד הרבה. כמובן, הידוע לשמצה “חותמת הנווד” הוא הנפוץ ביותר מבין אלה. זה מטעה מעליב המציע נשים שבוחרות ללבוש קעקועים מותניים הם מופקעים – וברמה עמוקה יותר, מדברת על פסקי הדין העקשנים שהחברה עושה על המיניות הנשית.

אפילו בחברה “הנאורה” של ימינו, אנשים לא מודעים לוקחים את הסטריאוטיפ למקומות אפלים אפילו יותר ולטעון תמיכה מדעית. רישום במילון העירוני אומר את זה של נשים ללבוש קעקועים מותני:

“הבחורות האלה עם בולי הנוודים הן מסוג הנערות שאתה לוקח הביתה. אל ¯ לא להיכנס לתוך מערכות יחסים עם אותם כי הם לעתים קרובות בוגר זהב חריגה לחפור מי לישון עם כולם. אה כן, ודא שאתה משתמש גומי כי אתה לא רוצה בסופו של דבר עם chlamydia trachoma (אשר 1 מתוך 20 נשים יש בין הגילאים 14-39 על פי מרכז בקרת המחלה … כנראה הרבה יותר גבוה אם יש להם נודד חותמת בהתחשב צבע מדעי [sic] בין slottiness ו בולים הנווד). כמו כן, אם הם קופצים תינוק (מה שהם עושים לעתים קרובות), הם עשויים להיות בעיות מקבל אפידורל דרך קעקועים שלהם בגב התחתון.

ההצהרה לעיל מוטעית בכל רמה, כמובן; הוא מלא של זיופים, תפיסות מוטעות, דעות קדומות ובושה ללא שום בסיס במחקר המדעי.

מקורו של המונח

כאשר והיכן המונח הראשון צץ למעלה לא ברור. בשנת 1992, סנט פטרסבורג טיימס השתמשו בו כדי לתאר חותמות מזון. בשנת 1999, הוא הופיע ב כוכב טורונטו סיפור על חותמת צ’רלי צ’פלין. הפרשנות של היום למונח, עם זאת, סביר להניח פרץ אל המקום כאשר “Saturday Night Live” השתמשו בו במאי 2004.

לאחר מכן, השימוש בו הפך נפוץ.

באשר לעיצובים, “קעקועים” נודדים היו בעיקר סמלים קלטיים שנראו כאילו הוטבעו על העור בבסיס עמוד השדרה. כיום, הביטוי מתייחס לכל קעקוע באזור זה של הגוף.

מיניות וקעקועים בגב התחתון

התפיסה של קעקועים מותניים כמו “slutty” היא, במקרה הטוב, מצערת, במקרה הגרוע, סקסיסטי. הבחירות שאשה עושה על הפעילות המינית שלה הן עד לה ולא צריך להישפט יותר מאלה של גבר.

הקושי נובע מכך שבני אדם מתלבשים ומקשטים את גופם הם סוג של תקשורת. אישה שמקבלת (ומראה) קעקוע על העקמומיות התחתונה של גבה מבטאת חושניות וביטחון מיני.

למרבה הצער, זה עדיין עושה הרבה אנשים לא נוח, וביטויים כאלה יש היסטוריה ארוכה של להיות בושה. אבל התפיסות החברתיות משתנות. מראה גב תחתון קטן, עם או בלי דיו, הוא עכשיו לא שונה מאשר מראה העור על כל אזור חושני אחר של הגוף. בשנת 1800, אישה נחשבה צנועה אם היא הראתה את הכתפיים או הרגליים. בתחילת המאה ה -20 תמונות pinup של “יפהפיות רחצה” בבגדי נחשבו פורנוגרפיים. גם באמצע שנות ה -20, “בנות טובות” מעולם לא הראו מחשוף.

בחברה המודרנית, נשים חופשיות יותר מאי פעם כדי להדגיש ולבטא את המיניות שלהם, בין אם זה מה שהם לובשים או מה שהם עושים. עם זאת, “שרפה בושה” נמשכת, ואת ההנחות השליליות על אלה רוק מותניים קעקועים הם דוגמאות בולטות.

לתשומת לבך: ברוך הבא או לא?

אם יש לך גב תחתון קעקוע לבחור להציג את זה על ידי לובש ג ‘ינס נמוך או גידולים יבול, אתה צריך לקבל את העובדה שאתה הולך למשוך תשומת לב. כל עוד אתה מרגיש בנוח עם זה והוא יכול להתמודד הן חיוביות ושליליות, אין שום סיבה בשבילך כדי לכסות. העצמת עצמך כאישה חזקה, עצמאית, בטוחה מבחינה מינית מחייבת להיות מסוגלת לשאת את עצמך בצורה מכובדת למרות התגובות השליליות.

איש אחד התבדח על זה על לוח מודעות ואמר:

“אני לא רואה שום דבר רע עם קעקועים, כל עוד הם לא מכסים את כל הגוף שלהם איתם. אבל אתה יודע מה אני מוצא ממש מצחיק? זה כאשר ילדה יש ​​קעקוע על הגב של הגב שלה לובש חצאית מיני או ג ‘ינס לחתוך נמוך עם הדף חושף את הקעקוע … כשאני, אהם … ADMIRE … יצירות האמנות שלה על הגב שלה, היא מתחיל להתלונן על איך אני כמו כל האנשים שמתפשטים בעיניהם “.

תגובות לא הולמות

אם אתה לא רוצה שאנשים יראו את קעקועים שלך, לא להציג אותם. מראה קעקוע תחתון, עם זאת, הוא לֹא הזמנה פתוחה לאחרים לבצע הערות מיניות. כמו כן, רק בגלל שאישה מחליטה לטעון את עצמה מבחינה מינית לא אומר שהיא צריכה להיות כפופה לכל ההנחות על ההתנהגות המינית שלה.

שורה תחתונה: כן, אנשים עושים לעתים קרובות פסקי דין מסוימים על נשים עם קעקועים בגב התחתון, אבל אין אמת הטענה כי נשים אלה הם מופקר יותר מכל אחד אחר. בעוד הבחירות שלה לא צריך להיות מספוא לרכילות או ספקולציות, אנשים הם אנשים, ואת הסטריאוטיפים נמשכת. אם אתה אישה שרוצה קעקוע נמוך יותר, לכו על זה.

אם אתה מודאג לגבי אנשים שופט, יש לך שתי אפשרויות: השתמש בזה הזדמנות לפתח את הביטחון העצמי שלך ללבוש את הקעקוע בגאווה, או לכסות אותו ולשמור אותו כמשהו שאתה נהנה מבלי להציג את זה. כך או כך, לקבל את הקעקוע אם אתה רוצה את זה. הבחירה בידיים שלך. ואם אתה מבין אלה שישפטו אישה עם “חותמת נוודים”, הגיע הזמן להפסיק לבוש – ולהתחיל להעריץ אותה על האדם הבטוח, הגאה שהיא.

No Replies to "תחתון גב קעקועים ואת הנשים מי רוק"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.