מה זה מד מדדים מתכוון פירסינג תכשיטים? – insightyv.com

מה זה מד מדדים מתכוון פירסינג תכשיטים?

כיצד נמדדת תכשיטי הגוף? תוכלו לשמוע על גדלים מד שונים עבור תכשיטי גוף, אבל אם אתה חדש מדידות אלה, אתה רוצה לברר כיצד eyeball אותם. מה אופייני למדדי תכשיטים הגוף?

חיישנים עבור תכשיטי גוף

מד המילה (מבוטא GAYJ) משמש כדי להתייחס עובי של תכשיטי גוף, כמה רחב פיר של פירסום ולא כמה זמן זה. זה מתייחס עד כמה גדול של חור פירסינג נדרש כדי להתאים את התכשיטים.

מד הוא מקוצר g. גדלי מד הם בדרך כלל מספר ואחריו G או מד המילה.

גדלי מד פועלים בכיוון ההפוך, כלומר מספרים גבוהים יותר (כמו מד 16) הם דקים ממספרים קטנים יותר (כמו מד 6). זה קטן יותר הוא גדול יותר גדול הוא כלל אצבע קטן הוא נגד, אז תצטרך לזכור באופן פעיל את העובדה.

כאשר דנים מדדים, מד גדול פירושו גדול יותר, אבל זה בא לידי ביטוי עם מספר קטן יותר. אם נאמר לך שאתה צריך מד גדול יותר מ 14, אתה צריך להסתכל על 12 או 10, לא בשעה 16.

המילה מדד מתייחס להגדלת גודל של פירסינג חור כדי להכיל תכשיטים גדולים יותר. אתה מותח את פירסינג.

טווח של מחוונים עבור תכשיטי גוף

גוף מדדי תכשיטים בדרך כלל נע בין 18 גרם ל – 00 גרם. ככל שגודל התכשיטים עולה על 00 גרם, גודל התכשיטים מתבטא במידותיו בפועל, כגון עם שקעים של 1/2 אינץ ‘.

הנה איך מדדים להשוות לקטרים ​​אינץ ‘ו מילימטרים:

 • 18 מד = 0.04 אינץ ‘(גדול מ 1/32 אינץ’), 1.0 מ”מ (אוזן, פירסינג האף)
 • 14 מד = 1/16 אינץ ‘, 1.6 מילימטרים (לשון, טבור, labret, פטמות, פירסינג מחיצות)
 • 8 מד = 1/8 אינץ ‘, 3.3 מילימטרים
 • 2 מד = 1/4 אינץ ‘, 6.5 מילימטרים
 • 0 מד = 5/16 אינץ ‘, 8.3 מילימטרים
 • 00 מד = 3/8 אינץ ‘, 9.3 מילימטרים

  מציאת מד של תכשיטי הגוף שלך

  אם אתה צריך לדעת איזה מד שלך הוא פירסינג תכשיטים, הדבר הטוב ביותר לעשות הוא לחזור ולשאול פירס שלך. אלא אם כן אתה מבקש משהו אחר, רוב piercers יש גודל סטנדרטי הם מעדיפים להשתמש עבור תכשיטים Starter. רוב פירסינג המתנע הם בדרך כלל 14 או 16 מד, אם כי חלקם עשויים ללכת כמו גדול כמו 12 או קטן כמו 18.

  הדבר לזכור הוא כי ברוב המקרים, מדדים גדולים הולכים להיות האפשרות הטובה ביותר שלך. מד קטן מאוד כמו 18 או אפילו 16 פועל סיכון גדול יותר של הגירה כי זה יכול לפעול מאוד כמו חוט של חותך גבינה, חיתוך דרכה דרך העור וגורמת הרבה כאב ודחייה אפשרית. כל עוד זה פירסינג כראוי, מד גדול יותר כגון 14 או 12 יהיה הרבה יותר יציב.

  חלק ימנע מדדים גדולים יותר, כי הם מניחים כי מקבל פירסינג עם 12 יפגע הרבה יותר מאשר מקבל פירסינג עם 16. זה באמת לא המקרה כמו שלה הולך להיות לא נוח בכל מקרה אבל זה לא בלתי נסבל. זה גם שווה את זה כדי להבטיח פירסינג אתה לא צריך להסיר כמה חודשים לאורך הקו בגלל הגירה.

  No Replies to "מה זה מד מדדים מתכוון פירסינג תכשיטים?"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.