כל מה שאתה צריך לדעת על פירסינג | insightyv.com

כל מה שאתה צריך לדעת על פירסינג

כל מה שאתה צריך לדעת על פירסינג

א פירית דית ממוקם בדיוק מעל הטרגוס (בתמונה כאן, הדית הוא טבעת זהב עם אבני חן ברור), ואת פירסינג דומים מאוד. זה חודר דרך חלק סחוס עבה למדי, מה שהופך את פירסינג עצמו נראה יותר דרמטי. אבל עובדה היא, יש כאב מינימלי עם פירסינג אלה, ואת פרס אסתטי בהחלט שווה כל אי נוחות.

תהליך הריפוי יכול להיות קצת יותר מסובך יותר מאשר פירסינג אחרים. Daith פירסינג להיות מגנט עבור עפר וחיידקים כי הם סביבנו. וזה גם דורש תשומת לב יותר פשוט כי זה פצע גדול יותר סחוס דק חודר. זה הכרחי כי אתה לשמור על זה נקי בהחלט בצע את ההוראות aftercare. כמו כל פירסינג באוזן, אני גם ממליץ להימנע ממגע עם איפור, שיער, ובשמים; אתה צריך גם לשנות את הציפית שלך כל יום לטהר את האוזן לאחר מדבר בטלפון או לובש אוזניות, earmuffs, וכו ‘.

גודל תכשיטים מד צריך להיות נקבע על ידי פירסר שלך, וזה יהיה תלוי בגודל ועובי הסחוס שלך. הגודל הנכון הוא באמת חשוב, במיוחד עם פירסינג הסחוס, כי זה כל כך קל לפגוע סחוס לצמיתות לעוות את האוזן שלך אם זה לא נעשה נכון.

כמו עם כל פירסינג הסחוס, בעולם מושלם זה צריך לקחת רק על 4-6 שבועות כדי לרפא, אבל רוב האנשים נתקלים איזה בעיה (ים) לאורך הדרך.

אלה מכשולים לעשות פירסינג הסחוס למעשה לקחת 3-6 חודשים סוף סוף להחלים לחלוטין. זה פשוט לוקח התמדה וסבלנות להגיע לנקודה זו. אל תוותר אם אתה נתקל בבעיות – הם בסופו של דבר ללכת.

No Replies to "כל מה שאתה צריך לדעת על פירסינג"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    27 − 25 =