הדרך הטובה ביותר לטפל קעקוע החדש שלך | insightyv.com

הדרך הטובה ביותר לטפל קעקוע החדש שלך

הדרך הטובה ביותר לטפל קעקוע החדש שלך

קעקוע aftercare סתירות הם נורמה בתעשייה. למעשה, כל סטודיו יש שיטות משלו הטוב ביותר לריפוי אמנות הגוף. כמה גיליונות קעקוע לאחר טיפול מומלץ כביסה עם סבון אנטיבקטריאלי, טיפול עם משחה אנטיבקטריאלי במשך שלושה עד חמישה ימים, ולאחר מכן מעקב אחר זה עם קרם גוף לחות. אחרים יגידו לך כי משחה אנטיבקטריאלי הוא “לא לא” ופשוט לשמור על הקעקוע נקי ולהשתמש קצת שמנת.

ואז אמני בית הספר הישן ממליצים לא להשתמש בכל משחות או קרמים בכלל, שכן הם כלי רכב עבור חיידקים יכול לגרום לזיהום ו scabbing. אמנם, זה יכול להיות די מבלבל. אז עם כל הדעות השונות שם בחוץ, איך אתה באמת יודע מי נותן את העצה הטובה ביותר?

האבולוציה של משחה לטיפול קעקוע

ג’לי נפט היה פעם אחת בשימוש נרחב ביותר aftercare קעקוע המוצר. זה זמין מאוד, זול, פשוט עושה את העבודה. עם זאת, אמנים מודרניים מייעצים נגד שימוש במוצרי נפט מבוססי כי לא רק שהם מנקזים את הצבע מקעקוע, אבל גם איפור נקבובי שלהם מונע מהאוויר להגיע הפצע ומאפשר לו לרפא.  

אחר כך הגיע המשחה האנטיביוטית המשולשת ללא מרשם, נויספורין. הוא מכיל מרכיבים ריפוי כי להילחם בזיהום וזה לא משנה את צבע הקעקוע כמו חלופת ג’לי נפט.

אבל לאחר כמה שנים של שימוש מומלץ, אנשים התלוננו על תגובות אלרגיות שהביאו גושים אדומים זעירים על האזור הנגוע. ברגע שהבליטות האדומות נעלמו, יחד איתם, הם לקחו את הדיו של הקעקוע, משאירים את הלקוח עם עיצוב מנוקד.

לאחר מכן בא Bacitracin על היתרונות הבולטים שלה על Neosporin.

פחות אנשים הגיבו למוצר זה ותוצאות הצביעה נותרו יפות. אפילו עד היום, Bacitracin הוא אחד המוצרים המומלצים ביותר – אבל יש לו כשלים שלה. לקוחות עדיין מדווחים על תגובות אלרגיות למשחה זו (אם כי פחות מנויספורין), ובסייטראצין יכול גם לגרום למה שאמנים מכנים “קעקוע בוכה” – קעקוע שמדליף כמות קטנה של דיו מהפצע, גם לאחר כמה ימים של ריפוי.

אז נראה כי כמה אנשים לא jive עם משחות אנטיבקטריאלי. 

מודרני ריפוי ייעוץ

משחה A & D – בעיקר שנקבעו עבור חיתול פריחה- tops רשימת מומלץ קעקוע aftercares קעקוע. A & D מכיל גם ויטמין A ו- D (ומכאן שמו) כדי לטפל שחיקה ופצעים קלים. זה גם שומר על העור גמיש באופן טבעי מגן עליו מפני אורגניזמים חיצוניים. A & D של אחד נפילה היא שזה לא ימנע זיהום בשל היעדר תכונות אנטיבקטריאליות. אבל אנשים בריאים לא צריך לדאוג – קעקוע נקי הוא קעקוע בריא זיהום קרמים משחות הם באמת רק אמצעי זהירות יותר מאשר הכרח.

כמעט כל אמנים ממליצים להשתמש קרם לחות לאחר מתן הקעקוע שלך לרפא במשך כמה ימים. כמה באמת ממליצים להשתמש אך ורק קרם מהיום הראשון.

אבל זה המקום שבו זה נעשה מסובך, כמו מותגים שונים של moisturizers מכילים מרכיבים שונים, חלקם אשר יכול להזיק לקעקוע החדש שלך או לגרום לתגובה. תסתכל על רשימת החומרים ולהישאר במרחק של קרמים המכילים לנולין (שמן טבעי שמגיע צמר כבשים), אם אתה אלרגי לצמר. להתרחק שעווה דבורה לא מזוקק, אשר יכול לסתום נקבוביות, מכילים מזהמים, לחנוק את העור הריפוי שלך. וצבעים וניחוחות הם רעיון רע לכל מקום לשים על הפצע פתוח בכל מקרה. ההימור הטוב ביותר עבור קרמים הם מבוססי קרמים מבוססי salves (לחפש אלה עם ריפוי השורש comfrey) נמצא בחנות מזון הבריאות המקומית שלך. 

לבסוף, עשה במיוחד מוצרים aftercare קעקוע, כמו קעקוע גו, הם צצים כמו עשבים שוטים. כמה אמנים מאוד המליצו להם ויש אומרים שהם בזבוז כסף.

אבל אלה cref משולבים לעשות יותר מאשר רק לרפא את הקעקוע שלך – כמה מכילים sunblock ומפחיתים כאב – כל כך בלתי אפשרי לדעת מה לבחור. בדוק אם האמן המקומי שלך נושא מוצר מועדף לפני רכישת משהו אקראי באינטרנט.

כשזה מגיע ישר אליו, בעקבות ההמלצות של הסטודיו המקומי שלך הוא תמיד הכי טוב. אחרי הכל, הם אנשי המקצוע. אם אתה רגיש לתגובות אלרגיות, יש אמן הקעקוע שלך לספק כמה חלופות בשבילך. הפסק להשתמש מיד אם אתה נתקל בבעיות עם כל מוצר טיפוח העור. ואל תהיה קמצן כשזה מגיע לקנות קרם יקר. קעקוע שלך יחזיק מעמד לכל החיים, במיוחד אם אתה מטפל בזה.

No Replies to "הדרך הטובה ביותר לטפל קעקוע החדש שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 14 = 18