למה לצפות כאשר קבלת קעקוע

10174204.jpg

ג 'י פטרשוק / Getty תמונות

אם אתה חושב על מקבל את הקעקוע הראשון שלך, אבל הם לא מכירים את התהליך, המחשבה עשויה לפגוש אותך בציפייה. פחד מהלא נודע יכול לפעמים לעצור אותנו מלעשות דברים שאנחנו באמת רוצים לעשות. אתה עלול להיות מודאג שזה יזיק יותר מדי. אתה יכול להיות מודאג כי אתה לא יודע אם האמן עושה משהו לא בסדר.

הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות הוא לחנך את עצמך על תהליך של יישום קעקוע, וככה אתה תהיה מוכן לדעת למה לצפות כאשר אתה יושב בכיסא של האמן. אז, איך הוא קעקוע מוחל על העור? מתחילתו ועד סופו, מאמר זה אגיד לך בדיוק איך העור האנושי הופך לעבודת אמנות יפה.

לאחר שהחלטת על עיצוב קעקוע שלך האמן שלך, תידרש להראות זיהוי תקף להוכחת הגיל. ייתכן שתתבקש גם את כתובתך ואת מספר הטלפון שלך, כך שהאמן שלך יוכל ליצור איתך קשר בעתיד אם יהיה צורך בכך. ברוב האולפנים, התשלום חייב להתבצע לפני מתן השירותים. זה תלוי בכל סטודיו כדי להחליט אילו שיטות תשלום הם מקבלים. לא משנה מה השיטה שאתה משלם, לוודא שהם נותנים לך קבלה.

02
מתוך 10

יושב יושב ראש הכבוד

לאחר הניירת שלך מלא, אתה תהיה יושב על הכיסא קעקוע. לפעמים זה באזור עבודה פתוח, ולפעמים חדר פרטי בהתאם למיקום של הקעקוע שלך. אם אתה ביישן ולא רוצה שאחרים יראו, אתה יכול לבקש חדר פרטי, אבל להיות בטוח שעשית את זה מראש. הרבה אולפנים להשתמש כיסאות בסגנון שיניים, חלקם משתמשים כיסאות שולחן רגיל, וכמה ספסלים להשתמש. האמן שלך יעשה הכי טוב שלו כדי לגרום לך נוח עבור הקעקוע שבחרת.

03
מתוך 10

גילוח נקי

עכשיו הגיע הזמן להכנת. האזור של הגוף שבחרת עבור הקעקוע שלך יהיה לנקות, בדרך כלל עם אלכוהול שפשוף. לאחר מכן, כל שיער יוסר מן האזור על ידי גילוח אותו עם תער חד פעמי חדש אשר יבוטל לאחר בשימוש. אפילו את מיטב השערות יכול להפריע בדרך ולגרום לבעיות, אז זה צעד מכריע, גם אם אתה לא יכול לראות שום שערות. לאחר מכן, האזור ינקה שוב כדי לוודא שהוא חלק ומוכן להעברה.

04
מתוך 10

ביצוע ויישום העברת סטנסיל

רוב האולפנים קעקוע להשתמש מכונה הנקראת תרמית פקס לעשות סטנסילים שלהם. זה חוסך פשוטו כמשמעו שעות של זמן מעקב על ידי פשוט החדרת העיצוב קעקוע שלך לתוך המכונה, וזה מעביר אותו על נייר תרמי מיוחד בתוך שניות.

לאחר סטנסיל שלך מוכן, הגיע הזמן ליצור את ההעברה על העור שלך. כמה אמנים ישתמשו בסבון או במים כדי להרטיב את העור, וכמה ישתמשו דאודורנט מקל. אלה סיוע בהפיכת העברת עיצוב טוב יותר כהה על העור שלך. כאשר הנייר הוא משך הרחק העור שלך, זה יעזוב אותך עם סגול- ish כחול הדמות של הקעקוע העתידי שלך.

