איך לעצב קעקוע משלך

איך לעצב קעקוע משלך

האם אתה רוצה לדעת איך לעצב את הקעקוע שלך? אמן מוכשר יכול להפוך את כלי השיט נראה קל. תוכניות טלוויזיה כמו דיו מיאמי, יחידת דיו, ו L.A דיו הביא את העולם של קעקועים מותאמים אישית אישי. תשכחו את הבזק הקעקוע.

בין אם זה הראשון שלך, האחרון או כמה מספר קעקוע אקראי באמצע, לעשות את זה לספור ולעשות את זה מותאם אישית עם עיצוב כל שלך. קדימה, יצירתי.

אתה יכול לעשות את זה.

הנה איך

 1. מיקום, מיקום, מיקום: שקול את הגוף ראש הממשלה הנדל"ן. מיקום, נראות, ושיקול דעת כל לשחק תפקיד מפתח (כמו גם כוח הכבידה) בעת קביעת עיצוב קעקוע. כאשר אתה מתחיל לתכנן את הקעקוע שלך, לחקור את בד הגוף זמין לקחת את התחומים האלה בחשבון. האם אתה רוצה קעקוע כי כל העולם יכול לראות או רק כמה לבחור? אזורי מיקום חצי-פרטיים כוללים את הגב התחתון, הכתפיים, הבטן והצוואר, בעוד שמיקומי החשיפה הגבוהים כוללים את הפנים, הזרועות, האצבעות והרגליים. לאחר שתקבע את המיקום הרצוי אתה יכול להתחיל לתכנן את חתיכת קעקוע מושלמת. זה החלק הכיפי.
 2. קבל השראה: גם אם יש לך נושא בראש, אתה צריך להישאר פתוח רעיונות חדשים לפני קבלת בדיו. מגזינים קעקועים, ספרי אמנות, סמלים תרבותיים ותמונות בוטניות כל לעשות השראה אמנותית. לבלות יום דשדוש בספרי ספרים עבור רעיונות בסגנון. חפש מגזינים וכתבי עת לתמונות המעניינות אותך. קח יומן יומן הערות. במילים אחרות, לעשות את שיעורי הבית שלך.
 1. הישאר אמיתי: זכור, לא משנה כמה קלישאה זה נשמע, קעקוע הוא קבוע. נסו לא לבחור חתיכה אופנתי או סגנון. הישאר נאמן לתחביבים שלך, לאינטרסים מיוחדים ולאמונות בעת בחירת העיצוב שלך. האם אתה מעוניין כעת בתרבות או בתרגול של דת חדשה? ודא שיש לך את אותם תחומי עניין ואמונות לאורך הכביש כאמצעי זהירות. קעקועים "בטוחים" כוללים לעתים קרובות סמלים של גלגל המזלות, קעקועים פרחוניים וסגנונות שבטיים שאינם מציינים זמן מסוים או מגמה בחייכם.
 1. צייר אותו בעצמך: אם יש לך יד יצירתי, לבלות קצת זמן שרטוט ולתת את הנייר לבוא בחיים. אולי פשוט צלב יכול להפיק תועלת האמיתי שלך לחיים ורדים ציורים? כלי שבט שחור בסיסי יכול להיות משופר עם קשת של צבע. במקום לבחור חתיכה מסורתית של בית הספר הישן קעקוע פלאש, למה לא סקיצה משלך? גם אם חסר לך צד אמנותי אתה יכול לשלב את הרעיונות שלך לתוך חתיכה. התחל לחקור תמונות ולשקול צבעים. חתיכת כמה סגנונות האהובים עליך קעקוע יחד לדמיין איך זה יהיה הכי טוב לך. יומן הרעיונות שלך ולהתחיל לשים אותם יחד.
 2. בחירת צבע: האם אתה חולם בצבע? לפני שאתה משתגע על הצבע כדי להיות בטוח שאתה יכול להתחייב דיו לגעת קופצים בהמשך הכביש, כפי שהם יהיו צורך. בעוד לגעת קופצים בהחלט לא הכרח במהלך חייו של קעקוע, אתה עלול למצוא קעקוע אפרפר זקן צריך רענון צבע. ככל שתוסיף יותר צבע כעת, כך יהיה עליך להוסיף מאוחר יותר. תחזוקה היא תמיד שיקול.
 3. שחור ולבן: אנשים רבים בוחרים קעקועים שחור מוצק מסיבה טובה. שחור הוא בסיסי ונראה נקי. שחור משמש גם כצל ראש עבור עיצובים שבטיים ביותר תרבותי השבט. אם אתה אוהב נושא אחד צבע אבל מעדיף ללכת חיוור, למה לא לבחור קעקוע דיו אופנתי לבן או זוהר בדיו כהה? חסר צבע אין פירושו משעמם.
 1. מצא את האמן הנכון: לאחר שיצרת את העיצוב המושלם הגיע הזמן למצוא את האמן שיכול להביא אותו לחיים. לא לרמות כאן. קח את היצירה שלך לחנויות שונות עבור משוב מקצועי. פגוש את כל האמנים ובדוק את התיקים שלהם וודא שהם מורשים. הוא יכול לבחור לשנות את העיצוב שלך כפי שהוא רואה לנכון ואתה צריך לברך את הצעות המומחה שלו. רוב יציע התייעצויות חינם על ידי מינוי, אז לקבל את הכיסא. יצירתיות מחכה!

No Replies to "איך לעצב קעקוע משלך"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  7 + 1 =