האם “חצי קבוע” קעקועים נדל? – insightyv.com

האם “חצי קבוע” קעקועים נדל?

אני מניח שכבר שמעת על הקעקוע הקבוע למחצה – זה שנמשך רק שישה שבועות או שישה חודשים. או היה זה 6 שנים? נראה שאף אחד לא יודע בוודאות כי זה לא יכול להיעשות. עם זאת, מה ניתן לעשות הוא לקנות כמה קטעי מדה של אנשים יפים ספורט קעקועים הירך או לתלות שאנגל אומר שאתה קעקוע המציע זמני אמנות בדיו. 

לאחרונה, אני כבר תוהה מדוע אנשים רוצים קעקוע למחצה קבע מלכתחילה.

אז עשיתי את המחקר וגיליתי כי למעלה מ -40% מהנישואים האמריקאיים מסתיימים בגירושין, ובאופן לוגי, אחוז גבוה יותר של יחסים רציניים ארוכי טווח נכשל. כלומר, ייתכן שיהיה עליך לחיות עם הקעקוע שלך יותר מאשר בן הזוג שלך או אחר משמעותי. קל לראות מדוע הרעיון של קעקוע עם תוחלת חיים קצרה כל כך מושך כל כך הרבה אנשים. 

האם יש באמת דבר כזה קעקוע שאינו קומיטל?

העובדה היא, כאשר אתה מכניס דיו קעקוע מתחת לעור, זה שם טוב כי בעצם, אתה “לחפור” לתוך העור. כן, הדיו עלול לדעוך עם הזמן, אבל זה לא ייעלם – פעם. אין דיו קסום שדועך לגמרי אחרי זמן מוגדר מראש.

כמה אמנים קעקוע יגידו שהם מקעקעים את הדיו כל כך קל כי זה לא הופך להיות קבוע. כאילו איכשהו זה רק מוטבע לתוך שכבה זמנית של העור כי יהיה לשטוף, כמו הרבה להחיל שטיפה צבע השיער שלך.

אלא ששטיפת שיער אכן תתפוגג לאחר כחודשיים בגלל שטיפתה בשמפו.

מה המקצוענים צריך לומר

שקול את זה: גוף האדם יש שלוש שכבות עיקריות של העור, ואת רוב הקעקועים מוטבעים לתוך השכבה השנייה. עם זאת, אם אתה רק נכנס לתוך השכבה הראשונה של העור (אשר ידרוש כירורגי אם לא קסום דיוק) דיו עשוי אכן לדעוך אבל זה לא יהיה דוהה באופן שווה ולא לעולם לדעוך לחלוטין.

אם היית הולך בדרך זו, היית נשאר עם חצי מכוערים קעקוע עם כתמי דיו כי יאהבו שהם היו מיושמים באופן אקראי פה ושם.

קליקס טאטו מצטט מאמר מהניו יורק טיימס שבו ד”ר ארתור מוריס, מנתח פלסטי, אומר: “קעקוע נמשך רק אם הוא נכנס לדרמיס (שכבת התאים שמתחת לאפידרמיס). אין קרקע אפשרית “. באותו מאמר, Lal Hardy, של הברית של קעקועים מקצועיים אומר, “אולפני קעקוע מקצועי לא יתקרב אלה שנקרא זמני קעקועים.זה ספר ספרים ודוכני השוק שעושים אותם.אנשים עושים את זה אולי אפילו מאמין קעקועים הם זמניים, אבל אלה מקבלים אותם חזירים גיני. “

הונאה פראייר

ביסודו של דבר, האמנות של חצי קבוע הוא רק תרמית. סטיק-און קעקועים הם זמניים (וגם שלושה עד שבעה ימים) ואמנות החינה היא זמנית (ונמשכת שבועיים עד ארבעה שבועות) וקעקועים קבועים. אלה הן האפשרויות האמיתיות היחידות שיש לך.

ביקרתי לאחרונה באתר האינטרנט שלה קידום הקעקועים למחצה כי מובטחות להישאר על, ונראה טוב, עד שבעה שבועות ואז להיעלם. היה אפילו תמונה של איך אתה יכול בקלות ליישם קעקוע משלך בבית.

היה גם קידום בחלק התחתון של הדף מבטיח לשלוח לך 100 $ בשווי של דיו קעקוע חינם אם אתה שולח את הדוא”ל שלך. אתר זה, ועוד רבים אחרים כמו זה, לצרוח הונאה. 

בסופו של דבר, אם אתה לא מוכן לשמור את הקעקוע שלך למשך שארית חייך, עדיף לא לקבל אחד בכלל.

 

No Replies to "האם "חצי קבוע" קעקועים נדל?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.