05
מתוך 10

הכנת מכונת קעקוע וציוד אחר

זה בשלב זה כי האמן שלך יתחיל להכין מכונת קעקוע שלהם. צבעי הדיו יוכנסו לספלים זעירים הנקראים "כובעי דיו", והמחטים והצינורות יוסרו מהשקיות הסטריליות שלהם ויושמו במכונה. מים נקיים, מזוקקים ישופכו לכוס לניקוי המחטים במהלך תהליך הקעקוע ולשנות מצבע אחד למשנהו. משחה A & D או וזלין יוצבו על משטח נקי לשימושך בלבד.

06
מתוך 10

תחילת העבודה

משחה קטנה ימוקמו על עיצוב ההעברה שלך מכמה סיבות. אחת היא שזה עוזר לשמור על העברת על עוד בלי לשפשף אותו בטעות, וזה גם עוזר המחט להחליק לאורך העור בצורה חלקה יותר, וזה בהחלט הולך להיות נוח יותר לך! לאחר משחה מוחל, הגיע הזמן עבור השורה הראשונה.

אם אתה עצבני, לא לעצור את הנשימה. קח נשימה עמוקה, איטית ועמוקה ונסה להירגע. ברגע הראשון או כך יהיה הגס. לאחר מכן, העור שלך יהיה קצת להתרגל אליו ואת הכאב יתחיל לשכב.

07
מתוך 10

הצללה וצביעה

לאחר כל הלימות נעשה, האמן שלך יכול לנשום קצת יותר קל בידיעה כי הם לא צריכים לדאוג יותר את ההעברה. עכשיו הגיע הזמן להיות יצירתי עם קצת הצללה ואולי צבע. בהתאם לגודל של הקעקוע שלך, האמן שלך יכול לעבור קבוצה שונה של מחטים שנקרא magnums (או mags) אשר נועדו עבור צביעה ו הצללה. הם יכולים אפילו לעבור מכונות קעקוע לגמרי. הצללה וצביעת יכול ללכת די מהר, ולפני שאתה יודע את זה, יש לך קעקוע שלם.

08
מתוך 10

הקעקוע הסתיים

האמן שלך אולי כמו תמונה של הקעקוע שלך לתיק שלהם. הם לנקות אותו ולפעמים אפילו להחיל מגבת חמה אליו תחילה. אז הם ייקחו תמונה, וזה הזמן המתאים לך לקבל זריקה, גם, אם הבאת מצלמה יחד. צילום תמונה לאחר משחה מגן מוחל גורם בוהק, ולכן עדיף לעשות את זה עכשיו. אם מסיבה כלשהי אתה לא רוצה שהאמן יצלם תמונה, פשוט אמור זאת. אתה לא מחויב לתת להם.

09
מתוך 10

חבישה וחבישה

עכשיו הקעקוע שלך הוא סיים ונקי, זה צריך להיות מטופל בדיוק כמו פצע. שכבת מגן של משחה יחולו על הקעקוע כדי למנוע פלישה של חיידקים מוטס שיכולים לגרום לזיהום. אז תחבוש תחול, וזה יהיה מוקלט למעלה כדי לוודא שהוא מאובטח. חשוב שתחבשו את התחבושת הזאת למשך הזמן שאמן המורה שלכם, מה שמביא אותנו לשלב האחרון שלנו: טיפול.

10
מתוך 10

קבלת הוראות לטיפול

האמן שלך ייתן לך הוראות לאחר הטיפול. אלה צריכים להינתן הן בעל פה, ועל פיסת נייר לך לקחת הביתה איתך. חשוב שתקשיב ותעקוב אחר ההוראות שניתנות לך. מנקודה זו ואילך, זה באחריותך לוודא הקעקוע שלך נלקח היטב של. האמן לא ניתן להאשים אם אתה מקבל זיהום כי אתה לא פעל לפי ההוראות.

No Replies to "למה לצפות כאשר קבלת קעקוע"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 12 = 22